Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Kusi mnie PAYDAY The Heist za 4,74 euro. Mógłby ktoś powiedzieć czy dużo osób gra w multi i czy w ogóle jest warta zakupu?

Jak chcesz zaoszczędzić trochę, to na amazon jest za 4,99$

W końcu na wyprzedaży występują ceny tańsze w euro niż w dolarach, chociażby Portal.

Wszystko fajnie tylko w ogólnym rozrachunku trzeba wziąć pod uwagę to że wszystkie banki mają swoje przeliczniki walut i jeśli chcemy coś kupić za dolary to i tak najpierw przeliczają nasze złote na euro a potem na dolary.Każdy bank ma swoje kursy po których sprzedaje daną walutę (do sprawdzenia na stronie danego banku) Warto to sprawdzić bo wahania są czasem dość duże i zamiast zapłacić 20 zł płacimy 25 +/- .Reszta to koszta przewalutowania i skok waluty który według NBP jest minimalny ale według danego banku sięga paru %. Być może to są prozaiczne sprawy ale dla kogoś te parę ZŁ w tą czy we tę ma znaczenie i czasem lepiej policzyć sobie coś parę razy niż raz a potem się zdziwić przy bilingu ;]

Edytowano przez NeverMiss
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2real4game

Tu nie ma co tłumaczyć smile_prosty.gif jest tak, jak jest napisane i już smile_prosty.gif z resztą to już standard, bo gta IV complete chyba nigdy nie spadło poniżej 7,5Euro, a kompletne wydanie całej serii chyba już tak. Na pewno nie jest to pierwsza taka sytuacja, że cała seria jest tańsza od czwórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi pomóc ? Coć się skaszaniło przy ustawianiu wieku podczas wchodzenia na stronę z Payday i teraz nie moge wejść ani tu, ani na stronę z np GTA. Dostaję tylko komunikat

"Bardzo nam przykro, ale obecnie nie możesz oglądać tych materiałów."

I jak tu kupić cos fajnego ;<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Alana Wake'a. :) Cena może nie jest rewelacyjna, ale i tak oszczędza się trochę, a dzisiaj wyjeżdżam. Tak to kupiłem to, co planowałem i mam spokój. Powinienem wrócić na ostatni dzień, jak będą powtórki najlepiej się sprzedających rzeczy, to coś pewnie jeszcze wezmę, żeby wykorzystać resztki kasy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohrze, jak ja się cieszę, że przed pójściem spać sprawdziłem na komórce Flash Sales i kupiłem Half Life Complete smile_prosty.gif. Miałem jeszcze jednego wziąć na gifta, ale się rozmyśliłem.

Pamiętacie może, ile mniej więcej kosztował GTA Complete Pack na zimowej wyprzedaży? Miałem kupić samą czwórkę i ewentualnie epizody, ale już obecna cena całej paczki jest bardzo zachęcająca. Aczkolwiek wolałbym poczekać na -75%, o ile jest to w ogóle prawdopodobne.

Ach, i są jacyś chętni na czteropak Bioshocka 2? Można oszczędzić dodatkowe 1,5 ojro. Kupiłbym jeszcze właśnie to i L4D2 (jak dadzą-75% biggrin_prosty.gif) i zamierzam nieco zwolnić lol.gif.

EDIT: Mam już jednego chętnego na Bioshocka 2, potrzeba jeszcze dwu osób. smile_prosty.gif

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshocka 2 cena niezbyt zachęcająca biorąc pod uwagę to iż za 7.50$ mamy na amazonie dwupak razem z jedynką. (Co do tych przewalutowań itd. ja zapłaciłem 26,20zł w tymże w każdym banku kurs może się różnić mimo wszystko).

Edytowano przez Makuran
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do PayPala można przypisać drugi numer konta, ktoś się orientuje? Bo jednak może mi zabraknąć kasy, a zanim dojdzie przelew i z kolei potem przeleję kasę na PP, daily deal na dany tytuł minie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kompletnego Half-Life'a, to myślę, że przecena -75% powtórzy się w promocji dziennej, trzeba tylko czekać. Podobnie będzie z większością popularnych (na wyprzedażach) gier, ja liczę na ponowną obniżkę Deus Ex.

Dzisiejsza promocja nie przypadła mi do gustu, jedyną ewentualnie interesującą mnie grą jest Alan Wake: American Nightmare, bo cenę ma dość korzystną (ok. 15zł). Ale nie grałem jeszcze w podstawkę, a na Steamie jej nie kupię, bo nawet na Muve mają pudełkową wersję za 30zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka Alana Wake'a na Steamie (podstawka + American Nightmare + Extras) wychodzi za 36 zł, więc nie wiem, czy taka tragedia. Ja chyba biorę smile_prosty2.gif.

EDIT: Żadne chyba - biorę, bo szaleństwem byłoby nie brać :D.

Edytowano przez Quetz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupował ktoś LA noir na amazonie? wersja jest steam ale były już kiedyś jakies problemy z aktywacją jakiejś gry od nich wiec wole się upewnić, mi osobiscie sie w sumie jeszcze nie zdażyło tak z żadną grą steamworks ale chyba z civ 5 lub mafia 2 coś było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...