Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Amumu to dobry wybór, sama nim gram, w najbliższych dniach częściej niż Fiddlem. Wytrzymała bestia, świetny tank, jego ulti jest nieziemskie w teamfightach i często decyduje o losie takowego. I wkurzający bandaż na uciekinierów, i bardzo, bardzo dobra jungla. Jest jednak dosyć wolny, więc większość champów szybko go dogoni, nawet bez flashów i ghostów.

Na moim levelu jestem wręcz zmuszona brać tanka, bo ludzie wolą Ashe, Katariny i Veigary, i kłócić się następnie parę minut, kto powinien iść na mid.

A level wbiłam 18, i mam do wydania 10k. Ciągnie mnie do jakiegoś nowego champa, ale chyba mądrzej będzie, jak je przetrzymam na runki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to śmiesznie zabrzmi, ale na większość problemów z LoLem polecam po prostu reinstall samej gry. Do tej pory miałem dwa - w pierwszym przypadku gra zaczynała 'żabkować' zawsze w okolicach 15-16 minuty. W drugim (jeszcze do wczoraj) od momentu wprowadzenia nowego patchera dla wszystkich kompletnie zawieszała komputer, zawsze między 16-26 minutą. Działo się to jeden raz na każdy mecz. Dlatego zamiast pisać do supportów polecam proste odinstalowanie i ściągnięcie klienta od nowa. No chyba, że tego już próbowałeś.

Czyli skoro przeinstalowałem grę już z ponad 10 razy i w dalszym ciągu nic to nie zmieniło czy to znaczy że powinienem jeszcze ze 100 razy? Czyściłem rejestry po LOL'u itd, próbowałem różnych rzeczy ale dalej się nic nie zmienia. Jak Riot nie naprawi to nic nie pomoże.

@DOWN

Hehe... mój błąd :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.own3d.tv/live/17484/National_ES...ague_of_Legends

Polacy dostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaają w tyłek od Team Solo Mid - 0 zdziwienia z mojej strony, TSM jest b. mocne ostatnio.

15 minut, a polska drużyna ma w plecy już masę killów. Małe szanse na nadrobienie.

Edit - łał, ale dostali. Żenada.

@Crix - pomorze zachodnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vayne muszi poczekać do rotacji, jednak kupilem Heimerdingera. Wypas! Zawsze na midzie, rezultat - 5 rund wygrnaych na 5 rozegranych(chociaż pierwsze 3 mecze mialem sporo deadów). Nie jest zbyt OP ale stun i ulit(+flash) zapewnia mu dosc spore szanse na ucieczke przed jednym przeciwnikiem i chociaż nie zbieralem zbyt wiele kili to wygrywałem w pushu(na razie spotkałem veigara, branda, MF; czyli niezbyt mocni przeciwnicy). Zastanawiam się czy sobie nie zagrać pierwszego rankeda właśnie heimerem.

For the great Sience!

PS Czy frozen mallet/Rylai's Crystal Scepter/malady/Black Cleaver itp współpracują z moimi wieżyczkami? Tzn. jeśli będe miał taki item to czy moje wieżyczki będą slowować(bez ulti)/dodatkowo zmiejszać magic resist/armor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie dać jakieś porady jak grać Irelią? Nazbierałem na nią, kupiłem, rozegrałem kilka rund, ale słabo mi idzie. Możecie podać jakiś build, jak rozdawać skille itp.?

A to co RIOT zrobił ze Soną to jest IDIOTYZM, kiedyś to był support, dawała buffy itp. teraz też to robi tyle że bije taki damage że nawet tankowie się składają....

@Raxus: Irelia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RaxusV

Zna ktoś dobry build dla Xin-Zhao? Szczerze powiedziawszy nigdy nie grałem tą postacią :trollface:. Chodzi mi o build skierowany bardziej w off-tanka (moje ulubione picki zresztą :D ).

Ogólnie jakie są jeszcze postaci, które można budować na off-tanków? Nie liczę : Trundle, Renekton, Olaf, Nunu i udyra, bo takowych posiadam. Chcę kupić kolekcję wszystkich off-tanków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na pewno ci zawirusuje dysk. Po za tym sprawi że zgłupiejesz, nie będziesz miał kolegów i zaczniesz ćpać/pić/palić/kraść/gwałcić/mordować...

Nie widzisz ile ludzi na tym forum zostało zawirusowanych? Ilu straciło swoje ukochane komputery itd?

Po za tym każdy w każdym poście tylko narzeka na to ile ta gra ściąga wirusów i podobnego śmiecia.

Ja ci od siebie mogę tylko powiedzieć - ściągnij. :3 Na pewno pożałujesz XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężki champ do rozegrania, trzeba się bardzo napocić by coś nim ugrać. Z drugiej strony spotkałem kilku, którzy potrafili Lee Sinem ownić i to bardzo. Jak? Nie wiem.

Lee Sin może być dpesem jak i tankiem.

Sam bym go z chęcią kupił, tak dla zabawy tylko - lecz jest tyle lepszych champów do uzbierania : O

chociaż nie - tank build to raczej porażka :Q

Btw.

jak w nowym launcherze wgrać logi do lolbase? :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stosownym temacie w Pomocnej Dłoni umieściłem poradę, jak to zrobić. Zapewniam - działa :) .

Aha, jakie itemki polecilibyście dla Malph'a na early (oczywistym jest, ze ma być on robiony pod off-tanka :D ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o champione Lee Sin, jak wam się nim gra bo uzbierałęm 6300 ii sie zastanawiam czy go kupić

Postać jest świetna. Bardzo łatwa do ogarnięcia postać wbrew pozorom i kille łapie się bez problemu. Wiele osób uważa go za słabego co można w łatwy sposób obrócić przeciwko nim. Ulti to miazga w TF'ach, jeden kop i cała walka potrafi przechylić szalę zwycięstwa(mówię teraz o 3v3, 5v5 trzeba więcej się napocić ale efekt praktycznie ten sam). Postać posiadająca 7 umiejętności nie może być słaba więc polecam i to bardzo :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy dostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaają w tyłek od Team Solo Mid - 0 zdziwienia z mojej strony, TSM jest b. mocne ostatnio.

15 minut, a polska drużyna ma w plecy już masę killów. Małe szanse na nadrobienie.

Edit - łał, ale dostali. Żenada.

Hah, graliśmy raz z nimi. W ogóle zastanawiam się jak oni się tam znaleźli.

Do tego 'blame team strategy'. O ile na randomach potrafię coś takiego zrozumieć, to na premade'ach, gdzie grasz z kumplami, takie coś uważam za żałosne.

Btw.

jak w nowym launcherze wgrać logi do lolbase? :<

Logi są w folderze:

League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.40\deploy\logs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, graliśmy raz z nimi. W ogóle zastanawiam się jak oni się tam znaleźli.

Co to za team? Raz już widziałem jak obrywają od TSM tylko mecz nazywał się TSM vs Clan Poland. Z tym że po nickach nie mogę żadnego z nich znaleźć na leagueoflegends.com poza kikis1205 który ma elo 1400+ Ale reszty wyczaić nie mogę.

Wyglądało to, jak by każdy z nich wziął champa który pasowałby do najbardziej oklepanego squadu:

1 jungler ww któremu skasowali junglę a polacy nawet nie ruszyli tyłka do jungli TSM (poza tym failem na początku gry)

1 tank jarwan na sololane, którego gankowali jak chcieli

1 mag na midzie który sfarmiony byl jak niedźwiedź na wiosnę

1 support który siedział na dole i nawet ... się ... nie ruszył by zrobić jakikolwiek roam

1 dps Coorki który... był niezauważalny?

Władzio nie użył flasza by dogonić malzahara 13:30 yo

Brak pomysły na rozegranie tej gry. Brak drużynowych ganków, jakichkolwiek zgranych akcji (zgraną akcją nie nazwę tej rzezi przy dragonie) Od 5 minuty Ustawieni totalnie do obrony - gra na przetrwanie. Regi niszczył ich globalem, ww nie był w stanie nic zrobić nunu, nikt nie wziął cleanese... Czy oni stawiali wardy? >> Edit: stawiali :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można prosić o link do tego meczyku? bo ten ze str 460 to nie działa/nie ten/lub coś innego.

A właśnie,będziemy jakoś oblewać przekroczenie 500 str tematu o lolu?

A Lee Sin jest super 7 skilli więc musi być fajny. A dzięki takiej ich liczbie nie znudzi się. Polecam. Chociaż na 3v3 Noct chyba lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...