Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Cors ma rację co do Jarvana i Kat - nie wiem jak poważni gracze, którzy uważają, że cokolwiek potrafią w tej grze (nie mówiąc już o tym, że sądzą, iż coś wiedzą) mogą nazywać np Kat OP. Nie bez przyczyny NIGDY nie widać jej w kompetetywnych meczach na poziomie wysokiego. Więc jakieś wysysanie z palców tudzież innych fragmentów musi tutaj występować.

A i pewnie ktoś tu mainuje Jarvana...

Exhaust, silence, stun, knockup/back, fear... Tyle możliwości. O ile Kat nie nakarmi się na przeciwnikach wcześnie, to będzie przez cały mecz bezużyteczna, tak było, jest i będzie do czasu, aż nie strzelą jej reworka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dzięki ci za to bo już tego czytać nie mogłem...

Rano będzie spootlight więc pozostaje nam jeszcze chwilkę poczekać. Nowego bohatera na pewno nie kupię bo mi się wcale nie podoba. Poczekam na coś ciekawszego. Muszę też pomyśleć nad skillami bo wpadłem na świetny pomysł co do stworzenia bohatera. Jak dobrze pójdzie to zrobię mizerne szkice (rysować to ja nie umiem) i może się komuś spodobają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotlight koło 11 rano, a o 3

Preview na YT będzie live... Jak komuś się będzie nudziło, to będzie mógł obejrzeć ;) Sam nie jestem pewien, czy będzie mi się chciało.

Osobiście jestem zawiedziony, że na 99% E Vayne nie będzie skillshotem jak javelin Nidalee. Właśnie z tego powodu miałem ją brać, ale skoro nie ma... Z preview śmieszy mnie ino nerf Karthusa - 0.5 ratio na ulti? Niezbyt zachęcająco. Nawet poprzednie 0.7 nie zawsze spisywało się tak dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się skiny Vayne. Ten klasyczny jeszcze jako taki. Zresztą, RIOT powinien zatrudnić tych gości od chińskich fan artów, bo są rewelacyjni.

Jarvan w tym momencie jest mst pick/ban na high elo, tak samo jak Shen i Nocturne - po prostu musieli dostać tego nerfa. Mam jednak nadzieję, że nie będzie on duży dla pierwszych dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durny Riot... w dalszym ciągu brak nowych skinów dla Swaina. Nic nie zależy na promocji bohaterów... Tylko setki skinów dla Teemo, Kat, Nid i tym podobnych odpadów... Skille u nowych bohaterów to też powielanie już po raz n-ty tego samego, jak by nie dało się wymyślić czegoś nowego - oryginalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że jestem zaskoczony skinem dla Caitlyn, postać można powiedzieć że całkiem nowa a takie zwykle skinów nie dostają. Jeśli liczyć od wydania Galio to chyba tylko Miss Fortune miała jakieś nowe, reszta skazana na same podstawowe. Wolałbym zobaczyć coś dla Urgota czy Swaina (albo jakiś trollowy dla Tarica).

Co do skinów Vayne to akurat w tym wypadku imo podstawowy wypada dużo gorzej od płatnych. po cholerę łowczyni potworów jakieś kiczowate okulary... może by razić wrogów po oczach, innego zastosowania nie widzę. Mogli by dać już coś w stylu steampunkowych gogli Eza. Niby szczegół i to pewnie nie widoczny w grze, ale drażni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było tu pisane, ale jak chcecie grać w Polskiej wersji (aktualizuje się na bierząco) robimy tak:

folder League of Legends--->RADS---->System--->locate Edytujemy to notatnikiem zamiast locale=en_gb zmieniamy na locale=pl_pl i cieszymy się ojczystą wersją :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thalus zostaje niniejszym ostro upomniany za jego aroganckie, agresywne i wulgarne zachowanie. Kolejny taki wyskok i będzie urlop na ochłonięcie.

Cors - takie obrazki to możesz sobie zachować na demoty czy inne nasze klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już można się domyślać, że Vayne będzie bardzo mocna i nie brak jej mobilności. Strasznie spodobało mi to jak przemieszcza się podczas walki i jak wkurza przeciwników odrzucającym strzałem. Ale nie chciałbym walczyć takim Udyrem, czy Singedem przeciwko niej :wink:. A co do patchnotes - nerf shielda Jarvana wydaje się troszkę za duży(i tak jakikolwiek byłby zbędny), ale i tak będę nim dalej tankował. Buff Lee Sina jest ok, to samo zablokowanie autoataku Twisted Fate'a po wybraniu karty- czasem stun lądował na minionie zanim ktoś zdążył zaznaczyć przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze testowania: miałem przed chwilą 4 takich gości w teamie, nic kompletnie nie ogarniali postaci okroju Shen, Akali, Rumble, Brand, skończyło się tym, że nafeedowali przeciwnika na maksa. Widząc, że nie ma to sensu, zwłaszcza, że Brand wyszedł zagłosowałem za poddaniem się. O dziwo reszta była jednomyślna. Tak słabego teamu nie miałem dawno.. Co do rotacji to potrenuję sobie Caitlyn i Maokaiem, którymi miałem przyjemność grać wcześniej i szło całkiem nieźle. Za to Rumble jest jakiś dziwny. Ni to dps, ni semi tank a w grze sprawdza się mocno tak sobie. Na papierze postać ciekawa, ale dzięki rotacji już wiem, że go nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a co z Vladimirem? :P

Pograłem Rumblem i bardzo mi się spodobał. Robię go na Doran's shield > Sorci > Rylai > Abyssal Scepter > Zhonya Hourglass > Rabadon i idzie całkiem nieźle. Potrzebuj jednak trochę szkolenia w szybkim strzelaniu z ulti bo na razie się guzdram i mi uciekają. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Idiotyczne pytanie gdyby te postacie przynajmniej były podobne ale z tego co ja zauważyłem to mundo to tank a tristana nie wiem bo jej z miesiąc nie widzę w lolu i do tego zależy kim wolisz grac np jak ja bym np lubiał tankow to bym ci radził mundo ale np jak ty wolisz dps lub casterów. Dlatego następnym razem dokładniej napisz kim wolisz grać np dps albo jakim championem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludki ludki, ja wiem co te postaci robią bo mam je kupione/zfejsbukowane, ale mi chodzi o waszą opinię co do ich użyteczności, zastosowania w grze, jak ich widzicie itd.

Mundo to offtank, a nie tank.

Proszę o opinię. Wiem, że postaci różne, ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/f/4/vayne.jpg/

Vayne jest świetna. Trochę nie ogarniałem jej Q, ale dmg ma porządny. Build zrobiłem na szybko, trochę się inspirowałem tym Phreak'owym. Dmg z max hp z W i madredsów jest świetny. Takiego Yi składałem w 6 hitów. Dodam, że grałem bez run, na koncie 20lvl (mam obecnie 3 konta ww. 20lvl i dwie 30)

Co do rotacji. Skapnąłem się jak zauważyłem dwóch Malzów i Maokai'ów. Jak na ludzi grających postacią z rotacji nie byli źli. Może sobie Malzem pogram. Poza tym muszę sprawdzić jak w grze wygląda buff GP.

@down

na obydwu :) a konto z linku na US jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na razie najlepszy tank w grze, choć nie wiem jak na to wpłynie nadchodzący nerf. Często banowany na rankedach, ale jeśli uda Ci się go wybrać to bardzo podniesiesz szansę na wygraną twojej drużyny : P

Nie mogę się doczekać, aż wprowadzą jakiegoś fajnego nowego skina dla Renektona. Póki co mógłbym kupić jeszcze Galactica gdy będzie na przecenie, bo uważam, że gram tym bohaterem na tyle dobrze, że mogę sobie na jakiegoś skina pozwolić ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...