Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

@UP: ZBALANSOWANY= Ani nie za mocny, ani nie za słaby, widać kto jak rozumie pojęcia. Blokowanie? To nie jest Pantheon proszę pana. Dobra tarcza? Która absorbuje cos ponad 100 DMG? Ew. slow z niej który bodaj 20% ma, nie pamiętam dokładnie. Duże DMG? OFC Passyw jest mocny ale zależy od OBECNEGO HP. Co ma "przelatywanie przez ściany" do tego czy postać jest zbalansowana. O dżisus Shaco, Ezreal są OP bo przez ściany przelatują OMG OMG NERF!!

Katarina- Kupujesz jej Banshe i już ci nic nie robią, KOSMICZNE jak na taką postać survi. Głupi pasyw dzięki któremu może użyć ulti w TF nawet 2 razy. System ucieczki z E, harrasowanie z Q. Brak many, małe CD. Nie ta postać nie jest OP.

Pantheon- Może i damage ma, ale papier z niego straszny, złapiesz Pantha= ma deada.

Dziękuję za uwagę, "Od razu widać kto na jakim poziomie siedzi : D".

@Kawalorn: Wkurza harras z Q, ale gdy się do niego podejdzie, ma ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy Jarvan jest zbalansowany czy nie, ale granie przeciw niemu jest wyjątkowo wkurzające dla mnie więc cieszę się na nerf. :P Kat też mnie wkurza ale już dawno przestałem krzyczeć OP na postacie, bo to nie ma sensu za dużego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jarvanie można wiele mówić, ale na pewno nie można powiedzieć że jest na równi z innymi. Gość ma kosmiczny dmg jak pójdzie na solo (a gdzie indziej ma iść) niezależnie czy budują go na tanka czy dpsa, zjada enemy carry czy casterów zanim ci zdążą coś zrobić. Dobre CC, shield, przelatywanie przez ściany, dobry dmg i jeszcze blokowanie innych- czego chcieć więcej.

Zgadzam się w pełni z tą opinią. Postać ta ma tak dobrane skille, że zebrane do kupy dają miażdżącą przewagę. Wiem ze swojego doświadczenia, jak i widziałem stream Rain Mana. Grał Jarvem na midzie i wynik ganku na niego był taki, że zrobił double killa (słyszeliście kiedyś śmiech Rain Mana?... uuuh... :pokerglass: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Corsem, Jarvan jest bardzo dobry (chociaż nie op), a ludzie, którzy nie potrafią uporać się z Katariną nie potrafią grać/myśleć (nie chciało mi się szukać eufemizmów).

@UP: ZBALANSOWANY= Ani nie za mocny, ani nie za słaby, widać kto jak rozumie pojęcia. Blokowanie? To nie jest Pantheon proszę pana. Dobra tarcza? Która absorbuje cos ponad 100 DMG? Ew. slow z niej który bodaj 20% ma, nie pamiętam dokładnie. Duże DMG? OFC Passyw jest mocny ale zależy od OBECNEGO HP. Co ma "przelatywanie przez ściany" do tego czy postać jest zbalansowana. O dżisus Shaco, Ezreal są OP bo przez ściany przelatują OMG OMG NERF!!

Jarvan IV forges a (50/100/150/200/250) (+(20/25/30/35/40) health for each nearby enemy champion) health shield for 5 seconds, which slows surrounding enemies by (15/20/25/30/35)% for 2 seconds.

^Gdzie tu te twoje 'coś ponad 100 dmg'? Na przyszłość radzę sprawdzać to, co się piszę, przynajmniej nie wychodzi się na tym na głupiego.

Hiperbolizujesz jak oszalały, btw.

Katarina- Kupujesz jej Banshe i już ci nic nie robią, KOSMICZNE jak na taką postać survi. Głupi pasyw dzięki któremu może użyć ulti w TF nawet 2 razy. System ucieczki z E, harrasowanie z Q. Brak many, małe CD. Nie ta postać nie jest OP.

Patrz na Nunu albo Galio. Banshee's pomagają ale jakoś immunity na czas channelingu nie zauważyłem.

Zresztą... 45sek cd na bańkę. Zrzucasz to jakimkolwiek poke i zaczynasz teamfighta...

@Kawalorn: Wkurza harras z Q, ale gdy się do niego podejdzie, ma ciężko.

A jak ty do niego podejdziesz to dostaniesz w twarz z pasywa, cool.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich - myliłem się...

Lee Sin jest rewelacyjny : O

jako dps offtank sprawdza się znakomicie, ma świetne skille, jest wymagający ale w zamian daje kupe zabawy i dimejdzu : D

Więc bardzo go polecam, bardzo!

Co więcej posiada jakby na starcie już 2 skille. Bardzo łatwo się nafarmić już w early, w walkach 1lvl ciężko go zjechać :q

Farmienie z E jest też bardzo proste i przyjemne. Ma 2x blink, shielda - ahh... cudowny : D

Co więcej kupiłem go właśnie teraz - przed wydaniem tego nowego czegos : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, zaczniesz grać rankedy, esl i inne turnieje to zobaczysz że mam racje. Właśnie przez takich ludzi riot overnerfi postacie (twitch, jax, kayle).

I może jeszcze jedno- normal games są właśnie do grania troll buildami, testowania postaci itp. więc rejdżowanie każdego tygodnia że ludzie grają postaciami z rotacji jest nieco śmieszne. Tam naprawdę nikomu nie robi różnicy czy wygra czy przegra. Jak chcesz grać poważniej idziesz na ranked, a najlepiej premade 5v5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Poważne rozgrywki na ranked? Pffffff... bo umrę ze śmiechu. Grałem już trochę na tym dziadostwie i nie raz stwierdziłem że poziom jest gorszy niż na normalu. Może na bardzo wysokim ELO jakoś to inaczej wygląda ale do 1700 na pewno jest żal i ubóstwo. Nawał noobów uniemożliwia wybicie się a na pewno zniechęca do grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechus: Po pierwsze, używam tego tylko w TF i do ew. obrony przed turretem, myślisz że sprawdzam ile to absorbuje? Pozatym ciekawi czemu przyczepiłeś się tylko do tarczy, hmm czyżbym napisał prawdę? Co do Katariny, wbija w TF, jeżeli nie zdąrzysz zareagować ona szybciej cie ubije niż ty ją zestunujesz. Podejdziesz, dostaniesz z pasywa i w EARLY na tym damage Jarvana się kończy. Dziękuje za uwagę.

@Cors: Tak jak CriX napisał, w rankedach jest jeszcze gorzej, a pozatym widzę że uważasz Normale do testowania postaci. Mylisz się, do tego służy custom i coraz więcej ludzi zagląda na ten tryb. ESL i inne turnieje mnie nie obchodzą, grałem w Pro Gloria Gentis i co? Przeszliśmy do drugiej rundy, czyli jednak coś wiemy...

A i btw. co ma to że powiedziałem że Jarvan jest zbalansowany do tego że riot overnerfi postacie? Bo tego nie zrozumiałem.

EDIT: I jeszcze ci coś powiem, grałem na rankedach i się do nich zniechęciłem przez "prosupermegahiper graczy", którzy wyzywają i feedują, skończyłem na stosunku wygranych do przegranych 4-19. I co? Gdzie jest więcej trolli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważne rozgrywki na ranked? Pffffff... bo umrę ze śmiechu. Grałem już trochę na tym dziadostwie i nie raz stwierdziłem że poziom jest gorszy niż na normalu. Może na bardzo wysokim ELO jakoś to inaczej wygląda ale do 1700 na pewno jest żal i ubóstwo. Nawał noobów uniemożliwia wybicie się a na pewno zniechęca do grania.

Haha, na 5vs5 ranked.

@Grzechus: Po pierwsze, używam tego tylko w TF i do ew. obrony przed turretem, myślisz że sprawdzam ile to absorbuje? Pozatym ciekawi czemu przyczepiłeś się tylko do tarczy, hmm czyżbym napisał prawdę? Co do Katariny, wbija w TF, jeżeli nie zdąrzysz zareagować ona szybciej cie ubije niż ty ją zestunujesz. Podejdziesz, dostaniesz z pasywa i w EARLY na tym damage Jarvana się kończy. Dziękuje za uwagę.

Nie obchodzi mnie kiedy tego używasz i czy sprawdzasz ile absorbuje (swoją drogą nie czytasz skilli? wut), ale jeżeli piszesz, że spell robi coś, to niech to coś robi, bo kręcąc przy faktach jesteś co najmniej niepoważny.

Nie tyle co napisałeś prawdę, co nie widziałem w twojej wypowiedzi niczego więcej wartego komentowania.

10% aktualnego hp + dmg z autoattacku (+ ew. skill). W early takie coś zaboli, do tego może być powtarzane co 6 sekund.

@Cors: Tak jak CriX napisał, w rankedach jest jeszcze gorzej, a pozatym widzę że uważasz Normale do testowania postaci. Mylisz się, do tego służy custom i coraz więcej ludzi zagląda na ten tryb. ESL i inne turnieje mnie nie obchodzą, grałem w Pro Gloria Gentis i co? Przeszliśmy do drugiej rundy, czyli jednak coś wiemy...

Sory, co zrobisz na customie? Pograsz z botami? Nauczysz się tam niewiele więcej ponad to, co który skill robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, co zrobisz na customie? Pograsz z botami? Nauczysz się tam niewiele więcej ponad to, co który skill robi.

No i właśnie o to chodzi z customem. Gracz najpierw powinien chociaz poznac skille swojej postaci. Najgorsze jest to że wielu graczy jest na tyle leniwych że nawet tego im się nie chce zrobić. Włączają normala albo rankeda a potem się zastanawiają jak dany skill działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: I właśnie CriX trafiłeś w sam środeczek mojej wypowiedzi. No bądźmy poważni, kupujemy postać i odrazu pchamy się na Normal bo jest super i w ogóle nie znając skilli i chociażby jak tę postąć budować? Idz że na te boty, ogarnij chociaż skille i spróbuj normal.

Jarvan- Owszem, passive + damage, ale zauważmy że pasyw jest co 6 sekund, patrząc na takiego Trynde, Jarek nie zdąży pierdnąć ze swoim pasywem jak zostanie poskładany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, czemu nie gracie tą niezbalansowaną postacią jeśli jest taka mocna ?

Najgłupsze pytanie jakie kiedykolwiek padło w tym temacie, ba, na tym forum. Nie jestem idiotą, żeby grać postacią dlatego, że jest OP. Wręcz przeciwnie, gram postaciami powszechnie uważanymi za słabe (np. Karma, Caitlyn), i potrafię nimi dobrze grać i zabijać. Tylko nooby muszą nadrabiać swój brak skilla OP postacią. Nie gram Katariną właśnie dlatego, że jest OP. Nadal nie mogę z tego, jak głupie jest to pytanie :D

Ludzie czy wy jesteście poważni ? Jarvan zbalansowany ? Katarina OP ? Od razu widać kto na jakim poziomie siedzi : D

Kwestionuj sobie swój poziom, nie mój. Nie wysysam sobie tego z palca.

Jarvan:

Dobre CC

Dużo postaci ma dobre cc. Maokai, Janna, Malphite, Shen, Rammus, Sion. I co, trzeba ich znerfić? Są OP?

shield

Który jest słabiutki, właściwie używa się tego skilla tylko dla slowa.

przelatywanie przez ściany

Ezreal, Shaco, Gragas, Kassadin, Leblanc (ba, nawet podwójny!). Nerf?

i jeszcze blokowanie innych

Dowolny blink czy Flash. Dobry gracz nie rozstaje się z flashem jeśli jego champion nie ma blinka. I to jest ultimate.

.

Katarina nie jest OP bo bazuje głównie na ulti. Przerywasz ulti- zabijasz Katarinę. To że łatwo ją nafeedować to inna sprawa- takiego Pantheona też łatwo nafeedować (i też ma kosmiczny dmg) a jakoś nikt nie krzyczy że jest OP.

Dobra Katarina nie inicjuje walki ze swojego ulti, ale umie wyczuć moment. Na papierze wszystko jest śliczne, ale jest wiele czynników które wpływają na niemożliwość przerwania jej ulti: cooldown, brak many, poza zasięgniem, mus ucieczki. Zanim się skapniesz że Katarina użyła ulti, nie masz już 50% hp. A dobra Kata ma Banshee.

Jarvan IV forges a (50/100/150/200/250) (+(20/25/30/35/40) health for each nearby enemy champion) health shield for 5 seconds, which slows surrounding enemies by (15/20/25/30/35)% for 2 seconds.

^Gdzie tu te twoje 'coś ponad 100 dmg'? Na przyszłość radzę sprawdzać to, co się piszę, przynajmniej nie wychodzi się na tym na głupiego.

Mimo wszystko jest słabiutka. Jeden dowolny melee i schodzi. Tarczy używa się do slowa.

@Katarina

Mi nie chodzi o jej damage. Jest duży, fakt, ale coś za coś - Kata jest squishy. To jest okej.

Problem tkwi w jej pasywie i fakcie, że nie ma jakiegokolwiek źródła energii. Bazuje tylko na CD (dobra Kata ma runki na CDR), które JEST JESZCZE ODNAWIANE PO BYLE ASYŚCIE! Właśnie TO jest niedorzeczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: I właśnie CriX trafiłeś w sam środeczek mojej wypowiedzi. No bądźmy poważni, kupujemy postać i odrazu pchamy się na Normal bo jest super i w ogóle nie znając skilli i chociażby jak tę postąć budować? Idz że na te boty, ogarnij chociaż skille i spróbuj normal.

To co, zagram sobie 1 customa żeby zaznajomić się z postacią i co dalej? Na normale to za mało (na rankedy też), a na customach nic więcej się nie nauczysz. Mam czekać aż skill sam się wbije? Wole iść jednak lamić na normalach.

Jarvan- Owszem, passive + damage, ale zauważmy że pasyw jest co 6 sekund, patrząc na takiego Trynde, Jarek nie zdąży pierdnąć ze swoim pasywem jak zostanie poskładany.

Bo ten pasyw nie jest do 'ciągłej' walki tylko do 'szturchania' przeciwnika.

Jarvan:

Fajnie, tylko znajdź postaci, które mają te wszystkie cechy NARAZ, a nie OSOBNO.

Dobry gracz nie rozstaje się z flashem jeśli jego champion nie ma blinka.

Wat.

Dobra Katarina nie inicjuje walki ze swojego ulti, ale umie wyczuć moment. Na papierze wszystko jest śliczne, ale jest wiele czynników które wpływają na niemożliwość przerwania jej ulti: cooldown, brak many, poza zasięgniem, mus ucieczki. Zanim się skapniesz że Katarina użyła ulti, nie masz już 50% hp. A dobra Kata ma Banshee.

Dlaczego zakładasz, że Katarina jest ogarnięta (nie inicjowanie :S), a przeciwny team już nie (nie zachowywanie CC)?

Kurde, pewnie, że czasami się jej uda, a czasami zdechnie na stunie, ale chyba nie chcesz polemizować z tym, że jej ulti przerwać JEST łatwo?

Mimo wszystko jest słabiutka. Jeden dowolny melee i schodzi. Tarczy używa się do slowa.

Nie chodziło o to czy jest słaba czy nie, a o to, jak bardzo stan faktyczny różni się od tego co pisał Koksiarz.

Swoją drogą 250 + ew. 200 dmg to mało? Jej wadą jest czas trwania, nie ilość absorbowanych obrażeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi

Zgadzam się ze wszystkim, ale nie z tym, że tarcza Jarvana jest słaba. Do 450 absorbowanego dmg, a ta tarcza skaluje się z resistami. Mając 50% redukcji dmg z armora/magic resista wzmacniamy o tyle samo tarczę. A przypominam, że Jarvan to tank lub tanky dps, więc zawsze trochę tych resistów ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, zagram sobie 1 customa żeby zaznajomić się z postacią i co dalej? Na normale to za mało (na rankedy też), a na customach nic więcej się nie nauczysz. Mam czekać aż skill sam się wbije? Wole iść jednak lamić na normalach.

I właśnie dla tego sie przegrywa te normale i rankedy. Znajdzie sie taki idiota jeden z drugim i od razu pozostałym popsują całą rozgrywkę bo: "Wole iść jednak lamić na normalach"... Ot cały obraz społeczności PRO graczy. Dobry gracz to taki który sie nie porywa w ciemno z motyką na słońce. Jeśli ty wolisz się porywać to nie można cie dobrym graczem nazwać... bez obrazy oczywiście ale sam nam to pokazujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix owszem samo założenie "lamić na normalach" jest trochę złe, ale pamiętaj o tym, że dobry gracz nie lamii nawet grając pierwszy raz daną postacią. Więc, co za tym idzie, nie można nazwać dobrego gracza złym za samo założenie. :)

edit. Ja nie mówię o trudności championów tylko o kreowaniu opinii na temat innych graczy na podstawie ich myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest też coś takiego jak "trudność" danego bohatera. Faktycznie niektórymi można grać od razu ale jednak u wielu wypada poznać chociaż skille i ich działanie. Np. Lee Sin ma dosyć dużo tych właściwości i nim raczej bym nie ryzykował grania od razu na normalu/rankedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w Pro Gloria Gentis

Ciekawe, nikt w tym teamie o tobie nie słyszał. Czyżby fail ?

I uważasz że jedyny dmg jaki Jarvan zadaje pochodzi z pasywa ? Czy ty w ogóle grałeś tą postacią ? : D

raczej bym nie ryzykował grania od razu na normalu/rankedzie.

Ryzykujesz na normalu ? Czym ? No niczym. Dlatego to miejsce zostało polem testowym. Tak się przyjęło, nic z tym nie zrobicie :[ Customy gra się tylko na turnieje ew pobiegać all mid all random.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie znoszę podejścia "to tylko normal". Niektórzy nie lubią grać na Ranked bo np skończyli w z niskim Elo i nie mogą się wybić. I na pewno taka osoba nie chce potem grać z kimś na normalu kto nie będzie się starał i drużynie zawali grę bo "to tylko normal". Już jednego takiego Veigara na Sunfire Cape'y miałem. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę z tego, jak głupie jest to pytanie :D

Rad jestem, że poprawiłem Ci humor : )

powszechnie uważanymi za słabe (np. Karma, Caitlyn)

Kto uważa je za słabe, bo się z tym nie spotkałem ( Cait kiedyś owszem, teraz już nie ).

Zanim się skapniesz że Katarina użyła ulti, nie masz już 50% hp.

Czy każda Kata z jaką się spotkałeś była wyfeedowana ? Bo zdecydowanie takie przypadki opisujesz.

Dobry gracz nie rozstaje się z flashem jeśli jego champion nie ma blinka.

Interesujące rzeczy prawisz^^ Do każdej postaci bierzesz flasha ?

że nie ma jakiegokolwiek źródła energii.

Garen, Renekton, Rumble. To tylko kilka przypadków, a jakoś nie sądzę aby byli uważani za zbyt mocnych.

Problem tkwi w jej pasywie

Faktycznie, biorąc pod uwagę jej możliwości jest to jedna z lepszych pasywnych umiejętności w grze, ale to jest właśnie dewiza tej bohaterki. Na obronę mogę powiedzieć, że Katarina jest w tej grze od długiego czasu, a jej pasywka nie była ruszana od bardzo długiego czasu. Co więcej, gdyby Katarina była naprawdę taka mocna, to pewnie byłaby wybierana przez graczy w grach rankingowych, tak jak owego czasu Pantheon ( którego wybór zapewniał praktycznie wygraną drużyny ) oraz byłaby często banowana jak teraz Nocturne czy Shen.

Wole iść jednak lamić na normalach.

Tutaj się zgadzam. Gdy ja kupuję jakąś nową postać, nawet świeżo wypuszczoną to sprawdzam ją na normalu. Uważam, że tak najszybciej nauczę się nią grać, a na obronę przeciwko argumentom, że idzie taki na Normal Game i sprawia, że drużyna przegrywa, to jeszcze nie zdarzyło się, abym podczas nauki jakąś postacią grał nią tak źle, że zapewniłbym przegraną mojej drużynie.

@Wosq, a jeśli ktoś ma tą postać zakupioną ? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to pole testowe dla tych, co osiągnęli już maks lvl, ale tym co jeszcze levelują summonera, tacy testujący, ba grający pierwszy raz daną postacią psują mecz i marnują czas innych. Dla mnie 30-40 minutowy mecz przegrany na normalu przez kogoś, kto sobie" testuje" to czas stracony... Dlatego jak widzę w składzie graczy z postaciami z rotacji to mam niemal 100% pewność, że gra będzie przegrana i coraz częściej wychodzę przez to z kolejek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, zaczniesz grać rankedy, esl i inne turnieje to zobaczysz że mam racje. Właśnie przez takich ludzi riot overnerfi postacie (twitch, jax, kayle).

I może jeszcze jedno- normal games są właśnie do grania troll buildami, testowania postaci itp. więc rejdżowanie każdego tygodnia że ludzie grają postaciami z rotacji jest nieco śmieszne. Tam naprawdę nikomu nie robi różnicy czy wygra czy przegra. Jak chcesz grać poważniej idziesz na ranked, a najlepiej premade 5v5.

Cors, jesteś idiotą. Jest taka fajna zasada - nigdy nie zakładaj, że wszyscy myślą tak, jak ty, bo możesz się przeliczyć. Ja gram na normale po to, by powygrywać, by trafić na ogarnięte teamy(na rankedach nie ma mowy), by pograć w LoLa. Jeśli uważasz, że normale są do grania troll buildami, od razu widać twój poziom kulturki - psucie innym gry na pewno jest wysoce satysfakcjonujące, eh? Mi robi to różnicę, czy wgram czy przegram. Z tego co widzę, co najmniej 2 innym osobom również. Trolls gonna troll? Zapraszam na moje ELO. Zobaczysz, co to znaczy idiotyzm; w LoLu niestety samemu gry wycarrować nie idzie, a poza tym nie jestem na tyle pr0 by samemu system rozpykać. A często team to tylko flamerzy i newby:x

Fajnie, tylko znajdź postaci, które mają te wszystkie cechy NARAZ, a nie OSOBNO.

Shen ma tarczę(dobrą), taunta(CC, dobre), na dodatek taunt to przechodzenie przez ściany. Ma heala z Q(żałosny, ale dla każdego), ulti które go tpa gdzie chce(+daje tarczę). I na dodatek on ma energię - nie musi martwić się o manę.

OMG OMG NERF!

Nie chce mi się wspominać o 1.5s stun + tarcza(b. dobra + dmg), ulti które na AD robi go nietykalnym wręcz oraz o E które daje ci farmę HP...

Dlaczego zakładasz, że Katarina jest ogarnięta (nie inicjowanie :S), a przeciwny team już nie (nie zachowywanie CC)?

Kurde, pewnie, że czasami się jej uda, a czasami zdechnie na stunie, ale chyba nie chcesz polemizować z tym, że jej ulti przerwać JEST łatwo?

Ja tylko dodam że ma jeszcze mamy magiczny exhaust jako koło ratunkowe.

powszechnie uważanymi za słabe (np. Karma, Caitlyn)

Mamy bić brawo? Btw, kto powiedział, że karma jest słaba? że caitlyn jest słaba? Są lepsze picki, ale te postaci też potrafią mordować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przetestowanie champa, to zawsze szukam na customie gry o nazwie "champ test". Nikomu nie psuję gry, poznaję postać. Owszem, nie można tego porównać z grą, gdzie wszyscy mniej więcej ogarniają, ale wolę to niż psuć innym grę... A i dwa champ testy sprawiają, że większość postaci ogarniam na tyle, by się nie zbłaźnić na normalach i tak "zgarniać" więcej doświadczenia w graniu daną postacią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...