Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Zrobiliscie mi smaka ba tą paczkę od square :D. Chmm jak nie kupię nic na finale zimobrania ti chyba kupię. Choć jak największą atrakcją będzie deus ex to sie chyba potne :D.

I jeszcze pytanie co sobie życzycie zobaczyć w tej paczce :D? Ja chyba tomb riderq nowego hitmana no i śpiące psy. Jak by tak było to byłby to "bundlowy" deal. A każdy dostaje te same gry czy jak to jest?

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Złamałem się i też kupiłem paczkę od Square :].

https://boxoffstore.pl/pl/?utm_source=newsletter&utm_medium=link&utm_campaign=nocne_marki

Przeceny u Techland. Takiesobie, że się tak wyrażę. jest kilka ciekawostek, ale ogólnie - nie porywa. Np. ACIV mają o ok. 20 zł drożej, niż na cdp.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls V Skyrim za 34 zł na muve.pl http://muve.pl/digit...l-digital/61228.

Wydaje mi się, że lepszą ofertą byłby The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition, gdzie oprócz podstawki dostajemy wszystkie DLC-ki, jakie wyszły. Ta przyjemność kosztuje 68 zł, ale dla porównania sam dodatek Dawnguard kosztuje ponad 60 zł. A jest jeszcze Hearthfire i Dragonborn. I do tego wszystko na Steamie trollface.gif : http://muve.pl/digit...c-digital/61227 .

Na steamowej wyprzedaży Legendary Edition kosztowała 56 złotych a że powtórka wyprzedaży (tym razem edycja zimowa) ma być 20 grudnia dlatego bardziej opłaca się poczekać i kupić na Steamie. No chyba że coś mi się pomyliło, ale w 90% jestem pewny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy to będą losowe gry, czy dla każdego takie same?

Jak myślicie, warto kupić?

to zależy, co masz. Ja bardzo lubię gry tego wydawcy, ale mam już na koncie i Hitmana, i Deusa:HR, i FFVII, a patrząc na ich stronie na to, jakie tytuły mają na PC, można powiedzieć, że nabiłbym im portfel za darmo i na koniec dostał same duble.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tego preordera od sqare ale boje się że trafi mi się coś co wogóle mnie nie zainteresuje albo coś co ma wymagania ze stopki przy tym bundlu:

"

  • Recommended Specs
  • Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • Quad core CPU: AMD Phenom II X4 955, Intel Core i5-750
  • 4GB Memory
  • 12GB
  • DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM: AMD Radeon HD 5870, nVidia GTX 480"

Jeżeli to są wymagania jednego z tytułów który znajduje się w paczce to za cienki mam na niego procek i grafe ;/

ktoś się wogóle domyśla co tam może być?

""The Square Enix Christmas Surprise is an incredible holiday assortment packed full of games worth over L50 (RRP or equivalent) - available for a limited time only exclusively to the Square Enix Store.

The question is, what´s in the Christmas Surprise box?"

Czyli w skrócie jakie gry o łącznej wartości ponad 50 funciaków zmieszczą się w paczce od square?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ta paczka, ale już mam Hitmana, Tomb Raidera, Deus Exa, Sleeping Dogs... Nie wiem czy jest sens kupowania tej paczki. Eh...

Wstrzymam się do 19, na razie ogrywam B1, Splinter Cella Blacklist i Ghost Recon Future Soldier.

I kiedy startuje wyprzedaż na steamie? We środę czy w piątek?

EDIT; Chyba, że to Thief najnowszy, ot tak rzucili promocję na święta :D

Albo FF MMO i za darmo przez pół roku... Marzenie :P

Edytowano przez Cookie Monster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie sklep:

http://www.greenmangaming.com/?emst=mMKKF5YtkI_452933_286954_421

Tutaj macie voucher na gry PC:

Final Fantasy VIII, THIEF, THIEF: Master Thief Edition, Dementium 2, LEGO Marvel Superheroes, Batman Arkham Origins, Pro Evolution Soccer 2014, Assassin?s Creed IV: Black Flag, Assassin?s Creed IV: Black Flag Season Pass, XCOM: Enemy Within, and finally Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition.

Voucher -30%:

TAREM-598HC-6O8XK

Jednokrotnego użytku, więc kto pierwszy, ten lepszy.

@down

Foshek

To nawet lepiej. Jak kogoś zainteresują te gry, niech skorzysta z vouchera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...