Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Wie ktoś, czy któryś z tych Indie Bundli (z tych "płać, ile chcesz", a nie tych na Steamie) da się kupić przez PaySafeCard? Gdyż zostało mi ok. 15 centów i nie mam co z nimi zrobić. I jeszcze... po jakim czasie i w jaki sposób na GMG można zamieniać te gry za free na $? Jest to coś w formie zwrotu, czy nie mogę jej uruchomić przed zamianą?

Edytowano przez Ruthan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Sabitobi - na 99,9% to wersja na Mac OS - sprawdź we właściwościach. Jest tam link prowadzący do strony z grami na Maca. Ja sobie wstawiłem swoje obrazki do miniatur. W zasadzie to lipnie trochę, bo się śmietnik robi w bibliotece (a tego baardzo nie lubię), ale cóż... za taką cenę grzech nie brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruthan

Jeszcze nie spotkałem Indie Bundle, który by akceptował PSC. A co do GMG, to oni sami ustalają kiedy i ile (jeśli w ogóle) będzie można wymienić grę na $. W grę można grać ile wlezie, główny cel tego jest aby można było wymienić grę którą się ukończyło na małą ilość pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę na dzisiejszą paczkę Indie Bundle VII. Zawiera się w niej bardzo dobry Vessel, który po obniżce (sam) kosztuje E6.99, ale jak weźmie się go z tą paczką, to także płacimy E6.99, ale oprócz Vessela dostaje się jeszcze 4 gry. To się nazywa deal :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersję deluxe la noir. Ogólnie jest tak:

1. Gra mocno schematyczna ale daje satysfakcję

2. Sprawy są ciekawe...ale tylko one, w samym mieście nie ma co robić...to nie gta.

3. Mimika twarzy...musisz to zobaczyć

4. Język...znam angielski bardzo dobrze ale przy niektórych sprawach mam chwile zawieszenia i nie zawsze poprawnie odczytuję emocje ludzi...co w tej grze jest najważniejsze

Ogólnie: jak szukasz gta to szukaj dalej. Jak szukasz ciekawego filmu noir i lubisz historie detektywistyczne to bierz w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L.A. Noire jest fajną grą, bez jakiegoś takiego "pazura", ale sama rozgrywka daje radę (motion scan <3). Gra stosunkowo długa (tak mi się przynajmniej wydawało, jak przechodziłem), więc za 7,49 ojro brałbym ;)

Od siebie dodam jedno pytanie: jak sądzicie- czy Prototype będzie po promocji (najlepiej -75% ;P)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie widziałem nigdzie aby ktoś to podawał to ja podam ,

na tej stronie http://summerseal.com/ można wygrać zniżki na 5 gier ( jest to jednoręki bandyta) i liczy się fart

Nagrody to http://www.summersea...rseal_games.png

Oraz zapraszam http://www.indiegala.com/

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas

Summer Seal is sleeping (keys are over for this day, but we might come back! You can follow us at twitter @frozenbyte to get the information immediately!)

"Możemy wrócić" ehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]2. Ktore dlc do Saints Row The Third warte sa kupna?

Polecam kupić taki "Season Pass" (czy jak to tam się nazywa trzeba poczytać opis) Dostajesz wszystkie 3 DLC (Genkibowl, Gangstaz in Space, Trouble with Clones) z dodatkowymi misjami i kilka godzin dodatkowej dobrej zabawy biggrin_prosty.gif

Do do Summer Sale. Jak narazie nie było dla mnie dobrej oferty (wiekszośc gier które chciałem już kupiłem na wcześniejszych promocjach) Ale sobie GTA: SA kupiłem z sentymentu :D

Czekam może jeszcze trafi się jakaś konkretna oferta.

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, GTA jest na każdej możliwej wyprzedaży ;) Ja swój egzemplarz kupiłem na jesiennej, mimo, że mam już prawie wszystkie GTA, to opłacało mi się to bardziej niż kupno epizodów i gta sa. Na zimowej też było, letniej też... Teraz pytanie, czy będzie na kolejnej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, obniżą LotR: War in the North na te -75%? Śledzę dość uważnie nawet Flash Sales (choć niektóre oczywiście mnie omijają) i jeszcze nie widziałem, żeby tą grę przecenili. To jest tytuł zakazany, który nigdy na Steamie nie będzie przeceniony na -75%? Kiedyś tak było z innymi grami (wcale nie nowymi), więc kto wie.

Oprócz LotR'a poluję jeszcze na Deus Ex: HR, Mirrors Edge i obie części Trine. Niestety przegapiłem wszystkie okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na The Lord Of The Rings: War In The North szanse na "-75%" są nikłe. Ale na pocieszenie powiem, że szanse na podobny rabat w przypadku Deus Ex: Human Revolution, Mirror's Edge i serii Trine dramatycznie wzrastają wink_prosty.gif .

A ja się Puzzle Quest 2 w JAKIEJKOLWIEK promocji nie doczekałem... Chytre Infinite Interactive nonono.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, obniżą LotR: War in the North na te -75%? Śledzę dość uważnie nawet Flash Sales (choć niektóre oczywiście mnie omijają) i jeszcze nie widziałem, żeby tą grę przecenili. To jest tytuł zakazany, który nigdy na Steamie nie będzie przeceniony na -75%? Kiedyś tak było z innymi grami (wcale nie nowymi), więc kto wie.

Jeśli to dla Ciebie nie problem to na GMG masz fajnie przecenionego LotR na 10$. Jeśli ktoś posiada gry na wymianę trade-in to cena jest jeszcze lepsza - w moim przypadku to 5$ i waham się okrutnie. Oczywiście dostajesz klucz steam i grę możesz bez fochów dodać do biblioteki.

Link:

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/the-lord-of-the-rings-war-in-the-north/

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na Flash Sale Dragon Age: Origins. W TEJ SAMEJ CENIE jest dostępny zestaw: Podstawka + Awekening + 9 paczek z bajerami!

Wchodząc na ultimate edition bo o tym piszesz nie ma informacji żeby to było po naszemu, w językach jest tylko Angielski, Włoski, Hiszpański, Niemiecki Może jakiś błąd ale lepiej wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego tu nie wiedzieć? Oddajesz posiadane na koncie gmg gry w zamian za obniżenie ceny - jeśli gra ma wartość trade-in 2$, to cenę zakupu o tyle możesz obniżyć. Można przehandlować kilka gier jednocześnie dla jeszcze większej zniżki, więc jest możliwość dorwania nowej gry "za darmo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...