Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Z gigantycznym poślizgiem, ale jednak ruszają- piąty sezon kalamburowy już od przyszłego tygodnia!

Zagadki są gotowe od miesiąca, zapinamy wszystko na ostatni guzik...

Planujemy (tak, liczba mnoga jest uzasadniona ;)) odsłanianie 3 zagadek w tygodniu (cały sezon to ok. 20 wyzwań). I tu pytanie do Was, musicie się opowiedzieć.

Jaki harmonogram Wam odpowiada:

wariant 1:

czwartek- 1 zagadka od 20,

niedziela- 2 zagadki od 20.

wariant 2:

niedziela- 3 zagadki od 19.

?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za wersją nr 2. Po co się rozdrabniać na dwie części? :D Wszystko powinno być w jednym dniu. W zeszłym sezonie tak było i nie widzę sensu, żeby to zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, od przyszłego tygodnia nie będę mógł już uczestniczyć w zabawach kalamburowych :( Różne nieprzyjemne obowiązki odciągają mnie od dotychczasowych planów, zobowiązań. Jednak nie przerywamy zabawy- na czas mojej nieobecności (i w chwilach mojej nieobecności) zabawę poprowadzi James (JamesVoo). Mam nadzieję, że zabawa nadal będzie pyszna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam pierwsze zdanie - że co?! No przecież ledwo się zaczęło. Pobieżna myśl ile dni dzieli nas do 1 kwietnia. Na szczęście trzecie zdanie już mnie trochę uspokoiło. Oby zabawa na tym za bardzo nie ucierpiała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem 2 opcje: albo przesuwamy piąty sezon na wrzesień, albo pociągnie go ktoś inny. Wygrała opcja, która nie pozwoli Wam zapomnieć o zabawie (i poprawić ocen na świadectwie :P). W ramach możliwości postaram się zajrzeć, dopisać, pokibicować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. P. Marek wie co robi. na pewno podyskutował z Jamesem (JamesemVoo) i była to przemyślana, dobra decyzja. Zabawa chyba nie ucierpi jak nie będzie Marka przez jakiś czas? A propo... czy można w czasie tej nieobecności wysyłać kolejne propozycje? (Chociaż... hmm... niewiem, muszę jeszcze trochę pogłowić się nad tym i wtedy na spokojnie wyślę... nawet przyszła mi teraz myśl na kolejnego kalambura, he,he :D jakiego? a to już Lenc dostanie go ode mnie.) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo... czy można w czasie tej nieobecności wysyłać kolejne propozycje? (Chociaż... hmm... niewiem, muszę jeszcze trochę pogłowić się nad tym i wtedy na spokojnie wyślę...
Po zakończeniu sezonu najprawdopodobniej ogłoszę konkurs na hasła, więc radzę zbierać i zapisywać gdzieś na boku ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...