Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Ogłoszenia, uwagi i propozycje

Polecane posty

Może zamieścił byś wątek w którym forumowicze tworzą własne kalambury a ty je odgadujesz?

Naprawdę byłaby to dla Was zabawa ;)?

W odgadywaniu jestem naprawdę kiepski, na dodatek łatwo się denerwuję i zniechęcam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie da się więcej to mogą być i trzy :P Dwie szybko idą i trochę ciężko czekać CAŁY tydzień na tą godzinkę myślenia - i to godzinkę jeżeli ta "cwańsza" część użytkowników(hej Olszes) jest gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zagadki były 2 razy w tygodniu, ale tworzyło to pewien chaos (inne dni, godziny...). Teraz chciałbym to ujednolicić, zabawa ma na tym skorzystać (widać efekty). Myślę, że 3 zagadki o zróżnicowanym poziomie trudności to dobry pomysł na niedługi niedzielny wieczór ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z 3 zagadkami na wieczór i mogłyby być 2 łatwe i jedna trudniejsza, co pan o tym sądzi, P.Marku?

A dzisiaj byłem w tej drugiej naprawdę blisko tylko ta "ruda śląska" wydawała mi się za łatwa jak na odpowiedź ale i tak było fajnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z 3 zagadkami na wieczór i mogłyby być 2 łatwe i jedna trudniejsza, co pan o tym sądzi, P.Marku?

Trudno mi określić poziom trudności: to, co wydaje się dla mnie trudne, odgadujecie w try miga ;)

A dzisiaj byłem w tej drugiej naprawdę blisko tylko ta "ruda śląska" wydawała mi się za łatwa jak na odpowiedź ale i tak było fajnie :wink:
A zagadka taka czytelna :P...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj byłem w tej drugiej naprawdę blisko tylko ta "ruda śląska" wydawała mi się za łatwa jak na odpowiedź ale i tak było fajnie :wink:
A zagadka taka czytelna :P...

Czasami można się przejechać na prostej rzeczy :laugh: ale tu chodzi głównie o dobrą zabawę :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle dziś było - najpierw wpadła zagadka, potem wszyscy męczyli się na moją :happy:

Patrzenie, jak ktoś się męczy nad czymś, co mi zajęło moment daje jakąś taką perwersyjną przyjemność :cool:

Na koniec mała rada od wujka Szwenia: Gdy Marek Lenc pisze "BLISKO", to znaczy, że już do końca należy lecieć tym tropem, a nie spamować bzdurami* z kosmosu.

_____________

*albo potem zastawiać się siostrą :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo Bd Kalambury.?

Hiktor ->patrz wyżej na post, Kalambury będą w tą niedzielę o godz. 19 :wink:

Hiktor -> a kogo mają być? Raczej Marka Lenca bo on je tworzy(od dawien dawna) choć jak kto ma pomysł to też sam może stworzyć zagadkę i wysłać swoją propozycję do P.Marka :wink: (na jego maila). O to ci Hiktor chodziło czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...