Jump to content

sensei6

Forumowicze
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sensei6

 • Rank
  Ork

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Skąd
  Array
 1. Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale nie znalazłem lepszego... Mam problem z programem ArcaVir z numeru 06/2013. Według opisu w menu na płycie program można zainstalować do 3 miesięcy od daty publikacji wspomnianego numeru CDA i licencja ważna będzie przez 6 miesięcy. Tymczasem u mnie po dzisiejszej instalacji (bez problemów, a więc kod dobrze przepisany) w programie pokazuje się od razu, że licencja już wygasła i nie mogę aktualizować wersji programu. Dokładnie informacja brzmi: "Liczba dni do końca abonamentu: koniec abonamentu" Po ponownym wpisaniu kodu: "Podany numer licencji nie jest prawidłowy lub jest wygasły. Użyj prawidłowego numeru licencji". Warto nadmienić, że od publikacji pisma nie minęły wspomniane 3 miesiące a program z mojej płyty na pewno nie był nigdzie wcześniej instalowany z użyciem mojego kodu (od kupna pisma nie udostepniałem nikomu płytki, sam też nie instalowałem z niej ArcaVira). Co więc mam zrobić, aby rozwiązać problem i cieszyć się pełną licencją programu ArcaVir? Z góry dziękuję za pomoc.
 2. sensei6

  Śmierć Prezydenta

  Te informacje wciąż są NIEPOTWIERDZONE, choc małe są szanse żeby wszystkich stamtąd wyciągneli... R.I.P Według Konstytucji, w takim wypadku obowiązki Prezydenta RP przejmuje marszałek sejmu, w aktualnym wypadku więc... kandydat PO na prezydenta, Bronisław Komorowski.
 3. Czy gra była kiedykolwiek dyscypliną w E-sporcie?
 4. Czy w grze występuje FPP (możemy obserwowac świat oczami bohatera)?
 5. Ludzie nie zgadujcie tytułów!!! Ghost pisał wyraźnie, że te obrazki nie naprowadzą nas na tytuł, tylko powiedzą nam gdzie szukać KOLEJNYCH wskazówek.
 6. Hmm... te 3 obrazki poniżej - na każdym jest jakaś litera, M, H i T... co dalej? xD
 7. Nieco dalej: "gra, którą prezentujemy nie jest pierwszą odsłoną..."
 8. Dobra, podsumuję to do czego na razie doszedłem... Siatka w bramce + Wikipedia = gra sieciowa tort + ariusz = Rodulfus Tortarius, mnich benedyktyński żyjący w latach 1063-1122 Kalikst II -> Koloseum = ? Broń + Kokenhausen = bitwa polsko-szwedzka
 9. W tym co napisałem wyżej zwróćcie uwagę na: "was a French Benedictine monk of the Abbey of Fleury-sur-Loire" The Abbey to był tytuł przygodówki recenzowanej przez EGMa w poprzednim numerze... Może to to?
 10. Według mnie powinniśmy połączyć tort z tym ariuszem. Po wpisaniu "Tortariusz"w google nie ma nic, po wpisaniu "Tortarius" wyskakuje angielska wikipedia: "Rodulfus Tortarius[1] (Gien c.1063-c.1122) was a French Benedictine monk of the Abbey of Fleury-sur-Loire, and a poet writing in Latin. A very early version of the story of Amys and Amylion occurs in his work.[2] He versified the Facta et dicta memorabilia of Valerius Maximus.[3] His range was from comic tales to hagiography, with a Miracles of Saint Benedict[4]." Kalikst - papież, Tortarius - mnich... Co to za gra? O.o
 11. @Ghost - no więc mamy SAW i FIVE. And...? Bo nie znam (albo nie poamiętam) gry o akronimie ani SAW ani FIVE.
 12. Według mnie karus99 dobrze kombinuje. Ghost, czy to NOLF? Choć z drugiej strony nie, Ghost pisał że nie powinniśmy kierować się nazwą studia filmowego... ?
 13. To było do mnie? Ale czy to znaczy że dobrze krążę kombinując z tytułem filmu? xD Akronim od SAW to np. Spanish - American War (wojna hiszpańsko-amerykańska - znalazłem ten akronim w sieci). Było coś takiego jak wojna Hiszpani z Ameryką...? I gra w tych realiach?
 14. Akronim to wyraz złożony z pierwszych liter kilku innych wyrazów. Dictionary - czyli tytuł filmu IMO powinniśmy przetłumaczyć na jeszcze jakiś język, tylko jaki?
×
×
 • Create New...