Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Panowie, jak myślicie - warto czekać na GTA Complete Pack -75% czy brać, póki jest -50%? Wiem, że zimą było -75, ale nie wiem, czy teraz w tej samej puszczą (tym bardziej, że jest info o tym, że obecna promocja potrwa do 23 lipca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak myślicie - warto czekać na GTA Complete Pack -75% czy brać, póki jest -50%? Wiem, że zimą było -75, ale nie wiem, czy teraz w tej samej puszczą (tym bardziej, że jest info o tym, że obecna promocja potrwa do 23 lipca).

Jak nie wytrzymasz do 23 lipca to bierz teraz. Jednak wydaje mi się, że będzie jeszcze okazja, aby ją kupić taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rzecz, po zakupie New Vegas gra nie zniknęła mi z listy życzeń, jak wejdę na stronę sklepu to nie jest napisane ze "juz posiadasz tą grę"... a w bibliotece wszystko w porządku, gra się pobiera. Z Nation Red które kupiłem w tym samym zamówieniu jest wsio normalnie, więc to raczej nie jest kwestia płatności.

Zauważył ktoś podobny błąd przy dzisiejszych zakupach?

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zakupił grę Real Warfare 2: Northern Crusades i może podzielić się wrażeniami? Obserwuję ją od premiery i dopiero teraz doczekała się rabatu "-50%". Przypomina to Mount & Blade, a do tego rozgrywa się na naszych terenach (Krzyżacy i te sprawy).

Link: http://store.steampo...1_7_suggest__13 .

Będę wdzięczny za każdą informację.

Druga sprawa, to Kingdoms Of Amalur: Reckoning. Zero obniżek. Gra jest ponoć genialna, ale 50 euro, to lekka przesada, tym bardziej, że za połowę ceny mogę dostać zafoliowaną nówkę na Xboxa 360...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fikoblin

Z tym, że nie ma problemów to bym polemizował. Właśnie wymieniłem się z jednym gościem z Indii za FNV Old World Blues i nie mogę nawet dodać tego DLC to biblioteki, bo Steam twierdzi, że nie mam FNV. Kochana Bethesda i jej restrykcje regionalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dzisiejszy błąd, tak jest zawsze ze wszystkimi grami. Do niedawna miałem połowę gier na Wishlist, które już miałem w bibliotece, jeśli sam nie usuniesz to tam będzie cały czas.

No widzisz, a u mnie zawsze kupiona gra znikała z wishlisty, a na Steamie było Play a nie Buy. F:NV nie znika i jest Buy. Tak samo DLC są dziwaczne. To po prostu cała Cenega/1C. Co gorsza kupiłem grę w edycji Ultimate, gdzie niby powinien być niemiecki itd, a dali mi cenegowatą z ograniczeniem do angielskiego i polskiego.

Zaraz na wyprzedaży Red Faction Guerrilla będzie za 2,5? - gra wygrała głosowanie.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz fnv jest trochę dziwny, bo według mnie EN PL CZ RU to jedyne kraje z których można bezpiecznie kupić dlc. Ale tak ogólnie to mam prośbę, na steamie mam 6.45 euro, na psc 3.15 euro co łącznie daje 9.60 euro. ile kosztuje complete edition? 9.99... brakuje mi 39 ojrocentów?! znalazłby się ktoś tak miły kto zakupiłby dla mnie complete edition? jutro doładuję steama i oddam te 10 euro w postaci jakiejś gry z promocji w najbliższych dniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co czytałem, to niestety gry nadprogramowe przepadają. Nie ma więc możliwości zdobycia z bundli giftów.

Mam nadzieję, że Gemini Rue będzie z rabatem -75% (jak to jest na pasku strony wyświetlane). Chyba jest tu podobna sytuacja, co z pierwszym bundlem, w którym The Baconing nie miało na początku obniżki, a potem ją dodali.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...