Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem Grand Theft Auto Complete Pack, ale też po cichu mi się marzy, żeby przecenili 75% to zeszło by chyba poniżej 10 ojro. Myślicie, że jest szansa na 75%?

Ale znowu jest jeszcze L.A. Noire dzisiaj 75%. Możecie coś powiedzieć o tej grze? Nudzi się czy nie, jak wrażenia i grywalność?

W sierpniu/wrześniu nowy komp więc dopiero wtedy zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, jak na steamie zobaczyć te 4-paki, bo nigdzie nie mogę tego dojrzeć. Sam byłbym chętny na takiego packa, bo faktycznie nawet można tanio grę kupić, ale na razie nie ma dla mnie ciekawych tytułów. Może jak przecenią Red Orchestrę 2 to się skuszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 - tylko niektore gry mają 2/3/4paki, najczęściej te które mają co-op. Czy gra posiada opcję zakupu w paczce możesz zobaczyć na jej stronie w sklepie, poniżej oferty na pojedynczą kopię. Tam masz napisane, w jakich paczkach, kolekcjach i bundlach występuje dana gra.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Czy LA Noire steamowe, też wymaga GFWL?

Zastanawiam się nad kupnem Grand Theft Auto Complete Pack, ale też po cichu mi się marzy, żeby przecenili 75% to zeszło by chyba poniżej 10 ojro. Myślicie, że jest szansa na 75%?

Ale znowu jest jeszcze L.A. Noire dzisiaj 75%. Możecie coś powiedzieć o tej grze? Nudzi się czy nie, jak wrażenia i grywalność?

W sierpniu/wrześniu nowy komp więc dopiero wtedy zagram.

Z GTA poczekaj jak najdłużej możesz. Nawet jeśli nie będzie tego -75%, to kupisz za obecne -50%.

Ej, jak na steamie zobaczyć te 4-paki, bo nigdzie nie mogę tego dojrzeć. Sam byłbym chętny na takiego packa, bo faktycznie nawet można tanio grę kupić, ale na razie nie ma dla mnie ciekawych tytułów. Może jak przecenią Red Orchestrę 2 to się skuszę...

Być może te czteropaki dotyczą tylko niektórych gier. Spróbuj kliknąć na interesującą Cię, a następnie zjedź trochę niżej i sprawdź czy jest taka możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś podał link do batmana AC ze steam uk w funtach, po kliknieciu przekierowało mnie i mam ceny w ich walucie, moge dodac do koszyka i przejsc dalej, pytanie czy steam mi na to pozwoli i nie bedzie z tego powodu problemów potem, może sie ktoś orientuje? Wychodzi troche taniej niż w euro, 6.79 funta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveup, lepiej wrócić na swoją strefę, żeby nie mieć potem problemów ze Steamem. store.steampowered.com/?cc=pl to nasz adres cenowy.

Co do Batmana, to na Steamie naszym były wszystkie DLC, ale zostały zablokowane. Ciekawe dlaczego i przez kogo....

OoOmen, żadnego GFWL nie ma w grze. Gra łączy się tylko z Rockstar Social Games Club, ale jest to połączenie "w locie", czyli bezbolesne. Warto grę kupić, ale tylko w wersji Complete Edition smile_prosty.gif

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pytanie co do gry L.a. noire.

Z moim angielskim jest powiedzmy sobie szczerze średnio. Trochę rozumiem, trochę nie. Z tego co wiem ta gra jest tylko po angielsku, a spolszczenia nie ma(czy jest? jeżeli jest to da się je zainstalować jeżeli gra jest podpięta pod steam?). No i tutaj jest cały problem, bo zastanawiam się czy jest sens kupić tą grę jeżeli nie rozumie się wszystkich kwestii?

P.S Można włączyć napisy angielskie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baczek1990zg, gra jest po angielsku i można włączyć napisy angielskie (sam tak gram, żeby zrozumieć, bo czasem nie dosłyszę/nie zrozumiem kwestii bohaterów). Spolszczenie robi grupa L.A. Noire PL, ale pewnie najwcześniej na jesień lub na święta w grudniu będzie (teraz kończą, potem betatesty).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym zwrotem pieniędzy na PayPal - jeżeli zostanie mi coś po wyprzedaży, to będę mógł sobie wpłacić je z powrotem na moje konto bankowe?

W sumie zastanawiam się nad LA Noire Complete, ale z moim angielskim wciąż jest średnio, a tutaj cała gra opiera się na dialogach i wyłapywaniu szczegółów z tychże... a może to będzie dobra okazja do podszkolenia zdolności językowych? :) Szkoda, że tą polonizację tak długo robią, choć i tak respekt dla nich za samo przedsięwzięcie. Rzeczywiście warto dopłacać do tych DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus - zachęcam do zagrania po angielsku, z własnego doświadczenia wiem że nie ma zbyt wielu przyjemniejszych sposobów na szlifowanie języka obcego, jak właśnie poprzez grę - do tego bardzo dobrą grę. Sam całe wieki temu przebijałem się przez Baldur's Gate II ze słownikiem na kolanach...

A żeby nie odbiegać za bardzo od tematu, spójrzcie na ofertę Frozen Synapse. Za 4,59e dostajemy dwie kopie gry, a z tego co o tej grze słyszałem jest bardzo pomysłowa i unikalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzień wyprzedaży i 3 gry kupione ;p

-Portal (rok temu na wyprzedażach kupiłem Portal 2, świetna gra więc polecam! Teraz pora przejść pierwszą część)

-From Dust (byłem nią zainteresowany od dnia premiery, ale skusiłem się dopiero wczoraj)

-L.A. noire (średnio u mnie z angielskim, ale będę miał dodatkową motywację na podszkolenie)

Ciekawe czy trafi się coś jeszcze! Liczę na promocję Deus ex HR, bo niestety pierwszego dnia nie załapałem się na przecenę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paveup, lepiej wrócić na swoją strefę, żeby nie mieć potem problemów ze Steamem. store.steampowered.com/?cc=pl to nasz adres cenowy.

Co do Batmana, to na Steamie naszym były wszystkie DLC, ale zostały zablokowane. Ciekawe dlaczego i przez kogo....

OoOmen, żadnego GFWL nie ma w grze. Gra łączy się tylko z Rockstar Social Games Club, ale jest to połączenie "w locie", czyli bezbolesne. Warto grę kupić, ale tylko w wersji Complete Edition smile_prosty.gif

Dzięki. Z GFWL mam zawsze jakieś problemy.

Co do mojego zakupu, to wybrałem tak jak mi poleciłeś Complete Edition. Parę złotych różnicy, ale pewnie sporo zabawy więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...