Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Napisano · Ukryte przez RoZy, Grudzień 3, 2013 - Nie podano powodu
Ukryte przez RoZy, Grudzień 3, 2013 - Nie podano powodu

W tym roku "trzynastki" dla zawodników Ekstraklasy wcześnie przyszły. Wiedząc, że to będzie kolejna "Kolejka cudów:" można było zbić majątek w STSach i innych Profesjonalach. CO TO MA BYĆ?! Lechia przegrywająca wszystko co się da, nagle wygrywa z Jagą, która dopiero co 3-1 pokonała Śląsk Wrocław. Piast Gliwice pokonuje wicelidera aż 2-0, Zagłębie Lubin z przedostatniego miejsca remisuje z Lechem który chwilę temu wygrał 6-1! Ruch który nie potrafił wbić gola słabej Lechi nagle strzela aż 3 mocnej Cracovii. No i Legia przegrywa z ostatnim Podbeskidziem. A i w meczu Korony szykowała się "niespodzianka". Kiełb albo nie był wtajemniczony, albo w tej 92 minucie noga mu się omsknęła. PRZECIEŻ TO NIEMOŻLIWE W NORMALNYCH WARUNKACH. Ja mógłbym uwierzyć w jeden-dwa-trzy takie niesamowite wyniki w jednej kolejce. Ale nie w 5! Moim zdaniem ta kolejka została ustawiona/sprzedana i nie powinna być podliczana.

Widząc co się dzieje w ostatnim typowaniu niedzielnych meczów obstawiłem wygraną Ruchu i zyskałem 2 punkty. Wahałem się co do Legii ale myslałem, że oni się nie sprzedadzą. Jako lider tabeli nie muszą - przecież mają kasę. I się przejechałem. "THEY TOOK ARE JOB!" Na normalnych meczach zarobiłem 5 punktów i jeszcze 2 jak się zorientowałem, że Ruch pokona Cracovię. Razem 7, ale jestem za nie wliczaniem tej rundy bo były kanty.

Link do komentarza

Zupełnie zapomniałem że dziś zaczyna się już następna kolejka smile_prosty2.gif

Tak dobrze zacząłem poprzednią kolejkę. Po 3 meczach miałem 4 punkty i na tym się skończyło. Jednak patrząc na wyniki, ciężko było osiągnąć dobry wynik, choć jak widzę niektórzy mają powyżej 5 punktów

Widać, że naszym ukochanym zespołom należy się już przerwa zimowa.Tyle nasi piłkarze się nabiegali, grają mecze co 3-4 dni, a zawodnicy polskich klubów nie są do tego przygotowani. Kto by to pomyślał, że w grudniu mają grać, przecież to już prawie zima :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zapomniałem z meczem czwartkowym, ale na szczęście i tak spudłowałbym. Ogólnie to w kratkę mi to idzie. Albo całkiem nieźle, albo jak wczoraj - 2 punkty na 7 meczów. Jakby nie patrzeć żenua ;) .

Muszę przyznać, że porównując wyglądy tabelek to najbardziej podoba mi się wizualnie wersja Rorschacha. Jest IMO najbardziej czytelna i przejrzysta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Dla mnie najważniejsza jest kolumna z sumą punktów :-) Obiektywnie patrząc jego tabelka jest najlepsza. Jednak pozostałe też dają radę :-)

Szkoda tylko, że jak grają 3 osoby w lidze angielskiej to jest sukces. Coś czuję, że czarna lista się powiększy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że robi się ciasno w Bundeslidze. Powstała trójka która idzie równym tempem, ja gdyby nie tyle jedynek to dołączył bym się. Wszystko do nadrobienia, jest nieźle.

Ekstraklasa szkoda gadać 2 pkt i Lech w 10 gra, fajnie się zapowiada kolejka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kolejka i upragniona przerwa. Przyda się piłkarzom, kibicom i uczestnikom typera :-)

Coraz trudniej jest trafiać wyniki w naszej ukochanej Ekstraklasie. Cieszę się, że w ostatnich kolejkach, moja średnia punktów na kolejkę wynosi 5 :-)

Z ogłoszeń- przypominam, że dziś ostatnia kolejka LM. Może być ciekawie, wiele zespołów ma już pewny awans i mogą być niespodzianki. Pamiętajcie o tym :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend ostatnia kolejka Ekstraklasy, i przerwa zimowa. Patrząc na ostatnie wyniki w Ekstraklasie widać ze niektóre zespoły z utęsknieniem czekają na przerwę, i to przekłada się na ilość punktową w typerze.

Jak na razie jestem zadowolony z moich miejsc, w Ekstraklasie, Bundeslidze, L.M.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem ostatnie trzy mecze przed przerwą zimową w Ekstraklasie, do tej pory nieźle mi idzie. Tylko Górnik mnie zawiódł do tej pory, a tak to za każdy mecz jakieś punkciki mamsmile_prosty2.gif .

Bundesliga średnio, nie spodziewałem się remisów ale jest nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu koniec (fajnie się zrymowało :-)). Jeszcze tylko jutro mecz pucharowy i wszyscy będą mieli wolne.

U mnie po słabym, wręcz beznadziejnym początku idzie mi coraz lepiej. Z początki moja średnia oscylowała wokół 3-4, to teraz jest to około 7. Także jest progres.

Strata z początku sezonu jest już dosyć duża, ale mój cel to zajęcie 6-7 miejsca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszły moje typy smile_prosty.gif oj 2 mecze zasługują na uwagę mecz BVB oraz kończący kolejkę mecz drużyn z 4miejsca vs 5 miejsce .

Liczę na poprawę bo te 4pkt z poprzedniej kolejki dały się we znaki i mocno straciłem ... Trzeba będzie przekupić kilka meczów smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...