Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

Moim osobistym zdaniem są to:

Devil May Cry 4: Pierwszy numer CDA który dostałem, i to na Mikołaja :) W dodatku jestem fanem serii.

Dark Messiah of Might and Magic: Wciąga toto jak nie wiem co, a ta fizyka!

Bionic Commando: Zamierzałem kupić, to poczucie wolności, te kombinacje...

Resident Evil 5: Niestety, choć gra bardzo dobra, za długo nie pograłem (awaria PPM :dry: , a gdzie indziej mi się niewygodnie celuje)

Ogólnie większość, ale CDA kupuję od... W sierpniu tego roku będzie rok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka witam wszystkich. W ramach tego, że zbliża się według mnie jedna z najlepszych pełnych wersji jakie zamieściło na łamach swojego magazynu CD-Action, postanowiłem poznać wasze opinie w tym temacie. Jakie uważacie pełniaki godne najlepszych. Żeby miało to ręce i nogi, piszcie swoje 3 typy. gdzie nr 1 do "the best of.." a nr 3 to brąz.

Moje typy to:

1. Resident Evil 5

2. Heroes of Might of Magic I

3. Deus Ex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam najbardziej ucieszył chyba Gothic 1, ponieważ jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy action RPG w jaki grałem, ze świetną fabuła, bohaterami i przede wszystkimi ze wspaniałym klimatem.

Poza tym to obie części Call of Juarez, Dark Messiah, Torchlight i Splinter Cell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszymi tytułami, które znalazły się na coverze CDA były:

- Fable: Lost Chapter (z nią wiążę również bardzo ciepłe wspomnienia)

- Hmm... Na pewno RE5 (gra na długie godziny)

- World of Goo (bardzo fajna i wciągając)

- Torchligcht (grafika i grywalność)

No to chyba tyle. Każda gra na swój sposób jest genialna. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dwa słowa: Mass Effect. Mam tą grę od ponad pół roku,przeszedłem gdzieś tak 6 razy i chyba jeszcze wszystkiego nie odkryłem! Razem z dwójką(według mnie o wiele jednak od jedynki lepszą) są to jedne z moich ulubionych gier,do których często wracam. A po zaimportowaniu save... Czekając na trójkę odliczam sekundy,chcę wreszcie dokończyć swoją historię ;)

2.Z tych gier,w które grałem dzięki CDA,bezsprzecznie Dark Messiah of Might and Magic,soczysta rozwałka w singlu czyni z tej gry coś,co ja nazywam ,,Bulletstormem z magią i mieczem". Multi także niczego sobie.

3. Trylogia Hitman oraz Krwawa Forsa: kiedy miałem jeszcze laptopa napędzanego na chomiki, w 1 i 2 grałem non-stop,po zmianie sprzętu na lepszy (o wiele!)zastanawiam się nad kontynuowaniem swojej przygody przechodząc trójkę i czwórkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiele "dobrych" pełniaków nie grałem(DMC4, Resident 5...) jednak z tych, które grałem wymieniłbym: Call of Juarez: Więzy Krwi, Mass Effect, Road to Hill 30. Póki co jednak od deski do deski przeszedłem tylko grę Techlandu, więc ją wybieram na tę "Najlepszą w CDA".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...