Jump to content
Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Recommended Posts

Ośmielę pogratulować Kalamburom otrzymania włąsnego podfora. Gratuluję. Ośmielę pogratulować sobie, bo napisałem pierwszą odpowiedź w tym podforum. Brawo!

Ośmielę się napisać drugi:

Kiedy będą już informacje na temat daty startu, ilości zagadek, dnia i godziny przeprowadzania nowego sezonu?

To będzie mój pierwszy raz :P. Mam nadzieję, że zabawa mnie wciągnie. Może coś zgadnę? :nauka: . Pozdrawiam Pana Marka :D

Witam całokształt forumowiczów oraz naszego szanownego rysownika i mentora:P

Tyle wstępu.

Moja skromna propozycja nie dotyczy bezpośrednio kalamburów,a notatki na stronie głównej CD-Action.

Otóż brakuje tam jakiegokolwiek linka do podfora, czy też wątku.

Ułatwiło by to dojście do zabawy nowym ludziom...

(ale mnie elokwencja dzisiaj dopadła, przepraszam że musicie cierpieć:P)

W temacie z rysunkiem pojawiła się propozycja aby przenieść kalambury na sobotę, sam się pod tym podpiszę gdyż niedziela to specyficzny dzień, po którym następuje pracowity poniedziałek :<

A Panu Lencowi radzę zamykać chwilowo temat w przerwach między kolejnymi rysunkami by taki spam się nie tworzył!

W temacie z rysunkiem pojawiła się propozycja aby przenieść kalambury na sobotę, sam się pod tym podpiszę gdyż niedziela to specyficzny dzień, po którym następuje pracowity poniedziałek :<
Pod rozwagę, choć i ja w pełni nie jestem elastyczny (niedziela mibardziej pasuje, bo zazwyczaj w sobotę nie jestem pod kablem, a w poniedziałek mam na 11 ;))

A Panu Lencowi radzę zamykać chwilowo temat w przerwach między kolejnymi rysunkami by taki spam się nie tworzył!
Spokojnie, mam uprawnienia moderatorskie i Wanię na smyczy ;) Będziemy kasować. Nie tylko posty :P

Ja też popieram kalambury w sobotę, albo wcześniej o jakąś godzinę w niedziele (ale oczywiście się dostosujemy do czasu wolnego redaktora rysunkowego)

Czemu nie można edytować posta? Przeca jak zwykły user zedytuje posta (moderacji nie posądzałbym o oszustwo), to widać godzinę edycji... ;)

I nie mogę nawet tutaj edytować, a czasem szkoda nabijać sobie licznik postów, jeżeli szybko po jednym poście przyszedł pomysł na kolejną propozycję... A czasem nie uda się strzelić jednego pod drugim (żeby się połączyły), bo nowe pojawiają się w zastraszającym tempie.

EDIT:

O, ten też dodaje przez pisanie jednego pod drugim, jakby co ;)

Zanim powstrzymacie się przed typowaniem poszczególnych dni tygodnia...

Niestety, nie wszystkie dni MI pasują, więc niektóre propozycje będę ucinać stanowczo (a to niemiecki, a to rada, a to...). "Dostępny" bywam zazwyczaj po 20. Sami widzicie, że zabawa kalamburowa jest dynamiczna i nie trzeba pół nocy siedzieć nad jakąś zagadką.

W kolejnych odsłonach będzie się pojawiać jedna (bądź 2, max. 3) zagadki w tygodniu- tyle czasu wygospodarujecie, prawda ;)?

Czemu nie można edytować posta? Przeca jak zwykły user zedytuje posta (moderacji nie posądzałbym o oszustwo), to widać godzinę edycji... ;)
Czy w tych 20 ekstremalnych minutach jest czas na nerwowe zerkanie na zegarek ;)? Nie ;) Dla mnie łatwiej sprawdzać i edytować ze swoim "Nie- Marek Lenc" każdy post po kolei.

Czytelniej, prościej i też sprawiedliwie.

Chodziło mi, że czasem zdążę wysłać post i już mam kolejny pomysł. Wątpliwe byś w tym czasie dotarł do mojego posta akurat, ale okey - rozumiem tok myślenia :)

Ja jeszcze dodam, że istnieje taka możliwość, iż obaj wyedytujecie posta w tym samym momencie i ten, kto wciśnie "wyślij" później zatrze edit innego edytującego.

Ja też dołączam do tego grona zgadywaczy, rebusołamaczy :wink:, w sumie to mój pierwszy raz i będę próbował coś odgadnąć, jak będę szybki, he,he.

Czekam z niecierpliwością na nowe kalambury :cool:

Kolejne dwie zagadki w niedzielę o 19!

Mam małe pytanko :icon_question: ; oczywiście te zagadki są do odgadywania tutaj czy gdzieś indziej?

:laugh: Już nie trzeba, sam znalazłem w "Rysunki"... ...ale klapa :teehee:

Nie, głosujemy w tym wątku. Teraz jest on zamknięty, ale tuż przed 19 w niedzielę go odblokuję do zgadywania. Uwagi, propozycje i ogłoszenia- tutaj ;)

Może zamieścił byś wątek w którym forumowicze tworzą własne kalambury a ty je odgadujesz?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...