Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1jV44gqVrqnwKfNPDQ5ilN4ymIRJapHjLakV5fz-Jk_Q/preview?pli=1&sle=true

Ponoc to juz pewne, te gry znajda sie na SSS

Warto zobaczyc wszystkie paczki takie jak:

Rockstar Hit Collection (MP3, LA Noire, GTAIV+DLC)

Total War: Shogun 2 Pack (Shogun 2+DLC, Fall of the Samurai+DLC)

Saints Row: The Third Franchise Pack (Saints Row: The Third+DLC)

SEGA Hit Collection (Seria Total War+DLC, Aliens vs Predator + pare innych)

I do tego zamówienia GMG dodaje kod na -20% na wszystkie gry do końca lipca (przynajmniej ja dostałem w mailu taką datę wygaśnięcia vouchera, a wziąłem tego Hackera wczoraj).

Dzienna promocja kończy się już za minutę, a do 19 jeszcze trochę czasu jest. Moim zdaniem na 100 % dzisiaj to ruszy. biggrin_prosty.gif

I JEST! :D

Edited by Pawello12
  • Upvote 1

Cholercia, tylko promocja... bez żadnych bajerów widzę, tak jak było np. na Boże Narodzenie (węgiel, gry itd.) lub na poprzedniej letniej (jakieś tam skórki postaci, okulary do tfa...).

Ale [beeep] pomysl z tym glosowanie ok czyli to juz pewne 220zl nie wystarczy dobrze ze mam jeszcze 200zl na wydanie XD

PS: oddalem glos na saints row the third

• Upvote 1

Wydaje mi się, że będą jakieś bajery bo są odznaki więc zapewne znów steam będzie szalał :)

Ja myślę, że teraz już nie będzie tak fajnie jak zimą. Sporo osób zdobywało gry w nieuczciwy sposób, natworzyło się multikont. Teraz władze Steama pewnie będą ostrożniejsze. :P

A promocja jak na razie zapowiada się w sumie nieźle. Chyba kupię Deusa Exa HR, jak tylko serwery trochę ochłoną. Podobają mi się te krótsze promocje i głosowania. :)

Czekam na letnie acziki i kolejne dni, bo dzisiaj dla mnie nic ciekawego. Legend of Grimrock się baardzo opłaca, ale kupiłem już na Gog.com za 7 dolców, więc dzisiaj sobie odpuszczam.

Też zagłosowałem na Saints Row 3. ^^

Co do promocji to fajnie, że jest, ale teraz niestety mój portfel mocno ucierpiał. Osobiście zagłosowałem na Saints Row, chociaż wątpię bym znalazł kasę na nie.

Edited by Elesshar

Ja myślę, że teraz już nie będzie tak fajnie jak zimą. Sporo osób zdobywało gry w nieuczciwy sposób, natworzyło się multikont. Teraz władze Steama pewnie będą ostrożniejsze. tongue_prosty.gif

A promocja jak na razie zapowiada się w sumie nieźle. Chyba kupię Deusa Exa HR, jak tylko serwery trochę ochłoną. Podobają mi się te krótsze promocje i głosowania. smile_prosty.gif

No niestety, przez takich ludzi cierpią Ci niewinni. Ale jakby Steam dodało chociaż jakieś małe nagrody w stylu właśnie takich jak w ubiegłym roku na wyprzedaży wakacyjnej byłoby fajnie.

O, może będą jakieś nagrody za te odznaki. Szkoda, że nie ma aczików jak w zimie, ale to wina tych noobów co im mało było;)

Whoa, kupiłem już Deusa (Elesshar oddał mi swoją duszę za DLC do przygód Jensena, więc chętnie mu pomogłem :D) i czekam na kogoś, kto jest chętny na Portala 2 w dwupaku :). A zagłosowałem na Arkham City, bo tak.

• Upvote 1

Gdzie niby są te odznaki bo u mnie w ekwipunku nie ma, na profilu też nic nie widzę...

Byłem w dwóch sklepach w mojej miejscowości, które niby posiadają punkt sprzedaży paysafecard i żadna z pań sprzedawczyń nigdy o czymś takim nie słyszała... ehh, jutro trzeba pewnie przejechać się do miasta, tylko niech ktoś mi powie do kiedy trwają te dzisiejsze promocje? Mam straszną ochotę na terrarie i mam nadzieję że obecne ceny będą przez 24 godziny (ofc. oprócz tych krótkich)

@rumbur, w tym linku co podałem zmień nick z mojego na swój i zobaczysz jakie masz acziki.

Właśnie kupiłem SS3:BFE, które jest przecenione o 66%, a mimo to nie ma go na głównej. Wraz z moim kuponem zapłaciłem tylko 2,38 euro, to się nazywa deal.

• Upvote 1

@rumbur, w tym linku co podałem zmień nick z mojego na swój i zobaczysz jakie masz acziki.

Właśnie kupiłem SS3:BFE, które jest przecenione o 66%, a mimo to nie ma go na głównej. Wraz z moim kuponem zapłaciłem tylko 2,38 euro, to się nazywa deal.