Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@up

Z tego co widzę Complete Edition zawiera grę + 10 DLC, a "Anno + DLC" zawiera grę + 9 DLC.

Brak tu DLC o nazwie Deep Ocean, które jest chyba traktowane bardziej jako dlc-dodatek wprowadzający większą zawartość.

Edytowano przez Foshek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupienie gry tutaj jest legalne (w sensie, czy nie grozi żadnymi banami na steamie ani nic takiego)? Jak myślicie?

Żeby nie było offtopu, na steamie jeszcze niecałe 2h powtórka większości wcześniejszych ofert.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gra Bethesdy, z której kluczami spoza RHCP są problemy, gra nie podlega u nas giftowaniu, a podstawka i DLC musi pochodzić z jednego regionu (to niby GOTY, więc ten problem odpada).

Wstrzymałbym się na twoim miejscu i zrobił większy wywiad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greenmangaming jest też kilka interesujących pozycji, m.in. najnowsze odśłona NBA 2k14 za około 45 zł.

Przedwczoraj w tym samym sklepie była za 6$, więc obecna cena jest trochę nieopłacalna. :/

W sklepie Ubi The Settlers 7 za 14,97 zł (http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.225359900/The-Settlers-7-Droga-do-Kr%C3%B3lestwa-Gold-Edition), a po użyciu kodu 10THANKS dostajemy ją jeszcze taniej bo za 13,47 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest, Humble Indie Bundle X:

To The Moon

Joe Danger 2: The Movie

Papo & Yo

Runner2

BTA:

Reus

Surgeon Simulator 2013

(narazie BTA jest koło 9$, ale to dlatego, że pierwsze 1000 zakupionych bundli po 9,99$ dostawało Starbound*)

Aha, oczywiście po tygodniu dodadzą kilka gier wink_prosty.gif

@down E tam 30 sekund, chyba nawet minutę ;)

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start Humble o 20:00, wystawiono dla pierwszych szczęśliwców 1000 kopii gry Starbound, przy czym trzeba było zapłacić min. 10$ - dobry sposób na podbicie BTA.

Spokojnie można było zdążyć, około 30 sekund się trzymało.

Gry w paczce:

  • To the Moon
  • Joe Danger 2: The Movie
  • Papo & Yo
  • Runner2

Powyżej BTA:

  • Reus
  • Surgeon Simulator 2013

@Edit

Człowiek tu ładnie redaguje post to go wytną wink_prosty.gif Zostawiam to co zostawiam, bo to ważna informacja dla łowców okazji.

@Edit2_góra

Tylko jedna kwestia włączyć KUP, jak ja zrobiłem, a druga ZAPŁACIĆ - tu się nie wyrobiłem wink_prosty.gif Ustawiłem auto-odświeżanie i mi skasowało co wpisałem, także było nie być leniem i odświeżać ręcznie.

Założę się, że mnóstwo osób wydało 10$, ale na grę się już nie załapali.

Informacja o gratisie była w linii z pozostałymi grami i widniała też tam cena - na przyszłość więc od razu tam patrzcie, bo każda sekunda się liczy wink_prosty.gif

Edytowano przez dzikipytonzlasudeszczowego
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego bundla interesuje mnie tylko To The Moon, więc nie mam zamiaru wydawać siedmiu dolców na gry z BTA.

ponad milion nabywców

Chyba tysiąc.

Jak myślicie, jaka średnia mniej więcej się ustabilizuje bo ocenie ciągle spada?

Stawiam, że ustabilizuje się tradycyjnie koło pięciu-sześciu dolarów.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 w bundle, ponad milion tak ogółem:

https://twitter.com/...569245337276416

Jak myślicie, jaka średnia mniej więcej się ustabilizuje bo ocenie ciągle spada?

Spada powoli, za godzinkę, dwie powinno być 4-5$

Ciekawe co będzie jako kolejne HB, kolejny duży (większy) wydawca zaoferuje coś od siebie, czy może Mobile Bundle?

Czy często się te gry w HB powtarzają? Ostatniego miałem kupić w sylwestra (ciągle zapominałem o nim, wpłaciłem pieniądze na konto i zapomniałem sad_prosty.gifbiggrin_prosty.gif) tego Android 8, ale oczywiście skleroza smile_prosty.gif.

Edytowano przez mqpopit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...