Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Super, że o tym pamiętałeś. Może weźmiemy to w osobny temat?

Decyzja należy do Ciebie.

Ja na pewno. ;) Właśnie tylko czekałem, kiedy wrzucisz tego typu obrazek jaki jest wyżej. W sumie, to na swoim blogu masz ich więcej i niektóre są nawet ciekawsze. Ja to chyba wrzucę sobie inny - ten z twojego bloga. Jeśli oczywiście się zgodzisz. Bo chciałbym mieć inny, niż ten co jest w/w, by się odróżniać. ;) W końcu obrazki mogą być różne, a wiadomo o co będzie chodzić. ;]

Ja nie mam nic przeciwko. Co prawda te powyżej są jak najbardziej oficjalne i raczej nikt niczego innego nie wklejał. Pytaj Marka - jeśli się zgodzi to nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Marku, coś dziwnie ostatnimi czasy idzie Cie przedstawianie rysunków... ;)

Patrząc na sam rysunek nigdy bym nie wpadł, że chodzi o słowo "klimat". W sumie pod koniec, to już głównie strzelanie było :D

Hm, dla mnie jest on bardzo czytelny :icon_mrgreen: . Wiem, że można było to hasło (i wiele innych) przedstawić inaczej, ale chodzi też o zabawę (hasła też mogą być żartobliwe) i ZGADYWANIE. Oczywiście, w zamyśle nie miał to być kiler.

Jak napisałem przy wrzucaniu tego obrazka- mój ulubiony rysunek. Zdania nie zmienię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mogę na osiedlu rozpowiadać, że wygrałem? ^^

w sumie tak, do końca 4 zagadki zostały :P chyba, że mi Marek policzy tego drugiego punkta za aerobyk, wtedy jeśli się postaram to będzie remis :laugh:

spora też w tym wina Marka - mógł nie pisać 'ciepło' tylko po prostu 'nie' :D no nic, trochę jeszcze popróbujemy - jak to ML ujął - nabrudzić olszesowi trochę krwi, niech gagatek nie myśli, że jest nieomylny i ma konkurencję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałem mieć Mass Effecta 2. :tongue:

Jeśli chodzi o moje uwagi:

1) nie przenosić haseł z Facebooka - ja np. specjalnie czekałem aż będzie na FA

2) uznawać hasła ocierające się o prawidłową odpowiedź, unikniemy pierdyliarda odpowiedzi z odmianą słowa na wszelkie sposoby

3) plus może faktycznie pomyśleć o zakazie uczestnictwa największych idiotów, którzy kompletnie ignorują podpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chciałem mieć Mass Effecta 2. :tongue:

Zdrowe podejście ;)

Jeśli chodzi o moje uwagi:

1) nie przenosić haseł z Facebooka - ja np. specjalnie czekałem aż będzie na FA

Już to wiem, dzisiaj tego błędy już nie popełniłem.

2) uznawać hasła ocierające się o prawidłową odpowiedź, unikniemy pierdyliarda odpowiedzi z odmianą słowa na wszelkie sposoby

Tylko co to znaczy "ocieranie się"?

3) plus może faktycznie pomyśleć o zakazie uczestnictwa największych idiotów, którzy kompletnie ignorują podpowiedzi
Jesteś okrutny :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocieranie się, np. jak dzisiaj: zbawiona - zbawienie, albo mohery - mohair (tak, powinienem wygrać tamten kalambur :cool: )

A co do Fejsa - nie każdy też go ma, na co też należy zwrócić uwagę (a na to aktualne hasło nie mam pomysłu, może jutro się nim zajmę :laugh: )

I jeszcze taka akcja jaka była na gram.pl przy kalamburach, gdzie były z góry przygotowane obrazki będące podpowiedziami. Lub inaczej rzecz ujmując, warto mieć opracowane z góry podpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocieranie się, np. jak dzisiaj: zbawiona - zbawienie, albo mohery - mohair (tak, powinienem wygrać tamten kalambur :cool: )

OK, do zrobienia w uzasadnionych przypadkach.

A co do Fejsa - nie każdy też go ma, na co też należy zwrócić uwagę (a na to aktualne hasło nie mam pomysłu, może jutro się nim zajmę :laugh: )

Hm, a ja właśnie tam chciałem przenieść całe kalambury :rolleyes: ...

I jeszcze taka akcja jaka była na gram.pl przy kalamburach, gdzie były z góry przygotowane obrazki będące podpowiedziami. Lub inaczej rzecz ujmując, warto mieć opracowane z góry podpowiedzi :)
Hm, więcej roboty, ale można spróbować... Póki co sam sobie tego nie wyobrażam...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje uwagi:

1) nie przenosić haseł z Facebooka - ja np. specjalnie czekałem aż będzie na FA

Już to wiem, dzisiaj tego błędy już nie popełniłem.

No właśnie, bo poprzednia zagadka. Ta pierwsza - to chyba "szum" było (no z tą literą K i trzema kropkami), to po paru minutach ktoś wpadł i dał prawidłową odpowiedź, bo już wcześniej z fejbuka się "przygotował". To było nie fair. ;S

3) plus może faktycznie pomyśleć o zakazie uczestnictwa największych idiotów, którzy kompletnie ignorują podpowiedzi
Jesteś okrutny :P

W sumie też się zgadzam z oleszem - Niektórzy to dawali kosmiczne odpowiedzi, które w ogóle nie pasowały do zagadki, lecz to chyba minęło, bo widziałem to wtedy, gdy były te "fale" forumowiczów i ty Marku, aż nie nadążałeś z odpisywaniem na odpowiedzi. ;] To było przy pierwszych 4 zagadkach, potem już spadło. No może... się jeszcze trochę trzymało (od 5-tej zagadki do 8-mej), lecz też powoli znika - a zwłaszcza, jak olesz jest bliski wygranej. No chyba, że zaczną naprawdę spamować (choć nie mówię, że tak będzie), by móc "napsuć" trochę krwi oleszowi. Ale aż takiego czegoś bym nie chciał widzieć - konkurencja, konkurencją, lecz tylko w zgadywaniu, a nie w takim czymś.

@melon1992 - Dzięki za linka. Obrazki są super. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam...kim jest olesz?

Chciałem napisać, że to ty. Pomyliłem (chyba kolejny raz) twój nick. Chodziło o ciebie. ;] Przepraszam za pomyłkę.

I co do dodatkowych zagadek na fejbooku, to fajny pomysł, bo można sobie "poćwiczyć" przed kolejnymi zagadkami. :) Ale ja nie mam fejsbooka, więc nie mam takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) gdy były te "fale" forumowiczów i ty Marku, aż nie nadążałeś z odpisywaniem na odpowiedzi. ;] To było przy pierwszych 4 zagadkach, potem już spadło.
Dawno temu. Po kilku tygodniach zabawa kalamburowa znowu była zabawą dla elit ;)

I co do dodatkowych zagadek na fejbooku, to fajny pomysł, bo można sobie "poćwiczyć" przed kolejnymi zagadkami.

Taki był zamysł. Dodatkowo lądują tam odpady, zagadki prostsze, czasami mniej zabawne.

:) Ale ja nie mam fejsbooka, więc nie mam takiej możliwości.
Jest jakiś problem by go założyć ;)?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś problem by go założyć ;)?

No w sumie... Nie i już. Mam swoje osobiste powody, by nie zakładać tam profilu. Może w przyszłości... Może. Na razie wolę tą zabawę na FA, bo uczestniczę w niej już od 4 sezonu. :) Może uda mi się jeszcze odgadnąć jedną zagadkę, to wtedy wyrównam swój poprzedni rekord, który też wynosił 1 odgadniętą zagadkę. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować... Kalambury kojarzą mi się wyłącznie z FA. Nie pozwolę, żeby i FB opanowało to skojarzenie. Fb to choroba (trudno się z tego wyleczyć), powiedzmy szczerze - cywilizacyjna! Aby znaleźć, załóżmy wpis o kalamburach muszę się przekopać przez "pierdyliard" innych linków, aplikacji itd.

Kalambury na fb mogą służyć wyłącznie jako dodatek do całości. To tak jakby kalambury na FA były sprawdzianem, a na FB korepetycjami/zajęciami dodatkowymi. ;)

Btw. To, że ktoś przybył trochę później na zagadkę i nie widział wcześniejszych odpowiedzi, a refleks się tu liczy, nie oznacza, że jest idiotą. :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować... Kalambury kojarzą mi się wyłącznie z FA. Nie pozwolę, żeby i FB opanowało to skojarzenie. Fb to choroba (trudno się z tego wyleczyć), powiedzmy szczerze - cywilizacyjna! Aby znaleźć, załóżmy wpis o kalamburach muszę się przekopać przez "pierdyliard" innych linków, aplikacji itd.

A wpisz sobie po prostu w wyszukiwarce "Klara CDA", wejdź w profil i voila, nie trzeba kopać :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...