Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - Niebiańska Biurokracja

Polecane posty

BÓG

Imię:Dactonus

Wiek:11

Patronat:postacie z gier,komiksów,filmów,książek itp.

Awatar:Szkielet z Płytą CD zamiast głowy(z dziury w płycie wychodzą przywołane postacie)

Charakter:Ironiczny,pyskaty,niecierpliwy

Lubi:Wszelkiego rodzaju media

Nie lubi:strajków

Motto:Coś powiedział?Powtórz to jemu!

Dziwactwo:nnoo tteenn tteeggoo jąkanie się

Chowaniec

Imię:Harry Potter

Wiek:17 lat

Rasa:przywołaniec

Wygląd:czarnowłosy,z blizną na czole

Charakter:cierpliwy,posłuszny,

Przysmak:Grillowane mięso ludzi

Rozmiar:179 cm

Ulubiona zabawa:rzucanie zaklęcia Avada Kedavra

RASA

Nazwa Cywilizacji:Gazeta Wyborcza

Rasa:Naczelny

Opis wyglądu:ludzie

Cechy szczegółowe:W deadlinie 10 osób jest dead

Architektura:no ekhhm:chlewy

Kultura:Niecierpliwi,szybcy,ironiczni

Opis Cywilizacji:Kultura na poziomie architektury

Środowisko:Stare gazety

Posiadane ziemie:Warszawa

Specjalizacja:Brak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mamy kolejną obsuwę, ale cóż, święta to święta, można poczekać :)

I pytanie - gdy będą już te walki cywilizacji, to czy szykujesz jakieś małe atrakcje, dla tych neutralnych (choćby ja :tongue:)? Tak pytam, czy będzie coś do roboty, czy może sam sobie coś mam znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG

Imię:Dacota

Wiek:19

Patronat:Muzyka i Sport

Awatar:Nimfa z nutami zamiast nóg

Charakter:Niecierpliwa

Lubi:Ubrania

Nie lubi:smrodu

Motto:Muzyką jesteś,w muzykę się obrócisz

Dziwactwo:Budyń

CHOWANIEC

Imię:Damon

Wiek:16

Rasa:Smok

Wygląd:Duży,wijący się,przypomina węża

Charakter:Cierpliwy

Przysmak:Ludzkie mózgi

Rozmiar:Ok.12 m

Ulubiona zabawa:Tworzenie kul ognia

CYWILIZACJA

Nazwa Cywilizacji: Tersic

Rasa:Nimfy

Opis:Czerwone,ze szpiczastymi uszami

Cechy szczególne:Lubią boczek

Architektura:Domy w drzewach

Kultura:Ze sobą przyjaźni,z wrogami-prowadzi je Selene

Opis Cywilizacji:Są jak normalni ludzie

Środowisko:Łąki

Posiadane ziemie:4

------------------------------------------------------------------

Jakby co to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Zuzia napisała jednego posta i znikła, to raczej nie dowiemy się co znaczy to zdanie. Może jakieś zgadywanki? Ja rozumiem, że jej stworki "nie lubią się" ze stworkami Selene :)

A serio - mam małą prośbę. Jako, że jeszcze jutro Morii nie będzie, to jeśli Pymp będzie chciał, by Nina wróciła i wybierze pokojowy sposób, to chciałbym, abyście mi Sz.P. Śmierci nie zabijali. To jest Śmierć, jednym mrugnięciem nas wszystkich ubić może!

A jakby ktoś miał jakiś pomysł na Sz.P. Śmierć - proszę na PW. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah! Ależ wy sobie grabicie! Zostawić was na jeden dzień, a wzywacie śmierć i chcecie ją okraść. :happy: Prawie dwie strony spamu... Wybaczcie, ale szanuje moje oczy, więc tylko ogólnikowo wiem co się dzieję, jak się pomylę, to pardon. :happy:

Drużyna już idzie! I Won od Gandalfa! Najpierw musi mi coś zrobić. :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BÓG:

Imię: Miltenos

Wiek: 42 wiosen

Patronat: poeci, muzycy - ogólnie artyści i sztuka, oraz czapki Robin Hooda (takie z piórkiem)

Awatar: bard ze skrzydłami ubrany jak Robin Hood; czasami ma za uchem długopis lub harfę w dłoni

Charakter: Praworządny dobry

Lubi: słuchać muzyki, pisać wiersze oraz artystów (to on ich stworzył)

Nie lubi: techno, przemocy, chamstwa, gdy się skończy atrament

Motto: "Nie wszystko poezja, co się czyta"

Dziwactwo: chrapie w nocy, zajada się żelkami, często się wzrusza

CHOWANIEC: Zmarł; tworzy się nowy

Imię:

Wiek:

Rasa:

Wygląd:

Charakter:

Przysmak:

Rozmiar:

Ulubiona zabawa:

CYWILIZACJA

Nazwa cywilizacji: Artyści

Rasa: Ludzie

Opis wyglądu: ubrani raczej jak podróżnicy, niezbyt bogato

Cechy szczególne: brak

Architektura: sami niczego nie budują

Kultura: jak to u artystów

Specjalizacja: sztuka

Środowisko: wszelakie

Posiadane ziemie: brak własnych, żyją na ziemiach innych ludzi lub ras humanoidalnych

AKT STWORZENIA:

Milten powstał nie z Chaosu, a z Ładu. Potem, gdy zauważył, że niewielu bogów jest jemu podobnych wziął kartkę i namalował bardów - ludzi artystów. Potem kartkę tę skserował wiele razy i porozrzucał w każdym niemal zakątku świata. I tak oto powstali artyści, których można zauważyć w całym prawie wszechświecie...

PS Może mi ktoś tak ogólnie w jednym miejscu napisać "jak to się je", czyli jak w to grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0. Może być ktoś niemiły? ;)

1. Tworzysz kartę boga(ew. cywilizacji jak chcesz brać udział w quescie Tyt0ka, więc radzę Ci ją zrobić :) ), którą znajdziesz w pierwszym poście

2. Najlepiej przeczytaj ostatnią stronę to się zorientujesz o co mnie więcej chodzi.

3. Wymyśl jakiś sposób aby wejść do gry, może to być cokolwiek np. latający motyl w którego trafiła asteroida i tak powstałeś Ty, np. ja przedstawiłem się jak władca wyspy na której się rozbili bogowie

4. Na razie robimy rozpierduchę i przejmujemy zamek, ale tu się dzieje wszystko

5. Wkręcasz się i piszesz, im z mniejszym sensem tym lepiej, tylko aby się kupy z fabułą trzymało :)

6. Zanim zaczniesz, wmyśl jakiś patronat, którym będziesz się opiekował, najlepiej kilka, może to być cokolwiek(najlepiej coś czego nikt nie ma), np. patronat parówek i w czasie walki możesz zrucić wielką parówę wielkości pociągu na wrogów :)

7. Wkręć się w postać i graj

8. Wystarczy?

9. Czy jeszcze coś dopisać?

10. Mam nadzieje że pomogłem :)

11. <-- taki bonus ;)

Cytować samego siebie, ech takie czasy nastały ^^ Czyli w skrócie, robisz co chcesz, tylko aby się fabuły trzymało. Jak wejść? Sam musisz wymyślić, nikt za Ciebie nie będzie pisał, musisz się dostosować do charaktery postaci i jak najlepiej ją odgrywać. Nie mu tu żadnych reguł jak pisać a jak nie. Każdy pisze jak chce, tylko żeby spójnie było. A jak zrobisz coś źle, to Ci to wypomnimy i gramy dalej. To nie jest trudne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... W końcu udało nam się wydostać. Jutro zrobimy wielką ucztę, na której wszystko zostanie wytłumaczone. :happy:

Mapkę postaram się wrzucić dzisiaj, ale niestety późnym wieczorem. :dry:

Mapka!

Oczy mi się kleją, ale obiecałem...

mapaoa.png

Ah, no i proszę się budować, bo w środę zaczynamy ostatecznie. I te wolne miejsca, są tylko dla tych, którzy nie mieli miejsca na pierwszej. Nie wolno ich przejmować. Można tylko kraść innym bogom.

Symulator z plemion: Obrońca będzie typowany kostkami, poziom muru i wszystko też. :happy:

To tyle. Dobrej nocy. :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby każdy (który tego jeszcze nie zrobił) forumowicz wpisał dane swojego boga (imię i patronat) do sygnaturki. Tak początkującym (mnie na przykład) było by łatwiej zapamiętać atrybuty i nazwy bogów...

Markos, bardzo dobry pomysł. Już dawno miałem to napisać, ale zapomniałem. Gratuluję incjatywy. :happy:

I o co chodzi z tymi mapkami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markos, bardzo dobry pomysł. Już dawno miałem to napisać, ale zapomniałem. Gratuluję incjatywy. :happy:

Tak jak James, cytuje siebie w odpowiedzi na pytanie: :happy:

(W legendzie są tylko dwie rzeczy. Dlaczego? Bo legendę tworzycie wy! Jak chcecie coś tam umieścić, to po prostu tam dajecie i podpisujecie. Mapa jest w .png, żeby łatwiej było rysować. Rysujcie z lotu ptaka, albo tak jak ja, niby od boku. Od was zależy. happy.gif I podpisywać swe ziemię. dry.gif

I zasady:

- Na mapie każdy może wziąć jedną lub dwie prowincje (jak mu pasuje).

- Otrzymuje się wojska zgodnie z wielkością podbojów cywilizacji: za każdą jedną prowincję otrzymuję się 100 piechoty i 25 jazdy (na początku obowiązuje to także).

- Wszyscy bogowie, którzy nie mają własnych cywilizacji, lub ich cywilizacje zostaną zniszczone będą mieszkać u mnie (Jestem neutralny. Każdy kto mnie zaatakuje, nie ma ze mną szans i zjadę mu wojsko.)

- Cywilizacje podczas wojny, mogą zostać doszczętnie zniszczone, lub mogą zostać prawdziwym imperium.

- Każda cywilizacja będzie się specjalizować w czymś niedostępnym dla innych np. moja w leczeniu.

- Każdy Bóg bez cywilizacji przebywa u mnie. (Dostęp do Osiedla zostanie zablokowany.)

- Do Kart Cywilizacji dodajemy zakładkę "Posiadane Ziemie" i "Specjalizację".

- Do rozstrzygania bitew będę używał symulatora z plemion. (Piechota-Pikinierzy, Konnica-Ciężka kawaleria)

- Każdy może zawrzeć tylko jeden sojusz, ale nie liczy się do tego moja neutralność.

- Jeśli jakaś cywilizacja zostanie zniszczona, jej przedstawiciele nadal są na Boskim Osiedlu.

- Odpowiednie wartości (oprócz wojska) są losowane kostkami.

Więc jeśli możesz rozbuduj informację o swojej cywilizacji i zrób ją na mapie. :happy:

A dałem pustą, bo v2, była już pełna i musiała być v2.1 :happy:

Questa zaczniemy w środę. Dziś zrobimy ucztę. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mogę zmienić patronat mojego boga, bo ,,ognisko domowe'' mi się nie przyda:/

Drugie pytanie, czy świetliki mogą być armią atakującą a drugą częścią cywylizacji ta którą wymyślę?

Pisać na nowo kartę Boga i wstawić czy edytować starą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...