Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

A myślisz że jak gram? Jednak nie zawsze mamy full team i na dobrą sprawę nawet we 3 się grać nie opłaca...

Po za tym jak bym miał lagi jak ty to może bym to jakoś ścierpiał bo było by to raz na jakiś czas ale ja mam z tymi guzikami CAŁY CZAS. W każdej walce jest ten problem. Skill wejdzie dopiero za którymś razem a tak to po za tym to przeciwnik w 90 % zwieje. NApisalem o tym do Riot bo ten sam problem na serwerze US jak na razie utkną w martwym punkcie. Po za tym u ciebie wygląda to na problemy z serwerem. U mnie za to problem jest związany na pewno z czymś innym - ciekawe tylko czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci brakuje kogoś do drużyny to możesz zaryzykować i ze mną zagrać, ale nie jestem jakimś super pro (najlepiej świadczy o tym stosunek wygranych do przegranych- 120/112). Zrozum, ze to nie są lagi, bo ping jest ok, wszystko jest git, postać mi normalnie atakuje, widzę co się dzieje tylko nie mogę użyć umiejętności, dopiero po jakiś 2-3 minutach, albo po śmierci. Nie muszę chyba pisać jak ciekawie się kończy jak zacznę gdzieś iść, i załapie tego "laga"? Raz doszedłem pod sam nexus przeciwnika xD (nie wiem jakim cudem, ale się zdarzyło). Poza tym jak poprzeglądałem kilka pierwszych stron to zdążyłem zauważyć, że Ty się wiecznie na coś skarżysz ;p Żadna gra nie jest idealna i to co czasem uratuje tyłek Twojemu przeciwnikowi może też ocalić i Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No i rzucono nieco światła dziennego na skille naszej nowej Vayne, którą pewnie trolle okrzykną OP, jak większość champów dodanych przed nią. Dla mnie osobiście wygląda dosyć ciekawie, spodziewam się raczej many jako zasobu skilli, samo CD jak u Garena czy Katariny raczej mało prawdopodobne. Passive w sam raz dla chasera. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak że kikasz, widzisz zielone kółko wokół kursora ale postać się nie rusza?? Bo jeżeli chodzi o tego buga to też czasem go mam.

Ciekaw jestem jak im wyjdzie nowa postać, taki klon demon huntera z D3;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie, bo ja jestem jedyną osobą na świecie co się na wszystko uskarża i oczywiście robię to bezpodstawnie...

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem to może wreszcie zrozumiesz o co mi chodzi.

W razie czego odsyłam tutaj żeby nie było że TYLKO JA mam ten problem...

http://community-na.static.leagueoflegends...ad.php?t=432255

Po za tym jakoś NIGDY nie ocaliło mi tyłka to że mój skill nie zadziałał. Zawsze było wręcz przeciwnie. A skoro ty piszesz że postać stoi ci z 2-3 min to znaczy że masz coś nie tak z kompem/internetem. Radzę przeskanować dyski itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skillset niezły, wygląd też bez przesadnej dzi*kowatości. Zwinny ranged może być bardzo ciekawą opcją. Czy będzie op, czy nie, poznamy dopiero po numerkach przy skillach. Obecnie V dostaje mój approval i choć może nie kupię jej od razu, to jestem zainteresowany.

Ciekaw jestem jak im wyjdzie nowa postać, taki klon demon huntera z D3;)

Tak, bo każda postać z kuszą automatycznie kopiuje D3, bo ten pierwszy wymyślił postacie z kuszami.

...

OH WAIT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no nie spodziewałbym się! Vayne to ranged AD! A że uwielbiam takimi grać, to muszę ją mieć :trollface: . Trochę przeszkadza to, że jeszcze Rumble mi się nie znudził, ale trudno. A co do tego buga z klawiszami to nie spotkałem się z tym, pewnie dlatego, że około 24:00 wszedł nowy patch, a ja grałem dopiero po jego instalacji. Albo wirusy na moim pececie stwierdziły, że wolą szukać haseł niż mieszać klawisze :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie wątpliwości co do Vayne rozwiane, oczekiwania spełnione. Genialna postać, która nie dość że świetnie wygląda, to ma niesamowicie efektywne (i zapewne efektowne) umiejętności. 6300 IP czeka odłożone na "premierę" Night Hunterki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta w Lolu nice. No bo w sumie wygląda identycznie. Skille jakieś takie pospolite, w sensie,że jakiś nowych mechanizmów nie ma. Zobaczymy jak wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abilities:

Final Hour (Ultimate): Readying herself for an epic confrontation, Vayne gains increased Attack Damage, stealth during Tumble, and quadruple the bonus Movement Speed from Night Hunter.

To znaczy ze vayne bedzie niewidzialna gdy sie przetacza/skacze czy jeszcze przez kilka sekund potym? Wyjdzie cos jak teleport shaco mam nadzieje.

Passive bardzo ciekawy, wg mnie jest to nowy mechanizm wykrywania teemow, twichow i evek w poblizu xD

Postac mi sie podoba bardziej niz rumble, czy brand, brakuje mi tylko 3,9k :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialna postać, która nie dość że świetnie wygląda, to ma niesamowicie efektywne (i zapewne efektowne) umiejętności.

Nie przesadzasz trochę ? Nawet nie miałeś okazji zobaczyć jej w akcji, a jedyne co widzisz to na sucho opisane umiejętności. Mnie samego jakoś ta postać nie pociąga, zdecydowanie bardziej lubię Carry walczących wręcz i chyba moje odłożone od kilku tygodni 6300 IP nie znajdzie upustu w tym tygodniu : P AD Carry Melee z jakimś super Blinkiem, na taką postać czekam ( Tempusie, gdzie jesteś ? )

Jedyna interesująca mnie rzecz w tej bohaterce to pasyw oraz zwiększający go ulti. Zastanawia mnie, jak to będzie działało oraz ile MS nam da. Gdyby dało załóżmy 10, albo np 3% to po ultimate byłoby 40 lub 12% co już nie jest byle czym : P Dokładając tutaj jeszcze Swiftnesy lub Mobilitki oraz np. Phantoma wyjdzie nam prawdziwy demon szybkości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To graj ze znajomymi i po problemie.

Fail. Jeśli nie masz full premade, to ciężko czasem wygrać. Uwierz mi, ludzie potrafią być naprawdę idiotyczni, zwłaszcza na rankedach - poczynając od "nie lubię was, idę feedować", przez failbuildy i ogólny brak skilla po granie pierwszy raz postacią. Na rankedach Solo Queue nawet jak weźmiesz kumpla, to team musi coś robić - inaczej przegracie, nie ma bata.

Po za tym jak bym miał lagi jak ty to może bym to jakoś ścierpiał bo było by to raz na jakiś czas ale ja mam z tymi guzikami CAŁY CZAS. W każdej walce jest ten problem. Skill wejdzie dopiero za którymś razem a tak to po za tym to przeciwnik w 90 % zwieje. NApisalem o tym do Riot bo ten sam problem na serwerze US jak na razie utkną w martwym punkcie. Po za tym u ciebie wygląda to na problemy z serwerem. U mnie za to problem jest związany na pewno z czymś innym - ciekawe tylko czym.

Ja mam inny ciekawy problem - z 3 razy zdarzyło mi się, że dostałem takiego hardkorowego laga - polega to na tym, że ping mam normalny, wszystko widzę co się dzieje - ba, sam mogę używać skilli! - ale... nie widzę ani HP(tylko imiona nad postaciami - tak samo, jakbym miał laga), ani żadnych animacji(po tym jak rzucam skilla dowiaduję się widząc, że spada mi mana). Z reguły taki lag trwa ok. 10-90sekund po czym w sekundę wszystko co mnie ominęło dzieje się, i gra wraca do normy... na jakiś czas. Najlepsze, że w tym samym czasie siedzę na skype i żadnych lagów nie ma(no i przecież w grze normalnie piszę na czacie). Reset klienta daje bardzo krótką chwilę wytchnienia - czasem nie zdążysz wrócić na linię.

Trochę jestem zawiedziony skillami koleżanki Helsing, wygląda na to, że w dużej mierze będzie się opierała na autoattacku. Zobaczymy, pożyjemy - oby moje obawy były nieprawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Viz

...Hmmm. . . Po premierze jestem PEWIEN jej zmian, oraz napływu newbie świeżo po zakupie i przynajmniej jednej Vayne w jednej grze, przez dwa pierwsze dni po "premierze" . . .

...Jednak jak czytam opis pasywu i dodaję do tego frozen mallet... Ulti mi się kojarzy z Signedem ( kojarzy)... E z Poppy... Q z Shaco... W -... Ja wiem ?... Kurcze - już mnie korci do zbierania na nią xD

PS : w dzisiejszym meczu ( w którym dostałem sromotne baty BTW... ) nasz Shen przy wyborze napisał do jednego z teamu - " Pls don't Shaco! ". Na typowe "why ?" odpisał " Ussles in late ..." Czy to prawda ? Pytam, ponieważ miał duży staż w LoL'u i bardzo jechał po nas przy każdym błędzie ... No i dopiero ogarniam Shaco !)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to jest niestety prawda. W teamfightach Shaco może zrobić wyjątkowo mało, jedynie przy gankowaniu jest przydatny. Im dłużej gra trwa, tym z Shaco jest mniejszy pożytek. To chyba postać, u której najbardziej się to uwidacznia. Gdyby dodali przeliczniki AD, chociażby małe, do wszystkich skilli to już by było lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak że kikasz, widzisz zielone kółko wokół kursora ale postać się nie rusza?? Bo jeżeli chodzi o tego buga to też czasem go mam.

Tak dokładnie o to mi chodzi.

@Crix

Chodzi mi o to, że jak Tobie nie działają skille to przeciwnikowi też może nie zadziałać. Ja jestem osobiście już przyzwyczajony do tego, że przeciwnik mi zwiewa z 1-2 punktami hp przez ten boski błąd ala lag. Wiem, że jak spieprzy taki 5 razy to można się nieźle wkurzyć, ale potem ze ten raz z fartem trzeba go ubić przynajmniej 2 razy. Człowieku masz tą grę za darmo to nie narzekaj xD Się nie podoba to nie graj i tyle, nikt Cię nie zmusza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teamfightach Shaco może zrobić wyjątkowo mało

Chyba żartujesz nie wiem czy grałeś kiedyś shaco bo z tego co piszesz najwidoczniej nie jak masz dobry build i ogarniasz to za nim padniesz to zdążysz narobić wrogom niezłych kłopotów o ile wogule padniesz

A ja korzystałem z tego poradnika dla shaco : shaco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie dobrego Shaco, który jest choć trochę przydatny podczas late gamu to duży wyczyn. Shaco po prostu przestał być popularny, gdyż jako DD jest dużo więcej bardziej przydatnych postaci, a sam klaun jest ciężki do nauki grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jinos

To raczej Ty żartujesz ;). Nie ważne jaki build, bo build nie zmieni mu skilli i przeliczników. Shaco jest mniej przydatny od jakiegokolwiek innego AD w teamfightach (5vs.5 oczywiście). Jedyna jego zaleta to całkiem dobre ganki z jungli i w miarę dobra konrola mapy przez swoje boxy(ale Teemo i tak jest w tym o niebo lepszy). Pewnie gra nim się nie nudzi tak szybko, ale to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy poradnik do Shaco jaki widziałem zrobił Reginald. Sam stwierdził (nie wiem czy akurat w nim, najpewniej tak), że Shaco ma dwa wyjścia - zownić early, nafeedować się i być koksem przez cały mecz albo, co zdarza się zdecydowanie częściej, dostać po tyłku w early/trafić na przeciwnika, który nie da się zabić i być przez to mało przydatnym przez cały mecz. Wystarczy zresztą porównać obecnego Shaco z tym sprzed kilku miesięcy, którego pobyt w teamie skutkował najczęściej winem. Klaun dostał tyle nerfów, że teraz naprawdę ciężko jest nim coś zdziałać. Jego największa siła, czyli skuteczny gank na bardzo niskich levelach jest często kontrowana, bo ludzie po prostu nauczyli się, jak przeciw niemu grać. Do tego pojawili się roamerzy, którzy nie tylko bardzo skutecznie kontrują jego junglę, co również dobrze gankują na każdym levelu. Najlepsze czasy klauna są już historią:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaco został znerfiony tak okrutnie, bowiem jego ganki są bardzo silne i to już na 2 levelu. Aczkolwiek bardzo, bardzo łatwo zaszkodzić jego jungle (wpaść na boxy, będzie miał 1.5minuty w plecy) a bez killi/mocarnej farmy nic nie zrobi - należałoby siedzieć bardzo długo na lane i farmić te miniony. Oglądając streamy high elo często widuję tego gościa, ale najczęściej streamer komentuje nieudalność takowego.

I yeah, brakuje mi gier, gdzie szło się z Shaco 25/1-2/x i tak co grę x)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku masz tą grę za darmo to nie narzekaj xD Się nie podoba to nie graj i tyle, nikt Cię nie zmusza...

Typowe i durne twierdzenie że jak coś jest za darmo to nie można od tego wymagać. Po za tym Riot powinien tym bardziej się starać żeby utrzymać przy sobie użytkowników. Płaci sie za skórki które może i nie są konieczne ale tanie też nie. Jak by każdy podchodził do produkcji gry z czymś takim że jak za darmo to może być zrypana to już widzę jak by to wyglądało. Po za tym problem nie jest nie do rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę, że nie wymagam nic. Ale LoL jak na grę darmową nie jest tak całkowicie zrypany. Jest duuuuuuuuuuuuuuuużo lepszy od niektórych gier, które kosztują po 30-40 zł. Nie będę wymagał od takiej gry tego czego wymagam od takiego, np. Demigoda, który mimo iż płaty strasznie słaby (może mam takie odczucia, bo grałem zaraz w jedną z wcześniejszych wersji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayonetta w Lolu nice. No bo w sumie wygląda identycznie. Skille jakieś takie pospolite, w sensie,że jakiś nowych mechanizmów nie ma. Zobaczymy jak wyjdzie.

http://www.giery.eu/files/u2337/bayonetta.jpg

http://img864.imageshack.us/img864/1842/vayne.jpg

Gdzie tu widzisz podobieństwo? :P

Genialna postać, która nie dość że świetnie wygląda, to ma niesamowicie efektywne (i zapewne efektowne) umiejętności.

Nie przesadzasz trochę ? Nawet nie miałeś okazji zobaczyć jej w akcji, a jedyne co widzisz to na sucho opisane umiejętności. Mnie samego jakoś ta postać nie pociąga, zdecydowanie bardziej lubię Carry walczących wręcz i chyba moje odłożone od kilku tygodni 6300 IP nie znajdzie upustu w tym tygodniu : P AD Carry Melee z jakimś super Blinkiem, na taką postać czekam ( Tempusie, gdzie jesteś ? )

Jedyna interesująca mnie rzecz w tej bohaterce to pasyw oraz zwiększający go ulti. Zastanawia mnie, jak to będzie działało oraz ile MS nam da. Gdyby dało załóżmy 10, albo np 3% to po ultimate byłoby 40 lub 12% co już nie jest byle czym : P Dokładając tutaj jeszcze Swiftnesy lub Mobilitki oraz np. Phantoma wyjdzie nam prawdziwy demon szybkości.

Przecież opis tych umiejętności jest na tyle jasny, że można sobie łatwo wyobrazić, jak działają. Pasyw zwiększa ci MS jak gonisz wroga, Q to roll w stronę kursora (coś jak Flash, jedyna niejasność to to, czy będzie można rollować przez ściany), W to coś jak Q Xina, tylko że za trzecim atakiem zamiast podrzucić wroga, zadaje mu dodatkowy true damage, E to charge Poppy, tylko ranged, a ulti jest tak jasno opisane, że jaśniej być nie może. Ja tego nie nazwałbym "sucho opisanymi" umiejętnościami.

Co do Shaco - to dla mnie jest to jedna z najbardziej bezużytecznych postaci w grze. Nie wiem, może nie widziałem naprawdę dobrego (pokaże mi ktoś?), ale każdy Shaco (czy to AP czy AD), rzuca stealtha, crituje, wali sztyletem i... ucieka, bo nic więcej nie zdoła zrobić. A AP Shaco jest tak beznadziejnie przewidywalny, śmiać mi się chce jak widzę graczy próbujący zwabić mnie w krzaki, gdzie oczywistym jest, że czeka tam ja mnie 10 Jacków. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

@UP

No choćby w ułożeniu prawej ręki ;) a tak to fryz, okulary, ubiór.

Myślałem,że będzie lepsza postać. Ehh

Sorry za krótki post, ale się spieszę. (notka do pana moda) ;)

Edit: aj no tak @up, to z szybkości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...