Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na steam taniej niż -75% raczej jej nie dorwiesz, możesz ewentualnie liczyć na lepszą ofertę na amazonie...

Z dzisiejszych ofert na pewno ciekawe jest Orcs Must Die, które jest świetną grą a za 2,74e także bardzo opłacalną ;)

Dzisiejszy Indie Bundle kończyn nie urywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż= Kupię coś co normalnie bym nie kupił, ale jak jest promocja. :)

Ja rok temu miałem na liście Steam 3 gry chyba. Teraz przez to wszystko mam ponad 20.

W tej wyprzedaży na razie kupiłem tylko Indie Bundle 1

Co do jednego zadania. To ja muszę zrobić ten filmik :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż= Kupię coś co normalnie bym nie kupił, ale jak jest promocja. smile_prosty.gif

Ja rok temu miałem na liście Steam 3 gry chyba. Teraz przez to wszystko mam ponad 20.

W tej wyprzedaży na razie kupiłem tylko Indie Bundle 1

Co do jednego zadania. To ja muszę zrobić ten filmik confused_prosty.gif

Nie musisz robić filmiku o ile posiadasz konto na yt z jakimś filmem .. łączysz wtedy swoje konto steam z kontem (google) youtube dodajesz stamtąd jeden filmik i done ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się skusi na zakup 4-paka Dead Island? Zamiast 10 Euro płacimy 7,5, czyli nieco ponad 30 zł. Jak coś to pisać na PW. EDIT: jeżeli ktoś nie ma możliwości kupna, to nieaktualne, bo niem ma tyle kasy na PP (jakby co, to jeszcze dwie osoby, ale musi znaleźć się płatnik).

Poza tym - jak dotąd średniawa ta wyprzedaż Steamowa. Niby jeszcze sporo przed nami, ale jakiś taki niedosyt się czuje... niektóre ceny mogłyby być niższe.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował ktoś LA noir na amazonie? wersja jest steam ale były już kiedyś jakies problemy z aktywacją jakiejś gry od nich wiec wole się upewnić, mi osobiscie sie w sumie jeszcze nie zdażyło tak z żadną grą steamworks ale chyba z civ 5 lub mafia 2 coś było.

Nic nie było. Nawet jakaś dziewczyna rok temu mnie zwyzywała w tym temacie, że gadam głupoty, nie znam się i takie tam. Kupowałem na amerykańskim Amazonie już kilka gier i wszystkie bez problemu dodały się do Biblioteki Steam. Żeby daleko nie szukać - dzisiaj zakupiłem tam Borderlands - Game Of The Year Edition (ze wszystkimi DLC) za $7.49. I jak myślisz, udało się dodać klucz ;) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łohohoho - ja już wiem na co wydam moje ostatnie grosze biggrin_prosty.gif W końcu borderlands się trafił -75% i mam wszystko co planowałem kupić na tej wyprzedaży. Oczywiście jeśli coś zobaczę fajnego jeszcze to zakupię. Na razie dziś już nic nie ma ciekawego w "głównych" może w głosowaniu coś fajnego będzie.

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował ktoś LA noir na amazonie? wersja jest steam ale były już kiedyś jakies problemy z aktywacją jakiejś gry od nich wiec wole się upewnić, mi osobiscie sie w sumie jeszcze nie zdażyło tak z żadną grą steamworks ale chyba z civ 5 lub mafia 2 coś było.

Nic nie było. Nawet jakaś dziewczyna rok temu mnie zwyzywała w tym temacie, że gadam głupoty, nie znam się i takie tam. Kupowałem na amerykańskim Amazonie już kilka gier i wszystkie bez problemu dodały się do Biblioteki Steam. Żeby daleko nie szukać - dzisiaj zakupiłem tam Borderlands - Game Of The Year Edition (ze wszystkimi DLC) za $7.49. I jak myślisz, udało się dodać klucz wink_prosty.gif ?

no to Borderlands to ja wiem, sam kupiłem GOTY na amazonie i gram na steam, w ogóle sam już tam tyle gier kupowałem steamworks nim jeszcze stało się to u nas takie popularne tylko coś mi ktoś namieszał że jakaś gra miała problemy z podpieciem pod steam i wolałem sprawdzić czy to aby nie LAnoir. Pytanie tylko czy pojawi się lepsze promo na steam ale jak na razie dla mnie summer sale bez rewelacji jest wiec trudno powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dlaczego pojawiały się problemy u tamtych osób? Ponieważ miały problem z tak trywialną rzeczą, jak podanie amerykańskiego adresu podczas zakupu. Jakiegokolwiek... I transakcja nie mogla zostać pchnięta dalej.

Proszę mi wierzyć, ale gdyby amerykański Amazon miał w swojej ofercie cały katalog Steama, to na stronę Gabe Newella już bym nigdy nie zajrzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 2, Borderlands GOTY , dali wszystko na raz. Te 2 światy mają wysokie oceny są warte? Na dlc nie będzie już kasy ale chociaż podstawkę, a do Borderlands GOTY bym się dopiął do kogoś kto szuka do 4-packa, zawsze wyjdzie taniej.

@org

sry , zagłosowałem na HL2, bo niestety nie zakupiłem HLC, moja wina :(

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dzisiaj w nocy znowu wyskoczyli z jakimiś fajnymi grami na Flash Sales, to dajcie znać, bo wczoraj trafiłem Half Life Complete, a dzisiaj chciałbym GTA Complete do... kompletu biggrin_prosty.gif. BTW, Binding of Isaac za 1,24 ojro to IMO dobry deal, polecam (Darek też), DLC też od razu weźcie smile_prosty.gif.

A, jeszcze jedna sprawa-mam nadzieję, że w głosowaniu społeczność nie wybierze HL2/P2, które już były przecenione... smile_prosty.gif Chociaż zwątpiłem w tę tak zwaną społeczność, skoro wybrała Plants Vs. Zombies, którego cena pewnego pięknego dnia spadła o 80%, ale i tak na to głosowali :E.

I na koniec-jak przecenią L4D2 o 75%, to w czteropaku wyjdzie jakieś 2,60 za sztukę (osobo 3,50). Będzie ktoś kupował?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://store.steampo....com/app/12210/

Obczajcie te pakiety na dole.

Grand Theft Auto Complete Pack, zawiera: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Cena 14,99? czyli baja

Grand Theft Auto IV: Complete Edition, zawiera tylko: Grand Theft Auto IV and Episodes from Liberty City. A cena aż 17,49?

Czy ja dobrze to pojmuje?

edit: na jesien bylo taniej, znalazlem to na GOLu:

Grand Theft Auto Complete Pack (Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: Vice City) ? 7,49 euro (około 34 złote) ? obniżka o 75%;
Edytowano przez Civril
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było taniej, bo było w Daily Deal. Ludzie, cierpliwości. Główną zasadą wyprzedaży Steam jest nie kupować żadnych gier jeśli nie są przecenione bardziej niż 50% (czy ile tam standardowo jest przeceniona do 23 lipca), czekać do ostatniego dnia, jeśli do tamtej pory nie będzie jeszcze taniej - kupować.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już składać pre-order na:

http://groupees.com/bab2

Informacje dla zainteresowanych na temat gier w bundlu

Games include Hammerfight PC (Steam Key + Possibly Desura for PC, MAC and Linux), Tiny Bang Story PC + MAC (Steam Key + DRM Free), Postal PC, MAC + Linux (Desura Key), Dino D-Day PC (Steam Key), Dead Horde PC (Steam Key), DogFighter PC (Steam Key), Will Fight For Food PC + Linux (Desura Key), Depth Hunter PC, MAC + Linux (Desura Key), Syberia II PC (Steam Key), Alien Breed: Impact PC (Steam key), Iron Grip Warlord PC (Steam Key), A Stroke of Fate: Operation Valkyrie PC (Steam Key)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okeeej, to dziwne. Kupiłem L4D2, dostałem maila "thank you for your purchase", a zaraz po tym komunikat na steam ze nie udało sie ukończyć transakcji. Gra pojawiła się w bibliotece, ale nie zniknęła z koszyka. Powininem coś z tym zrobić czy lepiej nie ruszać? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na F.E.A.R.a 3 na GreenManGaming. Miałem na koncie 7$ za Disciples 2 oraz Commandosa, a przy zastosowaniu kodu na -20%, dostałem klucz na Steam za darmo. I nie działa. Niby pokazuje mi "posiadasz już tę grę", ale nie mogę jej zainstalować. Blokada regionalna, nie? Cóż, przynajmniej nic nie straciłem, obie gry były wcześniej rozdawane za darmo.

Myślicie, że są szanse na -75% na DLC do New Vegas na Steamie? Tylko na to czekam, reszta gier właściwie mnie nie interesuje biggrin_prosty.gif

EDIT: Włączyłem i wyłączyłem Steama i za którymś tam razem, FEAR zaczął się ściągać. Jakiś błąd miałem :D

Edytowano przez MrYoshi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...