Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Mhmm Nidalee super champ. Tylko ja wole spear 1st dać ponieważ można na 1 lvl nieźle zjechać komuś hp np. afkowi przy turecie ;) 1st blood siedząc w krzakach jest super.

Dobrze zrobiona może zdemotywować przeciwny team. Ganki doganianie itp.

Build już dał kolega wyżej .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nidalee build - mniej więcej się zgadzam - ale nie z rushowaniem sheen. dużo, dużo lepiej spisuje się wcześniej kupiony rageblade.

Do tego w runach zamiast Magic Pena polecam Armor pen - magic pena całego jaki potrzebujemy mamy z Void Staffa + Archaic Knowledge (49%). Wczesny armor pen pozwala na lepszy harass oraz lepsze cougarowe Q.

Zresztą... Potrzebujesz dobrego buildu na Nid? Na kanale GeneralWiser na youtube masz video najlepszego gracza Nidalee - HotshotaGG. Z nich nauczysz się wiele więcej, niż pytając kogokolwiek tutaj.

Np.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w któreś tam święta do kupienia. Teraz go na pewno nie dorwiesz. Sorki ale muszę się pochwalić tym że mam Pharaon skina :) . Jak akurat był w promocji to rozdawali RP a ja sobie dokupiłem SMS najmniejszy pakiet i wystarczyło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i nie będzie - to była limitowana edycja świąteczna - tak jak w ostatnie święta (Renifer Kog, Mikołaj Gragas) itd.

Osobiście mam wszystkie inne i muszę przyznać, że Faraonowa Nid jest całkiem fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z osób, które grają Jarvanem mógłby mi któryś podać jakiś fajny build na tanka/off-tanka dla niego? Ogólnie mam dla niego coś wymyślone ale jednak chciałbym mieć większe rozeznanie co warto mu kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

French maid jest super. S*** mi jakoś ostatnio wcale nią nie idzie. Jakoś tak nie wiem why. wszystko super a dedam ciągle w tf. Ehh zagram jaxem.

Teraz kusi mnie kupno morde wraz ze skinem... W sumie chyba ten czerwony lepszy od dragon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej konkretnej grze Jarvanem na normal i powiem, że było na prawdę nieźle. Staty 10/6/8, w kilku momentach było dosyć ciężko bo przeciwnik miał b.dobrego Rammusa. Wymyśliłem mu taki build: Doran's Shield, Ninja Tabi, Sunfire Cape, Banshes Veil, Atmas Impaler i Force of Nature i sprawdził się w sumie dobrze. Na razie muszę nim pograć więcej i sprawdzić czy wejdzie do mojej kolekcji champów ulubionych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nero, build który używasz jest całkiem ok. Dobrze się też na nim sprawdza Aegis, ze względu na fajne połączenie aury z flagą. Ja lubię kupować na nim Chalice of Harmony, zaraz po Doran's Shield i boots of speed(z których w 99% przypadków robię Mercury. Pewnie, są lepsze itemy, ale Jarvan jest tak okropnie manożerny, że bez tego jest mi ciężko. Magic Resist dla tanka też jest dobry.

Osobiście, buildu jaki używa Xidi bym nie polecał. Koszt tych wszystkich Heart of Gold i Philosophera się nie zwróci, a zanim się to uzbiera i sprzeda to przed dłuży czas polega się tylko na surowym hp i regenie, czyli prawie na niczym, a na dystans wiele się nie zrobi. Jarvan najpierw potrzebuje resistów, dopiero potem hp. Należy pamiętać, że resisty wzmacniają jego shielda. Trinity też bym nie brał, jak naprawdę potrzeba więcej dmg to już lepiej mieć przez większość gry niemal 4x tańszego brutalizera, który da CDR i przynajmniej wzmocni dmg ze skilli dzięki penetracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupuje Jarvanowi 2x Philosophery i 2x HoG, buty i dopiero zaczynam zbierać właściwe itemy. Może i nie zwróci się w całości, ale daje nam porządne premie (jak dorany- nic z nimi nie zrobisz, ale jednak warto je kupować). PSy dają mocny regen hp (taki antyharras) i many (nie trzeba się bawić w żadne CoHy), HoG wiadomo- HP. Dalej już ustawiam się pod dany team.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, buildu jaki używa Xidi bym nie polecał. Koszt tych wszystkich Heart of Gold i Philosophera się nie zwróci, a zanim się to uzbiera i sprzeda to przed dłuży czas polega się tylko na surowym hp i regenie, czyli prawie na niczym, a na dystans wiele się nie zrobi. Jarvan najpierw potrzebuje resistów, dopiero potem hp. Należy pamiętać, że resisty wzmacniają jego shielda. Trinity też bym nie brał, jak naprawdę potrzeba więcej dmg to już lepiej mieć przez większość gry niemal 4x tańszego brutalizera, który da CDR i przynajmniej wzmocni dmg ze skilli dzięki penetracji.

Regeneracja się przydaje na początku, gdy możemy świetnie harassować z E+Q i zdobywać pierwsze kille. IMO plusem tego builda jest jego uniwersalność i nie zależnie od tego czy musimy przytulać się do turretki, czy dominujemy na lejnie, to w late game jest z nas świetny pożytek dla teamu.

Co do trinity, to z tym się z godzę. Zazwyczaj zamiast tego kupuję jakiś item na survi, ewentualnie właśnie brutalizera -> ghostblade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dłuższy czas z tym buildem z solomid i strasznie irytował brak możliwości składania takiego FotN czy Randuin's Omen w częściach. Czułem się nieco osłabiony przez ten fakt, przychód golda nie bardzo to rekompensował. Obecnie zawsze startuję z regrowth pendant i składam szybko philo(jeden w zupełności wystarczy), potem zwykłe butki z HoGiem, up do Merc Threads. Jako tank dalej lecę tak: chain mail lub negatron cloak (możliwe aegis), zależy co potrzebuję, zazwyczaj oba po kolei by wzmocnić shielda na wszelkie ewentualności, dopiero potem upam do FotN/Banshee's czy Randuin's/Thornmail czy choćby Frozen Heart. Dalej nigdy nie doszedłem, gra się najpóźniej kończy w tym momencie, ale myślę że albo dołożyłbym survi preferując coż z hp albo dwie części z buildu na bruisera. W tym przypadku przed merc threads brutalizer, a po już phage, atma's, youmuu's i mallet. Generalnie jak tylko mogę zachowuję gold/5 jak najdłużej. Natomiast na 3v3 przydaje się bardzo Wriggle's Lantern jako drugi/trzeci item.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł i czy wogóle jest jeszcze jakaś możliwość żeby mi gra szybciej działała?GG,skypa itp ofc mam wyłączone. Wszystko na very low, dźwięk wyłączony. Gra przeważnie działa na 10-15 fps a w tf tak około 6. Teoretycznia mam włączonego Game Boostera ale za dużo chyba on nie robi. Jeżeli nie ma możliwości to ktoś może wie jaka najtańsza karta graficzna/procesor/ram czy coś żeby mi gra chociaż na 30-35 fps na very low działała? A i gra mi się ładuje tak ok 3-4 min potem piszą że mam wooden pc :D Ale to chyba od procka zależy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pepeszka, PODOBNO ace client tworzony przez fanów znacząco poprawia wydajność gry na wolnych komputerach - musisz to sprawdzić na własną odpowiedzialność, sam tego nie sprawdzałem. Ale na forum LoLa chwalony jest.

@UP: podejrzewam, że chodzi o przejęcie pasywu przez ulti Mordego. Sam nie wiem :) Ale pewnie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duchy Mordusia potrafią być straszne: kiedyś wrogi Mord złapał niewidzialnego Shaca :D Jakież było moje zdziwienie kiedy nagle zostałem zabity przez NIC.

BTW: co do Jarvana, jego akurat robienie na offtanka nie ma sensu, bo nic potem nie zrobi. Ze 2 itemki survi staną, reszta full dmg i jest fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ulti przejmuje wszystko : itemy pasywy itp. Np jak masz guinsoo to "duch" będzie zdobywał stacki.

Wracając do panny kici : co sądzicie o tym?

http://leagueoflegends.pl/poradniki/156-nidaleebuild1.html

Dla mnie to śmierdzi. Ja bym rozważał dwa buildy:

Przede wszystkim w obu masterki 9/0/21, ghost i flash.

Runki bym brał:

czerwone mpeny,

kwinty do AP(flat)

niebieskie pod AP(per lvl)

żółte pod dodge

Skille: ja maksuję E(ładny heal), potem Q. W ostatnie. Wiadomo, kiedy można - ulti.

Itemki: ja najpierw kupuję Doran's Ring. potem butki(z reguły Mercury, czasem trójki). Następnie, zależnie od sytuacji:

- ja lubię rushować Rabadona

- w innym wypadku polecam Guinsoo's Rageblade

W sumie to zależy od was, Rageblade jest przyjemne, ale imho Rabadon daje więcej.

Potem kupuję z reguły albo Rylai, albo Rageblade, a po jakimś itemki pod AP z w/w kupuję Lich Bane.

Między Rabadonem a innym itemkiem warto kupić Sheena.

Dalej robię sytuacyjnie(jak zawsze kotką), ale imho warto w late kupić Guardiana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...