Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Witajcie mam problem , chce sobie doładować konto paypal( błyskawicznie) i nie trybi bo piszę że nie działa , Na Paypalu mam 7.15 , chce kupić 1 dlc do space marines przechodzę do płatności przez steam i mi każe powiązać moją kartę z kontem paypal wcześniej tego nie miałem ... a chce kupić parę DLC do Space Marines oraz SS3:BFE bo mam kupon , a Ci co jeszcze go nie mają to odświeżam podając linka do promocji na rpatr http://raptr.com/rewards/75-percent-off-serious-sam-3-bfe

Po obniżce cena SS3:BFE to niecałe 10 zł .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA Collection już teraz opłaca się kupować za około 60zł, jeśli nie będzie promocji -75% to i tak wezmę.

Ja to zimą kupiłem za 7,50, więc teraz na pewno też spadnie.

Bardzo mnie to cieszy! :)

Jeśli ktoś ma ochotę na jakiegoś dwupaka lub potrzebuje osoby pośredniczącej w zakupie to śmiało walcie do mnie - dysponuję kartą płatniczą i pluję sobie w brodę, bo nie pomyślałem, że Portala 2 mógłbym mieć jeszcze taniej gdybym kupił z kimś na spółkę. Nic nie obiecuję, ale jeśli byłaby interesująca mnie gra lub ktoś zaufany z forum potrzebowałby pomocy przy zakupie gry to z przyjemnością pomogę =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję zakupić tego Serious Sam 3 BFE z kodem rabatowym Raptr, ale wypisuje mi (już w koszyku), że jest niedostępny i cena końcowa nie ulega obniżeniu. No nic, spróbuję jutro tego myka trollface.gif .

[DOPISEK]

Myślę, że chyba ludzie Gabe Newella się kapnęli i nie pozwolą na dłuższe wykorzystywanie tego exploita.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[DOPISEK]

Myślę, że chyba ludzie Gabe Newella się kapnęli i nie pozwolą na dłuższe wykorzystywanie tego exploita.

ja jestem wręcz tego pewien smile_prosty.gif zawsze tak było, a oni widać jeszcze do w miarę świeżego Raptra nie są przyzwyczajeni. jakieś to pocieszenie dla mnie, który głupio straciłem o 7,5Euro za dużo. Jak zwykle nie do końca wiem, czy zagram przez brak czasu (mam w końcu Skyrim, New Vegas, Battlefielda 3 i chętnie Shoguna 2 bym ruszył) i 10zł było przy takim ryzyku jeszcze znośne. 45 przy niepewności gry, już nie bardzo confused_prosty.gif Szczęsliwie już innych zakupów nie planuję.

PS. Ten kod wpisuje się w to samo miejsce, w którym aktywuje się nowe gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP: Z tego co pamiętam, to tak.

Dodali teraz adnotację przy kuponie, że nie łączy się z innymi rabatami... Moim zdaniem to trochę nie fair zagranie ze strony steama. Wiem, że byli by na tym stratni, ale mam już swój własny kupon w ekwipunku, a oni mi coś w nim zmieniają. Niech dodają takie ograniczenia w nowych kuponach, które ludzie teraz dostają, ale nie w tych, które już do kogoś należą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP? Ten kod aktywujesz identycznie, jakbyś dodawał nową grę (Aktywacja produktu w Steam), a potem idziesz na zakupy. Po dodaniu do koszyka gry, teoretycznie rabat powinien się automatycznie uwzględnić :trollface: .

Pozostało jeszcze 5 godzin promocji na grę Warlock: Master Of The Arcane. Po obniżce cena wynosi 6.79 euro (-66%) i chyba warto. Taka strategia turowa, podobna do Civilization, ale rozgrywana w świecie fantasy. Dodatkowo za kupnem przemawia fakt, że ta gra - o ile się nie mylę - nie została wydana w Polsce w wersji pudełkowej. Link: http://store.steampowered.com/app/203630/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...