Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Tak długo kampiłem, tak długo czekałem. i gdy zacząłem wątpić... Insanely Twisted Shadow Planet -75% we Flash Dealu.

Dobra ta gra? Już nie raz się nad nią zatrzymywałem, ale zawsze coś mnie powstrzymywało od zakupu. I tak. Lubię "indie - dziwactwa" trollface.gif .

Borderlands fajne jest? Bo tak się czaję i czaję...

Tu się nie ma co czaić. Ja też się kiedyś czaiłem, ale jak zakupiłem Borderlands parę dni temu, to dosłownie żałowałem, że wcześniej nie poznałem tej gry. A "dwójka" jeszcze bardziej miodnie się zapowiada.

Szkoda, że skończyła się promocją na amerykańskim Amazonie, bo by można było wyrwać tą pozycję jeszcze taniej (7.49 dolara za wersję Game Of The Year Edition).

Polecam, ale i ostrzegam: UZALEŻNIA trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, co mi poradzicie? Zostało mi 5 ojro.

Teraz jest w promocji Prince of Persia Forgotten Sands za 2,49. Za resztę kupiłbym Isaaca.

Albo

Drivera San Francisco... tylko nie jestem pewien czy warto. Albo jeszcze kupić teraz sobie Super Meata boya...

Nie wiem co kupić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Najlepiej bierz Binding of Isaac z DLC.

W Isaac pomimo, iż wielu uważa że jest to gra krótka, choć trudna, to gram w nią już ponad 30 godzin i wciąż odkrywam coś nowego i dostaję co raz trudniejsze wyzwania.

Jeśli chcesz coś jeszcze to bierz ten pierwszy zestaw, ale nie będzie Cię wtedy stać na DLC do Isaaca (które dodaje od GROMA nowych elementów).

Co do dzisiejszej wyprzedaży to fajnie że Rayman: Origins wygrał, ale wciąż nie jest to zbyt atrakcyjna cena.

Najlepsza gra z tego dnia to Batman: AC, gdy nie kupiło się wcześniej w flash sale.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo kampiłem, tak długo czekałem. i gdy zacząłem wątpić... Insanely Twisted Shadow Planet -75% we Flash Dealu.

Dobra ta gra? Już nie raz się nad nią zatrzymywałem, ale zawsze coś mnie powstrzymywało od zakupu. I tak. Lubię "indie - dziwactwa" trollface.gif .

Jeszcze nie mogę się wypowiedzieć, ale bardzo chciałem te grę przetestować. Ze względu na pozytywne opinie i gameplay (kocham Metroivanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zainteresowani Insanely Twisted Shadow Planet. Zwróćcie uwagę, że gra wymaga GfWL, dobrze się zastanówcie, czy chcecie mieć z tym dziadostwem cokolwiek wspólnego. Ja od wczoraj się morduję :/ i póki co nie udało mi się uruchomić tej gry.

Żeby nie było tak całkiem OT - Build A Bundle do chyba 10:00 jutro (8:00 GMT) można sobie skompletować z jednej gry. Taka Syberia II za dolca (Steam key) to chyba całkiem niezły deal :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zainteresowani Insanely Twisted Shadow Planet. Zwróćcie uwagę, że gra wymaga GfWL, dobrze się zastanówcie, czy chcecie mieć z tym dziadostwem cokolwiek wspólnego. Ja od wczoraj się morduję confused_prosty.gif i póki co nie udało mi się uruchomić tej gry.

Fakt. Z GFWL trzeba pocierpieć. Na szczęście ja już mam każdą możliwą awarię za sobą, więc usługa mnie nie zaskoczy, aczkolwiek pamiętam "przyjemny" pierwszy raz z tym "udogodnieniem" Microsoftu.

Osobiście podejżewam, że nie będzie Bisu. Większość gier miała już zmniejszoną cenę co najmniej dwa razy, czy to w Flash Dealach czy Community Choice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiałem się nad kupnem Batmana: Arkham City w wyprzedarzy Steam'a, ale widzę, że poznikały wszystkie DLC. Czy to znaczy, że wersja która jest obecnie w wyprzedarzy zawiera wszystko, łącznie z Harley Quinn DLC?

Edytowano przez sir_doom
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie strasznie cienka ta dzisiejsza wyprzedaż, liczyłem na to, że jeszcze uda mi się kupić sobie nowego Deusa albo paczkę Half Life, a tu dają jakieś resztki po poprzednich obniżkach =(

#edycja

I chyba dzisiaj faktycznie będzie koniec - wejdźcie sobie w przecenione gry i sprawdźcie czas trwania - 22,5 godziny. Wcześniej czasu było więcej, bo jeszcze dochodziły wyprzedaże z poprzedniego dnia dla spóźnialskich.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sir_doom - tych DLCków przez steama po prostu nie da się kupić.

No właśnie ale można było kupić bo kupiłem jakiś czas temu też na promocji te DLC Robina I NIghtwinga. A teraz jak wyszło Harley Q - to tylko chwilkę było (a czekałem na obniżkę przy SSS) ale już od ładych kilku tygodni DLC po prostu znikły - mimo iż mam ją w liście życzeń to już nie mogę na to wejść - ktoś wie co się stało ? W jaki sposób teraz można kupić to DLC ?

Co do ostatnich dni wyprzedaży skusiłem się na Driver;San Francisco - nie powiem po kilku godzinkah na początku jestem mile zaskoczoy bo za ok. 20 zł gra daje an prawde dużo frajdy biggrin_prosty.gif

Edytowano przez daverox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba już nic więcej nie zobaczymy. Pluję sobie w brodę że nie wziąłem wczoraj Legend of Grimrock, licząc na coś fajniejszego na sam koniec, więc troszkę się zawiodłem tongue_prosty.gif

@daverox - to nie pierwszy raz jak coś znika ze steama, "bo tak". Blokady regionalne, spory z wydawcami, fanaberie Valve... zdarza sie.

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łee..brak podsumowania najlepszych DD, a ja przegapiłem setną już chyba z kolei promocję na Bordlerlands GOTY (za każdym razem dlatego, że nie chciałem tego kupić :P ), a teraz zachwyty Wuwu i gameplaye spowodowały, że pluję sobie w brodę i czekam na jakiś weekendowy deal albo midweek madness. Szczęśliwie Borderlands to chyba najczęściej przeceniana gra na steamie, nie licząc już chyba legendarnej pod tym względem Magicki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP mam podobnie tylko że z Left 4 Dead 2, które o dziwo widziałem przecenione tylko raz. Niestety nie zdążyłem. Za to pierwszy raz widzę obniżkę na Jade Empire (-75%). Gra zacna więc jakby ktoś nie miał (choćby z CDA) to może skorzystać.

łnie licząc już chyba legendarnej pod tym względem Magicki tongue_prosty.gif

Dobrze powiedzianeicon_biggrin.gif Jakby się uprzeć to Magicka ma przecenę gdzieś co miesiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, rozpieściło nas Valve poprzednimi wyprzedażami, nie ma co! Ja początkowo miałem chodzić dumny jak paw, że niczego na Summer Sale nie kupiłem, jednak uległem New Vegas UE :P

Ale nie narzekam- w trakcie trwania wyprzedaży po raz pierwszy (i drugi, parę dni później) wygrałem losowania na steamgifts!

@NeverMiss te znaczki chyba były tylko dla czystej satysfakcji zbierania (takie achievementy).

@RIP1988 Pozwolę sobie dorzucić 3 grosze: nie warto kupować Borderlands, chyba że ktoś lubi męczący grind i zbieranie coraz mocniejszego lootu kosztem kiepskiej historii... czekaj, to przyciągnęło dziesiątki milionów do Diablo 3 :P Lepiej, jak Sefnir pisał, kupić Jade Empire, bo gra jest świetna i liczę, że EA da kiedyś BW zielone światło na sequel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...