Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Bug - ja kupiłem 2 kopie na zapas.

Dziś można dorwać m.in Portala 2. Mam już jedną kopię, ale chcę kupić jeszcze dwie - dwupak, bo taniej i tutaj niespodzianka - nie mogę, bo już mam jedną jedną kopię. Da się to jakoś obejść?

@Edit_dół

Tylko to jest totalnie bezsensu, czemu mogę kupić 20 pojedynczych sztuk, a tego samego w dwupakach już nie? Zrobili auto-dopisywanie do biblioteki i teraz mam cierpieć z tego powodu, albo kazać kupić tę grę za moją kasę osobie obdarowywanej. Genialne!

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Don't Starve, to klucz generowany przez Steam służy do aktywacji gry na Humble Bundle. Tutaj jest instrukcja.

Valve przypadkiem podało promocje na dzień 11 i 12 wyprzedaży. Nie wiem jak długo się to na liście newsów utrzyma, więc oto lista.

Dzień 11 (29 grudnia):

  • Fallout New Vegas -66%
  • Deadlight -80%
  • Mass Effect 2 -75%
  • Euro Truck Simulator 2 -75%
  • Might & Magic Heroes VI -75%
  • The Swapper -66%
  • Risk of Rain -33%
  • Spelunky -75%
  • Total War: Rome II -50%

Dzień 12 (30 grudnia):

  • Grand Theft Auto IV -75%
  • Alan Wake -90%
  • Kerbal Space Program -40%
  • Metro: Last Light -66%
  • Rising Storm -75%
  • Game Dev Tycoon -50%
  • Outlast -66%
  • Farming Simulator 2013 -50%
  • Injustice: Gods Among Us -50%

Edytowano przez Azgrel
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było zwykle tak, że jeśli został podany dzień zakończenia promocji, to tego dnia kończyła się promocja a nie był ostatni rzut gier w niższych cenach? Jeśli tak to najprawdopodobniej to będzie wyglądało następująco:

1. Dziś o 19:00 ostatnie przeceny gier, nowy Flash Sale i Community Choice

2. Jutro o 3:00 nowy FS i CC

3. Jutro o 11:00 nowy FS i CC

4. Jutro o 19:00 koniec wyprzedaży

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skasowali Deadpoola ze Steama, z powodu wygaśnięcia licencji. Wielka szkoda, bo z pewnością pojawiłby się jako zwycięzca głosowania.

Co do wyprzedaży, to dziś powinien być ostatni dzień normalnych daily deali, a jutro będzie już powtórkowe najlepsze DD wyprzedaży. Oczywiście sale kończy się o 19.00 3 stycznia, ale ostatnie promocje będą we flash sales o 11 tegoż dnia (tak sądzę). Jedynie community choice ostatnie będzie o 3 w nocy dnia 2 stycznia.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pakiet zawiera same DLC i jest przeceniony o 50%. Kupując poszczególne dodatki zaoszczędzisz do tych 1,73 Euro kupując DLC oddzielnie dodając je do koszyka ponieważ poszczególne dodatki są przecenione o -80 lub 81%. Do DLC potrzebujesz podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...