Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Większość z tego co wiem, da się, tylko musi minąć trochę czasu zanim będziesz mógł je przehandlować. Np. dopiero niedawno mogłem wymienić Commandos 3 które było rozdawane już jakiś czas temu. Ogólnie - długofalowa inwestycja, ale możliwośc dorwania po jakimś czasie gry za darmo (a mają też tytuły steam) warta jest paru kliknięć od czasu do czasu... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tu nie wiedzieć? Oddajesz posiadane na koncie gmg gry w zamian za obniżenie ceny - jeśli gra ma wartość trade-in 2$, to cenę zakupu o tyle możesz obniżyć. Można przehandlować kilka gier jednocześnie dla jeszcze większej zniżki, więc jest możliwość dorwania nowej gry "za darmo".

Po prostu nie znam tego serwisu, nigdy z niego nie korzystałem. Teraz już rozumiem, na czym to polega, jednak nadal nie mam tam żadnej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dzisiaj marnie (bo większość z tych gier już mam). Większość z tych gier już można było kupić we flash sale lub w vote sale. Swoją drogą fajnie że Wiedźmin 2 jest na czele listy bestsellerów :)

PS. Czy możecie mi pomóc? Szukam przeceny Rayman: Origins poniżej 9 euro (lub dolarów najlepiej). Byłbym wdzięczny, gdybym dostał o takiej promocji sygnał na Priva.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna promocja na muve digital: Alan Wake w podstawowej wersji za 25 zł, wychodzi taniej niż dzisiejsza przecena ze Steama! Oczywiście dostajemy klucz steam jakby cu :trollface:

http://sklep.muve.pl/digital/akcja/alan-wake-pc-pl-digital/5200#opis-szczegolowy

Prócz tego można kupić cyfrową edycję specjalną i Risena 2 po atrakcyjnej cenie - jakby kogoś interesowały te pozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Chciałbym kupić TDU2, ale jutro wyjeżdżam. Czy byłby ktoś, kto kupiłby mi grę podczas mojej nieobecności?

Wyglądałoby to tak:

1. Chętna do pomocy osoba dodaje mnie do przyjaciół na steamie. 2. Kupuje gifta TDU2( tylko -75% lub więcej obniżki). 3. Po powrocie odzywam się do niego i umawiamy się na transakcje. Nie wiem jak by to wyglądało, ale jedną z możliwości jest przelew za gifta, za pośrednictwem allegro.

Jeśli jest ktoś taki, kto by się podjął tego zadania - PW.

Btw. Głosujcie na Splinter Cell Conviction.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo kampiłem, tak długo czekałem. i gdy zacząłem wątpić... Insanely Twisted Shadow Planet -75% we Flash Dealu.

No po prostu jak tu nie lubić Steama?

EDIT: Uwaga wielbiciele ścigałek! Burnout Paradise w Flash Dealu!

Edytowano przez NBlastMax
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Tales of Monkey Island Complete Pack to fajne jest? Bo nie wiem czy kupować, czy nie... szczęśliwa jestem z kolekcji F.E.A.R. biggrin_prosty.gif

Wiem, że "complete pack" to nie część tytułu, tak mi się skopiowało ;)

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands fajne jest? Bo tak się czaję i czaję... chyba wezmę tez Morrowinda i Obliviona. Myslę też o Driver - San Francisco, ale nie wiem. Dobrze, że mam już większość gier ze Steama, bo tak to bym chyba zbankrutowała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ayla

Borderlands jest bardzo fajne, ale w pewnym momencie zaczyna być wtórne.

Jeżeli masz z kim grać w coop to warto w 100% :)

Jeżeli chcesz grać sam to polecam pomijać misje dodatkowe, bo to typowe zadanie z gier MMO.

Zasadniczo za 20-30 zł zakup opłacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w ten weekend.

http://sklep.muve.pl...romocja digital

50% taniej Risen 2, Alan Wake i jakaś edycja specjalna tego drugiego.

Na GOGu promocja na różne gry, w tym pierwszą twierdzę.

http://www.gog.com/en/promo/kalypso_weekend_promo?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=game_subject&utm_campaign=kalypso_weekend_promo

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...