Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

http://imageshack.us/photo/my-images/717/p...lesieniexd.png/ :admin_twisted:

...Wiecie - po prostu musiałem się pochwalić. Wczoraj gdy spróbowałem gry po południu trafiłem na dwa KIDowate teamy, gdzie mimo koszenia za pomocą Poppy ( <--- 16/5/9 ) zaliczyłem dwie porażki ( tak tylko przytoczę przykład : solująca Dragona Soraka na 5 lvl'u...Pada i nas wyzywa. . . ) stwierdziłem - KMyL'u, po południu nie grasz ! Zaliczasz premię IP rano i tyle. Jutro pobór* do woja - uspokój się.

...Ale jakoś tak mnie teraz naszła ochota. Pierwszą kolejkę opuściłem. Po 6 min. drugą. Po 16 min. zostałem w trzeciej. Wszyscy wybrali, a gdy popatrzyłem na skład spytałem o junglera. Sound's great przeczytałem. Nawet po locknięciu i przyznaniu się do pierwszej junglii nie zobaczyłem flejmu.

... No i szczerze powiem wam że odczuwałem lekką słabość w późnej fazie gry...Ponieważ gdy biegałem po mapie ze statami 7/0/6 stałem się targetem number 1 :lol2:

...Marki na crit chance, glyphy na cd. red./lvl, seale na armor/lvl, mastery bez żadnej zmiany - a dżungla szła aż miło - po kupnie mardredów to bułka z masłem xD

...Ech - serio fajnie się lesi i zrozumiałem teraz wasze słowa, że błaznem się fajnie i pociesznie gra - jego teksty i głos, a w szczególności śmiech, gdy używając Q uciekałem Tryndzie, Kennenowi i Yi... :diabelek: :diabelek: :diabelek:

@CriX

...Dude - wyluzuj trochę. Mi się wczoraj np. zdarzyło, że po zabiciu przeciwnika mój Rammus zamarzł i mimo klikania, pingowania i proszenia się nie ruszył... Przyszła Akali , lekko zdziwiona, po czy mnie zatłukła... A po respie wszystko było już cacy :/ Niemniej ja poradzę ci coś, co zadziałało mi przy gazetkowym Far Cry'u - przywróć wszystkie klawisze do domyślnych a potem sprawdź rezultat :P Tam pamiętam, że gra nie dawała możliwości gry myszką bez tej operacji... Albo przewertuj całą spiskę przypisów klawiszy... Albo poczekaj na patch - idź pokopać w galę, czy coś xD

... I nie mów, że support jest do niczego - zgłosiłem błąd z tymi podwójnymi RP z reffów - na forum odpisali mi że RIOT został o tym poinformowany. Wysłałem raz e-maila z linkiem do scrrenów pewnych neo-kidów i odpowiedzieli, że się tym zajmą !Napisałem e-mail'a z pytaniem o możliwość zwrotu IP za kupno Vlada - odpisali ! Ale minął już (grubo) miesiąc, i po prostu muszę się nim nauczyć grać .

* - pobór...nabór... sam nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I nie mów, że support jest do niczego - zgłosiłem błąd z tymi podwójnymi RP z reffów - na forum odpisali mi że RIOT został o tym poinformowany. Wysłałem raz e-maila z linkiem do scrrenów pewnych neo-kidów i odpowiedzieli, że się tym zajmą !Napisałem e-mail'a z pytaniem o możliwość zwrotu IP za kupno Vlada - odpisali ! Ale minął już (grubo) miesiąc, i po prostu muszę się nim nauczyć grać .

* - pobór...nabór... sam nie wiem...

Taka prawda. Zgłosiłeś błąd gdzie? Na forum? Na forum nie odpisują. Odpowiedzieli na błąd o RP? Nic dziwnego - to w ich interesie, by go nie było. Powiedzieli, że zajmą sie neo-kidami? A skąd wiesz, że się zajęli? W 3/4 przypadków mówią "oczywiście, drogi kliencie, <lizanie [beeep]>, zrobimy to". I nie robią. Odpisywanie=/= działanie. Poza tym, czemu mieliby zwrócić ci kasę za vlada?@_@

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dla funu pograłem Amumu na normalu. Przeciwny team wybrał Xina, Yi, Warwicka, Ezreala i Nunu. U nas był Karthus, Teemo, Katarina, Urgot. Z początku walka była dość wyrównana, dwa razy padłem przez Yi, który zwiał ze swojej linii i wypadł z krzaków, potem jednak było już lepiej. Szybko walka przeniosła się na mida. Tam starałem się ratować swoich, zbierając dmg i zaliczałem przy okazji asysty. Padałem, owszem, ale tylko gdy wrogi team się na mnie rzucił. Mimo to nie przejmowalem się i robiłem swoje kupując kolejne itemy dla tanka. Zaczęliśmy przeważać i spychać przeciwnika do bazy. W pewnym momencie w ich bazie skosiliśmy ich wszystkich. Tamci widząc, że nie mają szans poddali się w momencie, gdy zabrakło nam 2-3 hitów do zniszczenia Nexusa. Mecz zakończyłem statami 3/9/29.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Monk jest niesamowity, ta postać sprawia mi tyle zabawy :laugh: . Ostatnie dwa mecze 7/0/x i 9/0/6, na prawdę ta postać staje się coraz bardziej jedna z moich ulubionych, ale i tak mojego ulubionego krokodylka nie pobije nikt :cat2: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Zastanawiam się nad zakupem nowego czempa, za 6k, najpierw chciałem Anivke, ale po rozegraniu kilku partii podobna w stylu gry Ashe stwierdziem, że to jednak nie mój typ ;/ Otóż najlepiej gra mi się postaciami takimi jak Fiddlestick i Vladimir( ee.. to się chyba nazywa magetank czy jakoś tak). Jakich czempionów mi polecacie w tym stylu? Zastanawiam się nad Swainem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magetank? Swain, Karma, Rumble, Janna (ale to raczej tank-support niż dmg magetank), Morgana. Do wyboru do koloru :P

@down

A o to, że Jannę nie ważne jak zbudujesz, i tak będzie mega użyteczna dla teamu - każdy jej spell to silne crowd control (prócz tarczy ofc, która i tak jest OP) i daje bardzo dużo dla teamu, zwłaszcza w teamfightach. Nie potrzebny jej damage ze skilli. A to oznacza, że śmiało można ją budować pod tanka, by padała mało i wytrzymała jak najwięcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, what? Ashe i Anivia NIE są podobni w najmniejszym, najmniejszym stopniu. Poczekaj na rotację z Anivką i dopiero oceń. Dobrze mieć też niski ping (50~) do niej. Ogólnie przed kupnem jakiegokolwiek 6300 radzę poczekać na rotację.

Janna - tank support? ocb?

Woah, forumowa cenzura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście grałem kilka razy Soną i zdecydowanie ona lepiej sprawdza się budowana pod auro tanka niż pod AP. Gdy zbuduje na niej Aegisa, Soul Shrouda ( ta zbroja z CDR o M/reg z tego co pamiętam ) Abyssela, Frozen Heart i GA bodajże to zabić mnie jest naprawdę ciężko, co pozwala mi ciągle wspierać moją drużynę aurami i zadawać nie małe obrażenia przeciwnikom. Janną grałem na AP, ale sprawdzę jak ona radziłaby sobie z takimi przedmiotami, które tak dobrze działają w przypadku Sony ( w końcu i to i to to support : P )

2copz76.jpg

Ach, po prostu kocham takie gry. Po początkowym feedowaniu przez prawie cały zespól ( Brand wyfeedował strasznie LeBlanc, która potem feedowała się na Rumble'u i na Tryndzie ) wziąłem się w garść i zacząłem prowadzić naszą drużynę do zwycięstwa. Zdobyłem około 3 triple i poprzez sukcesywne wygrywanie TF ( nawet gdy mieli barona ) udało nam się spuschować całą ich bazę. Coraz bardziej widzę, ze Renekton budowany na tanka naprawdę nie odstępuje w obrażeniach od Renektona DD, a jego survability jest nieporównywalnie większe. Póki co nadal będę grał DD, a tankiem tylko w razie konieczności, ale kto wie co będzie w przyszłości : P

Ciekawe kiedy przyjdzie mi przegrać, bo jak na razie osiągnąłem 10 wygranych pod rząd, z czego 4 lub 5 to rankedy ^^ Jeszcze jedna rankingowa gra i osiągnę pułap 1400 ELO, wyżej jeszcze nie byłem : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że Renek się naprawdę udał Riotowi, właśnie rozegrałem podobny mecz i będzie mi przykro się z nim żegnać gdy skończy się rotacja. W sumie zdziwiony jestem że tak mało krokodyli spotykam w grach... chętnie zaprosiłbym go jako czwartego członka mojej gromadki elitarnych postaci, ale ma już go znajomy z którym zwykle grywam. Budowanie do na offtanka z cdr jak na razie wychodzi świetnie, nie miałem odwagi robić z niego czystego dpsa i chyba jest to zbędne.

Oj, mam nadzieje że Veyne i inne przyszłe postacie będą też podobnie ciekawe i wymagające... pewnie kupię ją tak samo jak każdą poprzednią ranged ad czyli zaraz po premierze. I mam nadzieję że nie sprawi mi takiego zawodu jak Caitlynn i MF które nudzą mnie niczym Garen... i nie są tak na dodatek tak niezawodne. Ale kołkownica (E) naprawdę na papierze mi się podoba =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeey, widzieliście patch previev? Są sporo znaczące zmiany w itemach, w tym aż 3 nowe z sytemem anty CC. Na razie w ogóle nie rozumiem jak działa nowy system anty-CC, ale podoba mi się, że teraz Mercury ze względu na zamienniki nie będą takie niezbędne i będę mógł częściej rushowac Ninja Tabi na junglerach(hehe, świetna sprawa). Lekki nerf sunfire, spory boost do Wit's End. Jeśli wczęśniej to był często core na Irelii, to co teraz? Irelia będzie jeszcze bardziej tanky, ale też zastanawiam się, jak będzie działał jej passive z systemem Tenacity. Do tego nerf irytującego ulti Karthusa, nerf bazowego dmg skilli u Shena, buff Gankplanka. Nie podoba mi się nerf Jarvana, zwłaszcza wzrost kosztu many, który i tak był bardzo duży. Mam też nadzieję, że nerf shielda w late jest naprawde nieznaczny, bo Jarvan to mój ulubiony tank i nie chcę, żeby to się zmieniło. Zdecydowanie podoba mi się ten patch, bo wprowadza trochę świeżości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w ogóle nie rozumiem jak działa nowy system anty-CC, ale podoba mi się, że teraz Mercury ze względu na zamienniki nie będą takie niezbędne i będę mógł częściej rushowac Ninja Tabi na junglerach(hehe, świetna sprawa).

Wszystko było powiedziane w Patch Preview, będzie działać tak samo jak wcześniej + zmniejszenie czasu trwania Blind i Silence, nie będzie się stackować, działać będzie tylko najwyższa wartość Tenacity z itemów które mamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć dokładnie co mniej więcej maja nerfić Jarvanowi? Mam zamiar kupić tego champa i chciałbym wiedzieć czy bardzo ucierpi na tym nerfie czy tylko lekko go naruszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zbieramy dalej, bo champ wydaje się być bardzo dobrym w TF'ach. W sumie grałem nim jak był darmowy ale nie było to coś niesamowitego, mam nadzieję, ze teraz będzie lepiej. Jego Ulti wymiata :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow to Tenacity brzmi bardzo fajnie. CC reduction dla wszystkich. :D Teraz już większa ilość CC od drugiej drużyny nie będzie dawać aż takiej przewagi jak wcześniej. Z drugiej strony może się skończyć tak że do będzie za mało dawać i ludzie pójdą po inne itemy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dokładnie. Jarvan był ok, bardzo dobrze zbalansowana postać. A wystarczy spojrzeć na Kat - postać bez many, bazująca TYLKO na CDR - i to CDR ma jeszcze odnawiane z pasywa. Głupszego pomysłu dać nie było można, Riot? I jeszcze butki na CDR wprowadzacie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech jej skasują cd. A wszystkim innym champom dadzą pasywa "1 hitem zabija katarinę" wtedy będzie balans.

Nowy patch? już wprowadzili czy na razie zapowiedź?

@down

Otwarłeś panie me oczy. Od dziś nią gram tak jak tryndem gram ;)

Ale w sumie to ona do kitu jest,ale ciągle gram z łamagami na których się feeduje i kosi cały team. Dlatego narzekam.

I nie będę nią grać. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć te nagonki na Katarinę, która w tym temacie jest już od jakichś 10 stron. Proszę, wytłumaczcie mi, co takiego jest w tej Katarinie, że wołacie o nerfa dla niej przy każdej możliwej okazji. Co więcej, czemu nie gracie tą niezbalansowaną postacią jeśli jest taka mocna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy jesteście poważni ? Jarvan zbalansowany ? Katarina OP ? Od razu widać kto na jakim poziomie siedzi : D

O Jarvanie można wiele mówić, ale na pewno nie można powiedzieć że jest na równi z innymi. Gość ma kosmiczny dmg jak pójdzie na solo (a gdzie indziej ma iść) niezależnie czy budują go na tanka czy dpsa, zjada enemy carry czy casterów zanim ci zdążą coś zrobić. Dobre CC, shield, przelatywanie przez ściany, dobry dmg i jeszcze blokowanie innych- czego chcieć więcej.

Katarina nie jest OP bo bazuje głównie na ulti. Przerywasz ulti- zabijasz Katarinę. To że łatwo ją nafeedować to inna sprawa- takiego Pantheona też łatwo nafeedować (i też ma kosmiczny dmg) a jakoś nikt nie krzyczy że jest OP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...