Jump to content
Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Recommended Posts

To jak z tym konkursem na propozycje, będzie? :) Bo mam parę ciekawych idei... ;) I nie wiem czy wysyłac już, czy poczekac :D

Mi się udało odgadnąć tylko 1 zagadkę - czy odpowiedź została mi wtedy uznana? :tongue: (była to "znak drogowy")

Marku, a co z tymi, którzy odgadnęli mniej zagadek niż nasz rekordzista Marqsek??? Czy dla nich też przygotowujesz jakieś "nagrody" :biggrin:

Marku, a co z tymi, którzy odgadnęli mniej zagadek niż nasz rekordzista Marqsek??? Czy dla nich też przygotowujesz jakieś "nagrody" :biggrin:

Nie, nagroda dla najlepszego z dobrych ;)

Mi się udało odgadnąć tylko 1 zagadkę - czy odpowiedź została mi wtedy uznana? :tongue: (była to "znak drogowy")

Szczegółowe zestawienie:

Marqsek- 4 zagadki

v1989- 2 zagadki

Po jednej: LittlePony, Sith Lordzik, Sydnej, Gianlorenzo23, SZWENIO, marnypopis, Shooterpl, MarkosBoss, Turambar, Treser, Sedinus, latas, rip1988, witold1993.

To moje odgadnięte były 4? Bo naliczyłem trzy: wahania temperatury i mordę z przed tygodnia i dzisiejszą nogawkę :) Był jeszcze beton, którą odgadłem niby jako pierwszy ale pan Marek zaliczył ją komuś innemu więc tej nie liczyłem.

Ale fajnie się zgadywało, zagadki nie były proste.

Panie Marku, wysłałem już panu wiadomość prywatną.

Pozdrawiam wszystkich :)

Marqsek?

Gość ma 10 postów i 4 odgadnięte zagadki? Respect! :wink:

Wie ktoś, gdzie się podział nasz stary wymiatacz, olszes?

Marqsek?

Też zwróciłem na to uwagę ;) Mamy nowego wymiatacza ;)

Wie ktoś, gdzie się podział nasz stary wymiatacz, olszes?

Na studiach?

To moje odgadnięte były 4?

Liczyłem w ubiegłym tygodniu, wydaje mi się, że wszystko OK. Nawet 3 zagadki pozwoliłyby Ci na zwycięstwo ;)

Ale fajnie się zgadywało, zagadki nie były proste.

Wszyscy się o to starali :P

Po jednej: Treser

Tak- on zgadł ale ja trafiłem że to był "znak zapytania" (pomyliłem się w poprzednim poście) ale on odpowiedział że to był "Znak pytający" i ja też powinienem mieć uznane... :dry:(mimo że odgadłem niewiele później od niego) a jak nie to... ...chociaż mam satysfakcję że odgadłem 1 zagadkę, ło :jezyk1:

Marqsek?

Też zwróciłem na to uwagę ;) Mamy nowego wymiatacza ;)

Wielki szacunek dla niego :happy:

Myślę, że bez problemów może "założyć na siebie" userbar wymiatacza :D

Skopiuj poniższą treść do sygnaturki :)

[url=http://forum.cdaction.pl/Kalambury-t26634.html][img=http://i41.tinypic.com/2q36ja0.jpg][/url]

Nie mogę znaleźć odpowiedniego posta na forum gdzie podawałem swoje userbarki...

Wszystkie userbary możecie znaleźć TU lub TU.

Wydaje mi się, że wcześniej gdzieś podawałem je wszystkie podlinkowane, ale nie mogę nadal tego znaleźć.

Po jednej: Treser

Tak- on zgadł ale ja trafiłem że to był "znak zapytania" (pomyliłem się w poprzednim poście) ale on odpowiedział że to był "Znak pytający" i ja też powinienem mieć uznane... :dry: (mimo że odgadłem niewiele później od niego) a jak nie to... ...chociaż mam satysfakcję że odgadłem 1 zagadkę, ło :jezyk1:

Myślałem, że to już sobie wytłumaczyliśmy wcześniej. Treser podał jako pierwszy hasło, które uznałem, ty podałeś nieco później właściwsze. Liczy się pierwszeństwo + głos najwyższego :P

Może na nowy sezon zmajstrujemy nowe ;)?

Może na nowy sezon zmajstrujemy nowe ;)?

Wiesz, że zawsze chętnie pomogę ;) Tylko trzeba się zastanowić nad nową koncepcją ^^

Głównie oczekuję na wsparcie rysunkowe, resztę jakoś załatwię :P

Drogi panie Lencu już jest po świętach i czas może pomyśleć nad piątym sezonem.? ;>

Ależ myślę o nim, i to nawet intensywnie. W tym tygodniu ogłaszamy wyniki na hasło, potem rysuję zagadki, robimy kampanię promo i zaczynamy. Już teraz powiem, że ten sezon nie będzie przebiegał w niedziele.

O to dobrze.. :happy:

A czy można wiedzieć w który dokładnie dzień tygodnia.? i o której godzinie jeśli jest już to ustalone..

Hmmm, pierwszy raz przystępuję do Forumowych Kalamburów i mam nadzieję, że jako tako mi pójdzie. A czy będzie jakiś news na stronie o 5. sezonie ?

A czy będzie jakiś news na stronie o 5. sezonie ?
Jak dobrze pójdzie to każdy kalambur będzie poprzedzony newsem ;)

Najbardziej by mi pasował poniedziałek ok. 20-21...

Hmm.. Mi też powinno odpowiadać.. A ile bd kalamburów.?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...