Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Ja myślę, że teraz już nie będzie tak fajnie jak zimą. Sporo osób zdobywało gry w nieuczciwy sposób, natworzyło się multikont. Teraz władze Steama pewnie będą ostrożniejsze. :P

A promocja jak na razie zapowiada się w sumie nieźle. Chyba kupię Deusa Exa HR, jak tylko serwery trochę ochłoną. Podobają mi się te krótsze promocje i głosowania. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że teraz już nie będzie tak fajnie jak zimą. Sporo osób zdobywało gry w nieuczciwy sposób, natworzyło się multikont. Teraz władze Steama pewnie będą ostrożniejsze. tongue_prosty.gif

A promocja jak na razie zapowiada się w sumie nieźle. Chyba kupię Deusa Exa HR, jak tylko serwery trochę ochłoną. Podobają mi się te krótsze promocje i głosowania. smile_prosty.gif

No niestety, przez takich ludzi cierpią Ci niewinni. Ale jakby Steam dodało chociaż jakieś małe nagrody w stylu właśnie takich jak w ubiegłym roku na wyprzedaży wakacyjnej byłoby fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whoa, kupiłem już Deusa (Elesshar oddał mi swoją duszę za DLC do przygód Jensena, więc chętnie mu pomogłem :D) i czekam na kogoś, kto jest chętny na Portala 2 w dwupaku :). A zagłosowałem na Arkham City, bo tak.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dwóch sklepach w mojej miejscowości, które niby posiadają punkt sprzedaży paysafecard i żadna z pań sprzedawczyń nigdy o czymś takim nie słyszała... ehh, jutro trzeba pewnie przejechać się do miasta, tylko niech ktoś mi powie do kiedy trwają te dzisiejsze promocje? Mam straszną ochotę na terrarie i mam nadzieję że obecne ceny będą przez 24 godziny (ofc. oprócz tych krótkich)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rumbur, w tym linku co podałem zmień nick z mojego na swój i zobaczysz jakie masz acziki.

Właśnie kupiłem SS3:BFE, które jest przecenione o 66%, a mimo to nie ma go na głównej. Wraz z moim kuponem zapłaciłem tylko 2,38 euro, to się nazywa deal.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rumbur, w tym linku co podałem zmień nick z mojego na swój i zobaczysz jakie masz acziki.

Właśnie kupiłem SS3:BFE, które jest przecenione o 66%, a mimo to nie ma go na głównej. Wraz z moim kuponem zapłaciłem tylko 2,38 euro, to się nazywa deal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów - czy ktoś wie czy gry które są w "szybkich" promocjach (jak dzisiaj Mafia 2 czy Spacechem) będą później w normalnych promocjach czy już przepadną ? Bo dopiero jutro będę miał kasę na gry i jeżeli Spacechem ( i może Deus Ex) mi przepadnie to się trochę zdenerwuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w dwóch sklepach w mojej miejscowości, które niby posiadają punkt sprzedaży paysafecard i żadna z pań sprzedawczyń nigdy o czymś takim nie słyszała... ehh, jutro trzeba pewnie przejechać się do miasta, tylko niech ktoś mi powie do kiedy trwają te dzisiejsze promocje? Mam straszną ochotę na terrarie i mam nadzieję że obecne ceny będą przez 24 godziny (ofc. oprócz tych krótkich)

Zdaje mi się że ktoś kiedyś pisał, że też miał taką sytuację. Ja np. raz próbowałem kupić w żabce, powiedziałem po ingliszu - PejSejfKart, pani nie zrozumiała, a jako iż na drzwiach była nalepka iż sprzedają próbowałem dalej, powiedziałem pay safe card (po polsku) i pani zrozumiała natychmiast ;] Zawsze możesz powiedzieć że piszę w internecie że tu sprzedają i napisać nazwę tego. Ja osobiście kupowałem jeszcze w intermarche (bez problemu) oraz mediaexpert (mieli tylko 50 i wyżej). Teraz jako iż mam konto bankowe preferuję tę formę płatności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, miałem kupić tylko GTA Collection jak się pojawi na przecenie, a tu już walnęli pierwszą promocję i po pijaku przepuściłem 4 euro na Portala 2. Niby niewiele, ale jednak z perspektywy czasu szkoda, szczególnie że miałem okazję przejść tę grę tak, że znam ją bardzo dobrze. No nic, czekam na następne promocje, może trafi się coś fajnego. GTA Collection już teraz opłaca się kupować za około 60zł, jeśli nie będzie promocji -75% to i tak wezmę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Might & Magic: Clash of Heroes doczekało się zniżki -75%, i też jej na stronie głównej nie widzę :P

Ponadto obie części Trine, The Binding of Isaac mają -50%, Zeon Clash -70% oraz Nation Red, Naval Warfare i Xotic -75%

New Vegas tylko -40% :( Ale może trafi się w ofercie dnia, warto poczekać z zakupami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze poczekam, być może SS3 zejdzie jeszcze niżej, powiedzmy na -75%. Powiecie, że to groszowe sprawy, ale -66% będzie do końca wyprzedaży, czyli jest sens poczekać, o ile nie chcemy zagrać w grę już teraz. Mnie się nie pali :)

Dzisiejsze oferty wyjątkowo biedne. Jedyne gry warte zakupu to Portal 2 i Terraria. Jako, że kupiłem jej podczas poprzedniej wyprzedaży, to przechodzę obok nich obojętnie, ale spóźnialscy powinni wykorzystać okazję. Taki Deus Ex: HR był niedawno dużo tańszy na GMG, także to -66% szału nie robi. Podobnie Mafia 2 - za tą cenę można mieć wydanie pudełkowe. Czekam na kolejne dni, a nuż nawinie się coś ciekawego i zmusi mnie do wyskoczenia z gotówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czacie grupy Summer Camp, Cheweh z Valve odpowiedział mi że w tej wyprzedaży nie będzie darmowych gier/kuponów/"węgielków", tak jak było w poprzednich. Ogólnie wielkie rozczarowanie, słabe obniżki, żadnych osiągnięć, te wybory społeczności o 8, 16 i 24, gdzie większość jest w pracy. Jeszcze to nieszczęsne 1$=1?. Trudno, zobaczymy następne dni, może będzie ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...