Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Według mnie:

Hitman: Krwawa Forsa - najlepsza część z serii, którą wprost uwielbiam :)

Mass Effect - świetny RPG, który zachęcił mnie do zagłębiania tego gatunku

XIII - niesamowity FPS, z genialną fabułą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromniuteńkim zdaniem:

1. Obie części King's Bounty - bo lubię hirołsów

2. Dark Messiah - patrz wyżej

3. Mass Effect - bo jest genialna i zachęciła mnie do kupna dwójki (i pewnie trójki w przyszłości)

4. I na koniec Bloodrayne - bo od 98 numeru jestem na pokładzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znalazło się kilka perełek:

BloodRayne 2 (kochana dhampire assassin) - fajne walki dhampirzycą dość fajny system rozczłonkowywania i to deptanie obcasikiem, miodzio.

Sniper Elite - dość fajny symulator snajpera. Inną kwestią jest sama mechanika gry i AI.

Resident Evil 5 - czytałem o tej grze w CDA i chciałem kupić. Powstrzymałem się, i dostałem wraz z gazetką. Fajna gierka, ale przez GfWL nie tak fajna, jak by mogła być.

Mass Effect - co tu dużo mówić. Wyczepista giera, dziś dojdzie mi dwójka, a trójka z pewnością znajdzie się w mym małym sanktuarium gier.

Necrovision - shooter z dawką horroru, dość fajny, koncepcja nieco stara, ale wciąż się trzyma.

Dark Messiah - widziałem u kolegi, spodobało mi się, i skończyłem gierkę :)

Devil May Cry 4 - lubię tę grę jako slasher, na rozładowanie emocji, i plus że są zawartości do odblokowania, nieczęsto się to spotyka w obecnych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo było dobrych gier, dużo było takich, w które się zagrywałem i które przeszedłem. Oceniam jednak, że absolutnie najlepszą grą w historii pisma (a jestem czytelnikiem prawie od samego początku) jest MASS EFFECT (chociaż sam mam go od premiery...). Doceniając go zarówno jako grę samą w sobie, która jest fantastyczna jak i jako fakt, że tak szybko wylądowała na coverze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chwalą Mass Efecta, ale niestety mi ta gierka nie podeszła. U mnie 1 miejsce zajmuje Gothic 3 Złota Edycja (nawiasem jakby do CDA dali Gothic Universe, czyli wszystkie części tego-co-jest-z-lewej-strony to by mieli rekordową sprzedaż, bo większość forumowiczów ustawia Gothici na pierwszych miejscach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...