Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Przypominałem wam wczoraj o spotkaniach, a sam zapomniałem o tych dzisiejszych. Fail... Trzeba liczyć, że nie pójdzie wam zbyt dobrze i nie stracę zbyt dużo punktów (choć i tak mam już stratę).

Powiem Ci tyle- zaoszczędziłeś tylko czas :-) Wyniki naprawdę zaskakujące i ciekawe czy ktoś zdobył dziś jakieś punkty w meczach rozgrywanych o 15:30. U mnie chyba też okrągłe zero :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie dziś było bardzo łatwo trafić, zero niespodzianek, tyle punktów mi dziś weszło pod choinkę że nie mogę się podnieść. smile_prosty2.gif

Dobra przed świętami trzeba się cieszyć, a nie smucić, ale tak naprawdę dziś koszmarne wyniki i całe 0pkt, ale nie ma tragedii bo za wczoraj trzy oczka wpadły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami pierwsza runda rozgrywek, więc czas na małe podsumowanie.

Ogólnie pomimo nie których bardzo ciekawych, i nie przewidywalnych wyników jestem zadowolony z moich miejsc w Ekstraklasie, Bundeslidze, L.M. Wszyscy narzekają że naszą Ekstraklasa jest nieprzewidywalna, a okazuje się że Bundesliga jest podobna. Ostatnia kolejka to większość nie przewidywalnych wyników, co odbiło się na ilości punktów zdobytych przez uczestników typera.

Teraz zapadam w sen zimowy, i do usłyszenia wkrótce.

PS.

Z okazji Świąt życzę wszystkim uczestnikom typera: Zdrowych i Wesołych Świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż szkoda gadać. Oglądałem BVB szło dostać wścieklizny jak się widzi tak nie udolnie grający team, do tego fatalna kontuzja Kuby...

Mam 2pkt za mecz Frankfurtu :) I jak pamiętam dałem wygraną Norymbergi, ale zmieniłem na remis.... i jestem wściekły xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie zimowej.

Jak widać po moim dorobku punktowym wyniki w tej kolejce mnie zaskoczyły. Zwłaszcza wynik Dortmundczyków mnie zaskoczył, a teraz po strasznej kontuzji Kuby będzie im ciężej zdobywać punkty. Jestem dobrej myśli, i w następnej kolejce będzie lepiej.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku w lidze niemieckiej. Z tego co widzę udało mi się trafić 3 wyniki za 3 punkty, stąd tak wysoki wynik.

Niedługo karuzela typerów rusza z kopyta. Zaczyna się LM i liga polska smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że 22 kolejka Ekstraklasy rusza już w ten czwartek w Walę tynki, to mam pytanie do prowadzącego Elano, kiedy wystawi post z meczami? Źle zrobiłem, że sobie wszystkich wyników nie zapisywałem w zeszyciku albo nie kupiłem własnego terminarza. Teraz mam dużą stratę do czołówki :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się fatalnie w pierwszej kolejce po przerwie zimowej, lecz ostatnia kolejka i obecna jest dobra. Właśnie wysłałem dwa ostatnie mecze obecnej kolejki Bundesligi, jeśli dobrze pójdzie będzie lepsza niż ostatnia.

Już za tydzień ruszamy z naszą kochaną Ekstraklasą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest wiosną thebeściak? Pan 8azyliszek jest thebeściak. I jego mafia też. :) Wreszcie udaj mi się wygrać choć z jedną kolejkę. Dlaczego zawsze tak nie może być? Komu by to przeszkadzało? :) Niestety mateusz(stefan) i repta2 są tuz za mną a gr86 chyba zdobył najwięcej punktów w historii. :P:):D Dlaczego ja już zawsze nie mogę mieć 5 punktów więcej? Fajnie by było :)

8 meczów na 6 to dobry wynik, bardzo dobry. Cracovia - Zawisza to był mecz 50 na 50. Myślałem, że gospodarz da radę, ale nie smucę się aż tak bardzo. Natomiast to co zrobił Górnik i Zagłębie to komedia była. Miedziowi są słabi, ale co - Zabrzanie myśleli że się położą i dadzą przejechać? Dla mnie kompromitacja. Legia i Lech wygrali skromniej niż myślałem, ale zawsze, więc może być. Wisła dała radę cieszę się z punktów ale nie z jej zwycięstwa :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na naszą Ekstraklasę to jestem zadowolony ze zdobytych punktów. Jestem zawiedziony w Bundeslidze, gdyby mecz trwał 85 minut miałbym ponad 10pkt, a tak tylko 5 mam.smile_prosty2.gif

Dziś pierwsze mecze w L.M, mecze bardzo ciekawe i bardzo ciężkie do wytypowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź Pan w cholerę czy jak się to mawia, liczyłem sporo więcej punktów w Bundeslidze, a po spr 90minut okazało się że nici z 3pkt:( A tak z 2 mecze były wliczone po 3pkt... Na razie PSG wygrywa i mam 2pkt są tongue_prosty.gif Bayer słabo gra, oglądam Bundesligę, widziałem ten mecz z Schalke, Bayer się nie obudził zaś Borussia doścignęła Aptekarzy, ale Bayern już za kilka kolejek będzie Majstrem, co mnie smuci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik z LM wrzucę dziś wieczorem. Sorki że tak późno, ale po przyjściu do domu w ostatnich dniach- ostatnią rzecz jaką miałem ochotę to bawić się w Excelu i jeszcze coś liczyć :-)

Ciekawe czy ktoś dał wczoraj na Pogoń i remis w drugim spotkaniu :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poprzedniej kolejki Bundesligi prześladuje mnie fatum ostatnich minut spotkania. W L.M straciłem trzy punkty za Bayern, wczoraj dwa punkty stracone przez Podbeskidzie które musiało zremisować.

0pkt w Ekstraklasie pięknie się zaczyna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik z LM wrzucę dziś wieczorem. Sorki że tak późno, ale po przyjściu do domu w ostatnich dniach- ostatnią rzecz jaką miałem ochotę to bawić się w Excelu i jeszcze coś liczyć smile_prosty2.gif

Ciekawe czy ktoś dał wczoraj na Pogoń i remis w drugim spotkaniu smile_prosty2.gif

Ja dałem odwrotnie, na Jagę i na remis. Punktów nie ma, ale w sumie nie żałuję. Walka na szczycie będzie ciekawsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okropnym piątku, w sobotę i dziś coś wpadło zarówno w Bundeslidze jak i w Ekstraklasie. Plan minimum wykonany smile_prosty.gif

W Bundeslidze najbardziej zaskoczyła mnie porażka Dortmundczyków, a już wydawało się ze wychodzą z kryzysu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...