Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Olympus Actionus - Niebiańska Biurokracja

Polecane posty

Przeczytałem.

Goloman jak ja ci dam inni się nie liczą to popamiętasz :D(żart)

Ino jest jedna sprawa, każdy zostawia swoją kartę boga i chowańca/herosa czy też będziemy sobie chamsko podbierać patronaty metodą kto pierwszy ten lepszy?

Wolałbym zostawić takie jakie mam i spokojnie porobić coś innego niż patrzeć czy ktoś nie podbiera mi patronatów(patrzy na matrixa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Również jestem za kontynuacją. Jak ktoś będzie chciał starego boga, to po prostu wklei starą kartę, a jak mu się znudził i chce nowego, to sobie stworzy (napisze, że Moderatus coś pokręcił przy odtwarzaniu Wszechświata).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Cygnus jestem zły bo nie dokończyłeś akcji z króla lwa.

2.Kiedy nasz kochany,wszechpotężny,najmądrzejszy,oświecony,wszechmocny,wspaniały i łaskawy pan nad panami,Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów Syskol Rankin* zrestartuje nasz ukaochany temat w którym to my zwykli ludzie stajemy się wspaniali i wszechmocni jak on?

3.W nowym temacie robimy sobie jakiś czas wolnego czy zaraz zaczynamy kolejnego kłesta?

------------------------------------------------

*Chyba domyśliliście się o kogo chodzi po pierwszym epitecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti . No cóż... trochę mnie nie było, a się porobiło. W miarę wiem co się dzieje i głosuję za kontynuacją OA w nowym temacie, zachowaniem swoich kart (w sumie to niedawno swoją edytowałam), czasem wolnym jak przed każdym nowym questem. No i to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kontynuacja, błagam!

2. Nie kradnijcie patronatów xD, też błagam! zostawcie patronaty Syskola dla mnie!

3. nowy temat do OA, błagam!

4. Czy quest Brylanta się skończył?

jeśli tak, to...

5. Dam wam wolną środę, a jak poprosicie, to i czwartek ;q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...