Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

namawiam do "ludniejszego" udziału w zabawie kalamburowej!

Ja mam nawet projekt userbara, który by promował kalambury ale brakuje mi jednej rzeczy - jakiejś postaci albo czegoś co by pasowało i miało też ten kalamburowy klimat. ;) Proszę więc o pomoc, będę baardzoo wdzięczny :icon_mrgreen: Projekt jest tu: Kalambury - nowy userbar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku, wg mnie nie jest tak źle z frekwencją, więc nie ma co narzekać. Zawsze w niedzielę pojawia się tych kilku-kilkunastu stałych "zgadywaczy" i też można się bawić. Zresztą u mnie kalambury angażują rodzinę i nad zagadkami siedzą też i pomagają mi mama i siostra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już bannery melona, więc problem nie tkwi w nich.

Cóż... przynajmniej mam satysfakcję, że chciałem pomóc w promowaniu Kalambur... i rzeczywiście, te Melona userbary są lepsze i (nawet) fajniejsze od moich wypocin. :D :D Przynajmniej mam trochę pomysłów na zagadki. Ale te propozycję zostawię na koniec sezonu piątego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już bannery melona, więc problem nie tkwi w nich. Trza było sobie dać spokój z piątym sezonem...

Wstrzymaj się z czarnowidztwem. Teraz nie było ogłoszeń w kalendarzu, to mogło mieć wpływ na niższą aktywność. Zobaczymy teraz (Żejms dodał info w kalendarzu). Za tydzień-dwa będzie wiadomo co z tym Kalamburem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w tę niedzielę kończymy piąty sezon kalamburowy. Z tej okazji dorzucam bonusową, 21 zagadkę (James, dasz radę ;)?). Wtedy też podsumowanie- dowiemy się, kto jest kalamburowym wymiataczem tego sezonu i kto otrzyma pamiątkowy rysunek.

Mam także kilka zagadek, które nie weszły do tego sezonu (i z różnych przyczyn nie wejdą do kolejnego...). W większości są to poprodukcyjne odpady, ale może warto dla nich zarezerwować jeden z lipcowych wieczorów? Czekam na propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich. :) Ja mam chociaż jedną zagadkę na koncie. Ciekawe jaki będzie konkurs? Może p. Marek zrobi nam niespodziankę, którą można będzie wygrać? Marqusek - dobry jesteś w te Kalambury. :) Też mam trochę propozycji, więc wyślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, właśnie odgadłeś ostatnią zagadkę piątego sezonu, gratuluję smile_prosty.gif

A dzięki Dżejms, dzięki :D

To kiedy podsumowanko? ;) I ile jest osób o wyniku wyższym niż 2? xD

może warto dla nich zarezerwować jeden z lipcowych wieczorów? Czekam na propozycje smile_prosty.gif

Jak najbardziej za, dużo masz tych zagadek? ;) możnaby urządzić "Pozakonkursowy Maraton Kalamburowy" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki będzie konkurs?

Tradycyjnie- trzeba będzie wymyślić nowe zagadki ;) Sporo mam jeszcze niewykorzystanych, ale konkurs ruszy (może we wrześniu?).

Może p. Marek zrobi nam niespodziankę, którą można będzie wygrać?

Wyczerpały mi się filmy i gry. Myślę, że tym razem śmiało będzie można powalczyć o KFK ;)

Jak najbardziej za, dużo masz tych zagadek?

Naliczyłem 9.

;) możnaby urządzić "Pozakonkursowy Maraton Kalamburowy" :D
Chyba zostawię je na wrzesień/ październik jako ćwiczenie przed właściwym sezonem. Zainteresowanie kalamburami w ostatnich tygodniach było mizerne.

Dzięki! :) Choć nie główkowałem przy nich sam. Laury należą się w dużej mierze mojej mamie i siostrze.
Uwzględnimy ich przy nagrodach ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale konkurs ruszy (może we wrześniu?).

To dość długo. Poczekamy. Zobaczymy.

powalczyć o KFK ;)

O.o ... Walka o KFK? Hmm... myślę, że (może) być zacięta. Będę musiał "uzbroić się" w garść ciekawych i fajnych propozycji do nadesłania. Coś tam mam już, lecz muszę jeszcze je porządnie dopracować.

Zainteresowanie kalamburami w ostatnich tygodniach było mizerne.

Tak. Racja. Dziś zaczynaliśmy w trzy osoby. Pod koniec było dużo, chociaż niewielka grupka odważyła się na zgadywanie. Teraz trzeba poczekać na podsumowanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dla szóstego sezonu już jest (termin także, zajrzyjcie), więc czas na jakieś konkrety.

Tradycyjnie: 20 zagadek, 2 razy w tygodniu (najprawdopodobniej środa i niedziela o 19:00). Jest nawet nagroda (dosyć egzotyczna i nietypowa;)).

Przydałaby się jakaś reklama, rozgłos, zainteresowanie.

Macie jakieś życzenia, propozycje, uwagi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też odnośnie reklamy Kalamburów. ;) Planuję specjalnie założyć bloga na FA, by tam wszyscy mogli się dowiadywać o wszystkim na temat zbliżających się Kalamburów. Tylko nie wiem ile osób mogłoby odwiedzać ten mój blog. Muszę czymś przyciągnąć chętnych forumowiczów do zabawy. Ofc też wrzucę tą informację na Twitterze, Bloggerze i czym tam się da. Ale bardziej się skłaniam ku dużemu rozgłosowi na mym blogu na FA - w końcu się zgłosiłem sam do promowania Kalambur. :) Zobaczę co z tego wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też życzę wszystkim powodzenia w zabawie :) Ciekaw jestem bardzo - ILE - forumowiczów "wpadnie" na zabawę :) Oby to nie było tych 300-stu co jak słyszałem w plotkach&ploteczkach miałoby wpaść :D A kto chce sobie wziąć udział w sondzie, to proszę w mą sygnaturkę klikać - każdy głos się liczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli "te 300 osób" miało się przełożyć na szybkość odgadywania poszczególnych zagadek, skończymy jakoś o 20:05 (licząc z przerwami po każdym odgadnięciu) ;)... Ale tak NA PEWNO nie będzie.

---------------------------------------------------------------------------

Chyba padł rekord- 117 odwiedzających ;) W kilku momentach zamulało przy edytowaniu, nie wyrabiałem z pisaniem, ale ogólnie otwarcie było całkiem OK ;) Mam nadzieję, że kolejne zagadki w całym sezonie będą równie szybko roztrzaskane ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...