Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Pytanko apropo dodatków do Vegasa:

Kupiłem sam pakiet dodatków, mam je w moich DLC, ale mam np.: Gun Runners Arsenal, Czech Gun Runners Arsenal i Polish Gun Runners Arsenal. To dobrze? No i poza tym Steam nie widzi, że te dodatki mam (ale to pewnie efekt tych dawnych blokad regionalnych i Steam zgłupiał)....

Mam nadzieję, że nie wyrzuciłem kasy w błoto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 euro, bo:

Fallout 3 GOTY - 5 euro

PoP: Forgotten Sands - 2.5 euro

Oprócz tego rano wpadło za 4 euro dwie części Monkey Island, Trine 2, Ys Origin, Ankh 2 i 3, Darksiders, Eye divine cybermancy, Clash of heroes, a promocje jeszcze trwają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive - jak to steam nie widzi tych dodatków? Skoro masz je w swoich DLC to widzi :P I tak, dobrze że masz PL i CZ, to znaczy że są to wersje dla naszego regionu. Przynajmniej ja to tak rozumiem :D

@rumbur - GOTY kosztuje tyle samo co sama podstawka F3? E, to fajnie :P Ja mam podstawkę pudełkową, bez steama, i nijak nie mogę jej odpalić na Win7, żadne fixy nie pomogły XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak smile_prosty.gif

I w bibliotece gier całość jest jako jeden wpis, podobnie jak w przypadku Sanctum czy Skydrift, i w przeciwienstwie do takiej Magicki, która w bibliotece (przynajmniej w przegladarce internetowej, nie aplikacji) rozłożona jest na kilkanaście wpisów.

post-83570-0-48013100-1342432447_thumb.p

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej biblioteczki trafiły dziś Fallout 3 GOTY i New Vegas Ultimate Edition :) Obkupiłem się na wyprzedaży Steama we wszystko, co chciałem, czyli poza Falloutami, Bioshock 2, Batman Arkham Asylum, Arkham City, Deus Ex Human Revolution i Portal 2 :) Będę miał w co grać przez długi czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armę o 75%? Topseller aż do dnia promocji? Zapomnij :)

I jak to jest z tym F3 GOTY na windows 7? Odpali, czy nie?

I czy jak dostanę giftem tego Fallouta od Amerykanina to mogę dostać bana? Bo wolę sobie przelać mu pieniadze i mi kupi, 1zł na każdym euro się oszczędzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł drogą nie chodzi, dorzuci 3 i bedzie miał HL2 (bo pewnie jeszcze się pojawi na zniżce 75% :D)

Ale fakt, szkoda trochę zachodu ;)

@Hellriser - z tym odpaleniem na Win7 to różnie jest, mi się nigdy nie udało... :/ A czy bana dostaniesz, nie wiem, raczej chyba na pewno nie. W najgorszym wypadku anulowaliby ci subskrypcję tej gry i by zniknęła z biblioteki, ale to też mało prawdopodobne.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, rozumiem. Dziwna sprawa, bo to silnik Obka więc nie rozumiem tych kłopotów z w7.

qweas123, jeżeli kupiłem już na promo Arx Fatalis, Saints Row 3, Divine Divinity, Hard Reset, Kane and Lynch 2, Just Cause 2, Trine 2, Spellforce Kolekcje i Terrarię to nie jest 5 zł :) No ale kiedyś docenisz nawet tego piątaka, jak sam na niego zarobisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...