Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

A ja mam dla was pytanie, czy ktoś z was używa kart paysafecard? Bo dostałem w prezencie kod ''kombo'' na 20 zł (można wykorzystać TYLKO z normalnym kodem ''ze sklepu) i mogę go komuś za powiedzmy 15zł odsprzedać, bo szkoda by się marnował :) Jacyś chętni?

PS: Głosujcie na E.Y.E na promocję flash- genialna gierka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części GTA za trzydzieści parę złotych niggas.

Właśnie widzę i chyba w tym momencie mój dylemat czy biec jutro z rana do punktu sprzedaży po PSC* został właśnie rozstrzygnięty :D Obstawiam, że taka okazja może powtórzyć się dopiero gdzieś na święta Bożego Narodzenia albo coś. BTW. ciekawa sprawa jest związana z tym, że sam pakiet GTA IV Complete (nie GTA Complete ;]) jest o dwa-trzy euro droższa choć posiada w sobie mniej produktów jakby na to nie patrzeć ;p Ciekawe czy to jakieś niedopatrzenie czy po prostu celowy zabieg ludzi z R*.

*PaySafeCard jeżeli ktoś nie zna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa =/ Poczekaj z tym spokojnie ze dwa tygodnie i wystaw na Allegro, na pewno się zwróci. Tak swoją drogą to wam też Steam jakoś dzisiaj nie za dobrze chodzi? Kilka godzin temu nie mogłem wejść do steamowego sklepu, bo stronka się nie ładowała. Teraz próbuję ściągnąć niedawno zakupione San Andreas i leci z oszałamiającą prędkością 40kb/s z przerwami w których pobieranie całkowicie ustaje.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie Green Man Gaming. Ile trwają tam promocje? The Last Remnant kusi, a nie wiem czy cena utrzyma się do momentu aż będzie można spylić te UFO (szczerze to wątpię aby tak się stało).

Nie sądze, ja bym nie ryzykował. Na steam i tak masz dużo drożej, to dobra cena. Za rejestracje z mojego linka przy każdym zakupie moim lub osoby która się z niego zarejestrowała otrzymujemy 2 dolce na obnizki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz próbuję ściągnąć niedawno zakupione San Andreas i leci z oszałamiającą prędkością 40kb/s z przerwami w których pobieranie całkowicie ustaje.

W ustawieniach możesz zmienić lokalizację serwera, z którego będziesz ciągnął pliki (jest tam cała lista krajów do wyboru), więc są szanse na szybszy transfer.

Wracając do tego Green Man Gaming, to warto go odwiedzać dla samych kluczy gier "Steam only". Przeglądajcie katalog i kartę gry - jeżeli będzie wymagała Steama do działania, to wyraźnie to zaznaczą. A znajdzie się tam "kilka" takich pozycji ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Flash Sales (bardzo dobre):

Just Cause 2 -75% (4,99 Euro), trwa do 19:00

Cała seria Unreal -75%, trwa do 17:00

Cała seria BioShock -65%, trwa do 19:00

W głosowaniu zostało wybrane Torchlight -75% (3,74 Euro), trwa do 17:00

PS: zagłosujcie na Need For Speed: Hot Pursuit :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: zagłosujcie na Need For Speed: Hot Pursuit biggrin_prosty.gif

Za późno trochę, bo już dałem swój głos na Test Drive Unlimited 2 choć w sumie żadna z obecnej trójki jakoś nie pociąga mnie do zakupu - żałuję, cholera, że Krater chyba nie wygrał communuity choice i nie ma większej przeceny ;/

Nic nie kupuje i nie kupuje.. Czekam na przecene army. Dajcie ze no !!

Patrząc na to jak dzięki jednej modyfikacji gra się sprzedaje - nawet mimo tego, że wersja Steamowa nie jest całkowicie bezproblemowa w kwestii instalowania modów ;) - to wydaje mi się, że BIS, pomimo całego uwielbienia do tej firmy, nie zdecyduje się na przecenę i będzie kuć żelazo póki gorące. Im więcej kasy wpadnie im teraz tym, mam nadzieję, lepszym produktem okaże się ArmA III, ale to dyskusja w innym temacie. W sumie teraz zastanawiam się czy kupować pakiet pierwszego Half-Life'a za 6 ojro czy poczekać na mniejszą cenę ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to arme 2 mam oryginal z cda chce tylko ten dodatek ale placic 50 zl no to tak ciezko.. Na golu tez za 50 zl mozna kupic wersja retail czyli mniej problemow z modem, tylko tam PSC nie wchodzi w gre a ja kont bankowych ani innych takich rzeczy nie mam.

PS. Jak komus nie chce sie sprawdzac kazdej gry oddzielnie czy zostala obnizona tutaj jest stronka ktora pokazuje obnizki cen z kilku sklepow i steama oczywiscie.

http://www.steamgamesales.com/

NA gorze ustawcie REGION PL

Ps2. Tez u was steam nie dziala? Nie chce sie polaczyc a normalnie internet mam.

Edytowano przez JohnOKA
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas

Ten KOMBO kod może zostać wykorzystany z innym kodem, normalnym PSC. W dodatku odnośnie tego kombo koda:

3. Zatwierdź transakcję, a paysafecard przejmie połowę kosztów Twojego zakupu do 20 PLN.

Czyli nie wiem czy on w ogóle 10 zł wart jest

Pozatym wiele osób czeka na większą obniżkę Army 2 CO, co z tego że sprzedaje się teraz tak, jak po obniżce 50% zyskają jeszcze więcej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BloodyAngel - wydaje Ci się. L.A. Noire było bodajże we flash sale, sam kupiłem zresztą edycję Complete za 10 Euro. Teraz jest w Daily Deal za tyle samo, czyli podstawka 7,5 Euro i Complete za 10 Euro.

Kupiłbym Zew Prypeci, gdyby nie fakt, że nie ma polskiej wersji językowej (Mirosław UItta rządzi!) z rosyjskim dubbingiem - tu już gra sporo traci na klimacie.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na STALKERA więc kupiłem już wszystko co miałem (i nie tylko!) i zostało mi jeszcze 3.80 na jakąś zachciankę, nieźle.

A moja lista na tejże wyprzedaży (uboga, uboga) to :

Fallout 3 GOTY, STALKER: Zew Prypeci, Half-Life 1 Anthology, Section 8: Prejudice, Bioshock 1&2 (z amazona), Payday: The Heist (z amazona).

A więc trochę grania mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...