Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Bardzo słabo poszły mi typery w ten weekend. W obydwu trafiłem tylko po 2 punkty. Tak to jest jak się na szybko obstawia smile_prosty2.gif

Z drugiej strony wcale się nie dziwię się, że tak słabo obstawiałem. Poprzedni tydzień miałem tak nieudany i pechowy, że czego mogłem się spodziewać? smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jak zwykle pozapominałem o niektórych meczach. I tak miałbym pewnie za nie 0, ale skleroza pozostaje faktem. Ach! wreszcie złapałem kontakt z ogonkiem peletonu po 22 kolejkach pościgu smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja z nich jestem niezadowolony bo mnie podszedłeś i zaraz przeskoczysz. :) Za to podobały mi się typy 2 liderów, zwłaszcza Red Evila. Gratuluję też RIPowi 1988 który mimo kilku kolejek strat doszedł do peletonu. Tradycyjnie podziwiam wytrwałość gr86. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ostatnio nie idzie w typach. W lidze polskiej to bieda z nędzą.

Natomiast niemiecka raz idzie lepiej, raz gorzej. Zapowiada się ciekawa walka w tym typerze, bo różnice są minimalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam błąd w Bundeslidze, mam 0 przy typie za 3pkt ,

28 marca 2014

Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha Berlin 2-0

Schalke wydaje się faworytem i będzie chciało zdobyć 3pkt by spróbowac prześcignąć BVB w tabeli.

Mecz zakończony wynikiem 2-0 , prosze o zweryfikowanie i ponowne podliczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wykrycie błędu. Już poprawione. Nie wiem czemu, ale albo nie zauważyłem tego wyniku albo pomyliłem się wpisując do tabeli. W każdym razie przepraszam i dziękuję za pomoc. Pośpiech ewidentnie ostatnio mi nie służy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz dokładnie, nie chcę się mocno czepiać, ale teraz jak dobrze sam liczę, zrobiłeś błąd na moją korzyść, nie chciałbym być wrednym i być ucieszonym tongue_prosty.gif

Punkty mam według moich obliczeń za:

Schalke 3pkt

BVB 2pkt

Freiburg 2pkt

Borussia M 1pkt

Razem daje 8pkt. Sprawdź jeszcze raz. Rzuciłeś początkowo typ za 3pkt do kolumny 1pkt, stąd te błędy.

Jak są takie błędy, to może i było więcej, rzadko dokładnie sprawdzam, zazwyczaj wierzę że dobrze mi liczą:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze ufam prowadzącym :-)

Przy okazji sam na własnej skórze przekonałem się, że prowadzenie typera,to nie jest wcale takie łatwe. Najgorzej w LM jest liczenie fazy grupowej. Podczas 2 dni, do obliczenia jest 16 meczy, a i użytkowników też ponad 10. O pomyłkę naprawdę nietrudno. Jeszcze niektórzy użytkownicy chcieliby wyniki najlepiej w środę o 23:-) Oczywiście taki mały żart.

Dobrze że matka- natura wymyśliła Excel i magiczne formułki.

Przy okazji do prowadzących typery: używacie formułek czy liczycie ręcznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart "Primaaprilisowy" :-)

Gdyby nie formułki w Excelu czyli, suma, mnożenie, nawiasy to bym chyba zwariował.

Przypominam również o typowaniu meczów LM. Do końca zostało mało meczy. Podium będzie ciężko dogonić, ale w środku tabeli jest duży ścisk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że po pewnym czasie niektórzy przestają obstawiać mecze. W LM wczoraj obstawiło....... -dobra nieważne.

Zauważyłem że niektórzy widząc że nie mają szans przestają obstawiać wyniki. Jednak na stałą ekipę zawsze można liczyć. W lidze niemieckiej wszyscy są porządni :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też nie jest zrozumiałe, jak się zgłaszam do zabawy to staram się grać do samego końca, obojętnie na którym miejscu jestem. Chyba ze jakieś sprawy losowe uniemożliwiałyby mi nie wytypować jakieś kolejki. Ale przeważnie jest te parę minut by obstawić kolejkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie miał czasu na wytypowanie, to bym albo napisał 1 wyraz, albo dał same wyniki bez formułki dlaczego tak a nie inaczej, u mnie obstawianie trwa nawet 30minut, sprawdzam ostatnie mecze, tabelę i próbuję jakoś opisać swój typ, choć tak już mi nie wychodzi jak rok temu, ale wyniki się jakoś trafia.

Ja obstawiłem LM, to pewnie 2-3 osoby :P Ja i tak mam 2pkt więc lipa.

Dziś jadę na zakupy i wracam po 16+ by jutro mieć czas przed kolejką na obstawienie kolejki, bo bym mógł nie zdążyć.

Nie wiem co te osoby odwalają, ale nie jest to miłe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, bo rozumiem jakby ktoś się wypisał zawiadamiając prowadzącego. Najlepszy przykłada VanNerd93.

Niektórzy wiedzą, że nie mają szans na dobre miejsce, po prostu olewają sprawę. innym się szybko nudzi.

Oczywiście zdarzają się różne sytuacje losowe.

W następnych sezonach to już wolę aby grało np.5 użytkowników, ale mieć pewność że będą się bawić/rywalizować do końca.

O lidze angielskiej już nie wspomnę .Tam to jest dopiero tłum obstawiających smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ilość osób które się zgłosiły do zabawy zwłaszcza w lidze angielskiej, to po zakończeniu zabawy lista osób które dostaną bana na zabawę będzie długa.

Zgadzam się z Mateuszem, lepiej żeby w zabawie uczestniczyło mniej osób tak jak jest w Bundeslidze i wszyscy grają , niż żeby zapisało się np 15 a grało np 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...