Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - Niebiańska Biurokracja

Polecane posty

Przy okazji życzę wam udanego sylwka! Ja jadę (nie wiem do końca gdzie) i mnie nie będzie. Mam nadzieję że nikt tego nie wykorzysta.

@Tyt0ku

Coś mi się wydaje że teraz nikt nie będzie chciał zdobyć tych ziem ze względu na ciekawość tego co zrobi mag.

@Orzelek18

Brzmi trochę makabrycznie... ale dalibyśmy radę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. NIE! Wybrałem ją dlatego, że się nie robi żółta morda (Żółtej mordy użyłem raz przez <zerka> ponad 500 postów...)

:) :) :( :( :):(:):(:D :D :P

A tak poważnie to postanowiłem opisać swoje fortyfikacje tak jak reszta, bo coś czuję, że Tau i Lapidianie mogą przejść od obrony do ataku. Nie martwcie się, dokończymy ten atak i będziemy sobie spokojnie siedzieć czekając na zwrot akcji. Ty Pymp byłeś najbliżej :] No ale wracając do fortyfikacji ziemi Lunarów:

Nie ma. Wojska wchodząc do ich kraju zobaczą tylko dziką przyrodę. Lasy, równiny, rzeki, jeziora, a dalej wysoki góry i głębokie doliny. Czasami spotkają tylko jakąś świątynię, kopalnię albo uprawę herbaty. Spowodowane jest to tym, że prawie każdy budynek Lunarów jest namiotem, ogromnym, ale jednak. Da się je dzięki temu szybko przenosić z miejsca na miejsce. Sami Lunarzy mogą zmieniać się w dowolne zwierzęta, od mastodonta czy Tyranozaura, po muchy i ameby (to technicznie nie zwierzę, ale pomińmy to ;) ), więc też świetnie się maskują. Będą gnębić wrogą armię pojawiającymi się znikąd armiami, zasadzkami, sabotażem i magią. Wykorzystują w walce zaklęcia bojowe, wielkie mechy i broń zmieniającą kształt. Jedynym bronionym budynkiem jest boski pałac Lunariona. Ogromna budowla z marmuru, granitu, srebra i platyny błyszcząca się w słońcu, a szczególnie pięknie w księżycowym świetle. Wzniesiono ją na planie koła, otoczono wysokimi, niezwykle grubymi murami z dwiema ogromnymi bramami. Do tego fosa, wały, liczne pułapki i strzeliste wieże. Sporą część obrony stanowią magowie bojowi miotający we wrogów potężnymi zaklęciami. Pałac otoczony jest też potężną magiczną barierą. Skrywa też jeszcze jeden sekret, ale to ujawni się już w trakcie bitwy...

Właśnie, każdy atakujący musi się liczyć z tym, że nawet po sforsowaniu fortyfikacji będzie musiał sobie radzić jeszcze z jedną rzeczą. Oczywiście teraz nie powiem jaką :7 <-------- tak, bezczelne ściąganie i łamanie "copyrajtu"

@Down: powiedzą czy nie, okazja do statsu jest :D I chodziło mi głównie o pokazanie tego, że mam asa w rękawie na czarną godzinę, a obrona Lunarów jest dość specyficzna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w ogóle nie wiem po co mi wasze umocnienia. I tak kostki powiedzą prawdę. :happy:

A, tak wgl. współczuje ci Książek tej :7 <- emotki.

Grałem w taką grę MMO i pisałem ciągle na czacie =D =S =/ i mi to zaczęli kraść! =/ Dlatego na forum tego nie praktykuje. =S

Ops. =/

@edit

Hej, hej! Panowie Markos i Shaker, coś wam się myli. Z tego co wiem to atakujecie Cygnusa i jego cywilizacje, bo wypowiedzieli wam wojnę. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro cywilizacja Digisona ma bonus do obrony, to dałoby się wprowadzić strach/terror dla mojej cywilizacji jak w planszowym Warhammerze? W końcu tylko szaleniec nie bałby się walczyć z 6-metrowym golemem.

A moi to pies? Proszę o to samo!! I dołączam do Casula!! Czekałem, aż zaczą się wojny. Przemodruję się teraz przez OA :).

EDIT: Od którego posta zaczynają się wojny??

EDIT2: Przeczytaj jeszcze raz, bardzo powoli, uważnie i przez lupę kartę mojej cywilizacji. Strażnicy Strachu, mówi ci to coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tytok: piszę nowy post, byś zauważył.

Przeczytaj jeszcze raz, bardzo powoli, uważnie i przez lupę kartę mojej cywilizacji. Strażnicy Strachu, mówi ci to coś? Chodzi mi o to, że mam specjalizację "zaniżanie morale wrogów"...Zaraz, znajdę cywilizację!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wojska nie możemy nikogo atakować ani się bronić. I co my mamy teraz zrobić? Czekać na cud?

Jutro, o godzinie 18.30 zrespią wam się wojska. Do tego czasu macie tylko po 40 piechoty w stolicach. Sami zaatakowaliście. :happy:

@ Tytok: piszę nowy post, byś zauważył.

Przeczytaj jeszcze raz, bardzo powoli, uważnie i przez lupę kartę mojej cywilizacji. Strażnicy Strachu, mówi ci to coś? Chodzi mi o to, że mam specjalizację "zaniżanie morale wrogów"...Zaraz, znajdę cywilizację!

Nie pamiętam wszystkich specjalizacji. :dry: Morale będę zniżał do 0%, ew. jeśli trafisz na obrońce to mur o 1.

A jak będzie wyglądać podbój? Wojska sojuszu P&C mają wejść spacerkiem i potem pokonać powstanie?

Zdobywanie stolicy ma automatycznie obrońce i 20 poziom muru więc... czy to będzie spacerek? Ale jeśli pokona się powstanie, to sojusznicy dzielą między siebie ziemię, ewentualnie jeden może zdradzić. :happy:

@edit

Dobra, ja lecę na sylwestra. Życzę wam udanego nowego roku, bogowie! I pamiętać, uważać na palce i oczy! Jak już mówiłem, boski medyk w Bochni siedzi, a i karetki nie ma... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, co do umocnień...

Stolica Strażników to Świątynia Strachu, wielkie pozostałości po dawnej stolicy Strażników Burzy. To posępne, straszliwe miejsce, nad którym ciągle panuje noc. Okalają ją wysokie mury, a główna brama jest, hmm, nietypowa. Nie jest niczym blokowana. Tylko zwykły portal, bez żadnych odrzwi. Nie potrzeba czegoś takiego, mało kto odważy się się ją przekroczyć, mało kto da radę, czując psychiczną blokadę. Taka stolica jest w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brylant za późno nie mogłeś dotrzeć do Cygnusa do tej ziemi gdzie jest 40 chłopa, bo już roztrzygnięte, ale do drugiej nie mamy nic przeciwko.

Tytokus jak to rozwiążemy? Moim zdaniem brylant już nie może pomóc przy obronie tej ziemi o którą walczyliśmy, ale o drugą już może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nierozsądnie jest dołączać do przegrywającego boga, brylancie... :happy: =)

Poza tym na sojusz jest już za późno... moim zdaniem...

Shaker, może wypadałoby zaatakować sojusz Cruadin & Lunarion? Stracili całe wojsko... :D

Aha i tę pierwszą ziemię zdobytą możesz wziąć, ja wezmę stolicę :D

Potem, gdy już wojsko się nam zwiększy (dostaje się wojsko za zdobyte ziemie) atak na sojusz Pympol & Casulono.

Dzięki temu uratujemy bogów od KABOOM!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...