Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hubi9

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA?

Polecane posty

1. bezwarunkowo King's Bounty: Wojownicza Księżniczka z najbliższego CDA. KB: L była pierwszą strategią, ( :D ) w którą grałem. I od razu się zakochałem :)

2. cała seria Gothic. Ta seria jest bardzo dobra i tyle :tongue:

3. DMC 4 i DMC 3. Jako, że jestem fanem serii, lecz jedynie na PC, obydwie muszą być na mojej topce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie... czy Wy zapomnieliście o numerze ze Splinter Cellem??? :)

Ja najbardziej wyczekiwałem tego numeru i byłem dumny z jego zakupu :D

do dzisiaj zajmuje zaszczytne miejsce na mojej ścianie sław i bezkonkurencyjnie 1 w kategorii skradanek;) a tak ogólnie to fajne były wydania z Gothic II:Noc Kruka no i oczywiście Tony Hawk Pro Skater 4, do tej pory lubię wykręcić soczystego kombosa:) a THAW4 był chyba w CDA z 2004 roku o ile dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najukochańsze, najlepsze wersje CDA to oczywiście Gothic'i, jak w poście #614, z dodatkiem. Co by nie było, Gothic 3 z dodatkiem też mi się podoba, ale musiałem trochę patchów (które tak straszecznie sytuacji nie poprawiają :(:)) zainstalować. I nie mogłem zapomnieć o Kings Bounty 1 i dodatek Wojownicza Księżniczka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle o ile sięgam dobrze mą pamięcią (zbieram CDA od 1997 roku, lecz bardziej po 2001 roku mogę pamiętać co poniektóre tytuły... tak to raczej omijałem pewnie te lepsze - boże, jak wyczytałem w archiwach, że CDA dało kiedyś pierwszą część Diablo, to... mnie to zszokowało na całego! xD Tak jak wymienił Iskier z tym Falloutem - pewnie wtedy z Diablo, były takie same odczucia... ło... :P) ... The Elder Scrolls III: Morrowind - nie ma bata (i jeszcze ma edytor! Nawet bym wtedy nie pomyślał, że jakaś gra - zwłaszcza RPG może mieć własny edytor...). Inne tytuły... na pewno Gothic jedynka - (ja mogę tego nie pamiętać - rocznikowo wiadomo...) i cała seria. W końcu... jednak jest to kultowa i legendarna seria tak jak Diablo czy TES... Na pewno dla tych graczy, co mają gdzieś w pudełkach CD, te właśnie tytuły z logiem CDA na pewno łezka się w oku kręci, że mieli okazję dorwać i móc się wtedy i dziś cieszyć tymi tytułami... (O ile są tacy gracze, bo jeszcze nie spotkałem się z Kimś, Kto by się tym chwalił... [:P]). ;) Wracając do mnie... Frater - super hack'n'slash który ma trochę polskich klimatów - zwłaszcza główne miejsce akcji czyli Kamieniec Górski i klasztor, który tam się znajduje - miód! :) Na pewno też jak tutaj większość wyżej... czyli King's Buonty: Legenda - baaardzo udany konkurent dla serii Heroes of Might and Magic. :) A być może nawet może go pokonać... :happy: (a może już to robi...?). Z innych strategii turowych to też Etherlords II (czy też może i jedynka też była - muszę zobaczyć i poszukać za płytkami...) zapadł mi dość głęboko w pamięć - ze względu, że pogrywało się w Disciplesa... :) To potem Etherlords też fajny był - wiadomo, że "swoje" pożyczył od serii Disciples ale szkoda wielka, że były tylko dwie części... :/ (Co do Disciplesa, to jak też był w CDA to niech ktoś mnie oświeci, jeśli pamięta taki fakt... ^_^ ). Dodam jeszcze tego Torchlighta, którego i tak też posiadam w wersji pudełkowej premierowej. Ale i tak podsumowując... pierwszą trójką w "The BEST of CDA" są dla mnie ofc Diablo I, Morrowind i Gothic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche tego było:

1.Call of Juarez

2.Bionic Comando

3.Fable

4.ARMA II

5.Kane&Lynch

6.Cryostasis

7.Dark Messiah

8.Just Cause

9.Resident Evil

10.Devil May Cry 4

Mi się prawie każda gra z CDA podoba, więc mógł bym tak wymieniać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cd-action w ostatnim czasie było pełno dobrych gier ,a w całej histori to już naprawdę sporo.

Kane i Lynch,Dark Mesijah, Gothic3,Residenty,DMC4,Drakensang,Call of Juarez2, King's Bounty,Cryostasis,Hitman KF i jeszcze pewnie kilka o których zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszą grą dołączoną do CD-ACTION jest TES 3: Morrowind. Ze wszystkich RPG-ów w które grałem akurat ten najbardziej mi się spodobał. Mega rozbudowana fabuła, ogromna ilość wątków pobocznych, swobodna eksploracja wielkiego świata i fajny klimat... Może nieco odpada pod względem grafiki, ale mi to specjalnie nie przeszkadza. Spędziłem nad nim jakieś setki godzin przechodząc grę wiele razy różnymi postaciami. A gdy byłem już w stanie przejśc grę z zamkniętymi oczami pozostawało jeszcze bawienie się edytorem i ściąganie modów zrobionych przez innych.

Poza tym bardzo duże wrażenie zrobił na mnie Operation Flashpiont: Cold War Crysis. Pierwsza gra wojenna w której moim zadaniem nie było bieganie z minigunem i robienine istnego overkilla rozwalając setki tępych wrogów. Tutaj samo wychylenie nosa z krzaków groziło tym, że nam go odstrzelą. Do tego dochodziła ogromna ilość ciężkiego sprzętu, który jest do naszej dyspozycji. Owszem, ta gra też nie jest pozbawiona wad - chociażby niedopracowana walka w mieście, ale moim zdaniem spoko.

Również podobał mi się Thief III: Deadly Shadows. Fajny klimat, trochę jak Splinter Cell, ale w realiach steampunku. Przez poprzednie części Thiefa jakoś nie mogłem przebrnąć.

I żeby zamknąć tą litanię podam jeszcze Hitman'a 2 - przypadł mi do gustu, najfajniejsza była misja Odkupienie w Gontrano (wreszcie można było odreagować po poprzednich misjach, gdzie godzinami trzeba było się przebierać, skradać i kryć).

No, to by było na tyle :wink: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...