Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

"Nowa" Gra na steam http://store.steampo....com/news/8339/ W którą grałem ponad rok temu ....

A co do steamgifts to wymagane jest 100$ aby móc wbić ;c A ja mam Bana tam za nic :C

@Edit

Dodam że gra Alan Wake American Nightmare w cenie Digital i w Cenie Pudełkowej za 29.99 zł w Sklepie Muve.pl

http://muve.pl/pages...rican nightmare

witcher2_bundle.jpg

http://impulsedriven.com/explore/search/witcher?AFFID=eml_i070512_08&CID=eml_i070512_08

Dodatkowo wyprzedaż na DLC do Call of Duty

http://impulsedriven.com/explore/search/call%20of%20duty?AFFID=eml_i070512_14&CID=eml_i070512_14

Oraz jak na razie na koniec

fs_ESD-IMP-W3264.jpg

http://impulsedriven.com/id/flashsales/spotlight/?AFFID=eml_i070512_09&CID=eml_i070512_09

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ale są 4 rodzaje giveaway'ów:

Publiczne - udział może wziąć każdy i szanse na wygraną są minimalne, bo klucz/gift jest zwykle losowany pomiędzy ponad tysiącem osób

Contributor - dołączyć można tylko jeśli rozdało się gry warte minimum jakąś sumę, którą określa tworzący losowanie (np. rozdałeś paręnaście kopii Cthulhu Saves The World i były warte łącznie 30 dolarów, teraz, jeśli ktoś zrobi losowanie contributor 25, 20 czy dowolną liczbę spełniającą warunek 30 ? x możesz do niego dołączyć)

Grupowe - dostępne tylko dla członków danej grupy na Steamie (bez tego ciężko wygrać cokolwiek, sam jestem w The No i czasem dam coś od siebie, choć nie wygrałem nic od miesiąca to mimo wszystko mam 8 zwycięstw na koncie)

Prywatne - udział biorą tylko ci, którzy znają link (często używane do konkursów dostępnych na forum tego serwisu)

Jak można dołączyć do tych grup, a przynajmniej do tej twojej? Chyba że public jest xd

Obawiam się, że Summer Sale 2012 może być ostatnią tego typu wyprzedażą na Steam. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zadecydował, że użytkownik ma prawo odsprzedać swoją kopię, teraz także w przypadku cyfrowej wersji. Ciekawe jakie Valve znajdzie rozwiązanie. Ceny zapewne wzrosną, a to nie będzie korzystne dla gracza. Pewnie trochę przesadzam i znajdą się jakieś luki w prawie i wszystko będzie jak dawniej .

Steam ma za przeproszeniem wyje**ne bo oni są z tego co wiem z Ameryki, a więc nie zaliczają się do Unii Europejskiej i ich to nie dotyczy.

No tak, ale oni też sprzedają w Unii Europejskiej i wtedy dotyczy ich jej prawo. Raczej nie zrezygnują ze sprzedaży na tym terenie, bo pewnie by to przyniosło duże straty (albo raczej brak zarobków z tego regionu). Ponoć w Wielkiej Brytanii (chyba ze względu na ich prawo) nie było problemów ze zwrotami pieniędzy, to może teraz w innych krajach też tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, handlując na terenie UE muszą stosować się do prawa unijnego. To, gdzie mają serwery, czy siedzibę firmy, nie jest ważne. Valve może natomiast próbować znaleźć jakieś luki w decyzji UE. W końcu właśnie po to takie korporacje mają całe rzesze prawników...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxyman42 - nie możesz wystawić gry ze swojej biblioteki, obecnie steam nie przewiduje transferowania gier z konta na konto. Z tego co pisali poprzednicy wynika jednak, że nie musisz mieć giftu w ekwipunku, skoro ludzie wystawiają też nieaktywowane klucze.

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ale są 4 rodzaje giveaway'ów:

Publiczne - udział może wziąć każdy i szanse na wygraną są minimalne, bo klucz/gift jest zwykle losowany pomiędzy ponad tysiącem osób

Contributor - dołączyć można tylko jeśli rozdało się gry warte minimum jakąś sumę, którą określa tworzący losowanie (np. rozdałeś paręnaście kopii Cthulhu Saves The World i były warte łącznie 30 dolarów, teraz, jeśli ktoś zrobi losowanie contributor 25, 20 czy dowolną liczbę spełniającą warunek 30 ? x możesz do niego dołączyć)

Grupowe - dostępne tylko dla członków danej grupy na Steamie (bez tego ciężko wygrać cokolwiek, sam jestem w The No i czasem dam coś od siebie, choć nie wygrałem nic od miesiąca to mimo wszystko mam 8 zwycięstw na koncie)

Prywatne - udział biorą tylko ci, którzy znają link (często używane do konkursów dostępnych na forum tego serwisu)

Jak można dołączyć do tych grup, a przynajmniej do tej twojej? Chyba że public jest xd

Każda grupa ma swoje zasady, które trzeba spełnić i przestrzegać jak już się dostanie. The No ma ich 7 (przetłumaczyłem 6 na polski, 7 jest mniej ważna):

1) Proszę zachować na czacie przyjazny nastrój, bez wściekłości i obrażania innych.

2) Jakbyś mógł, nie bądź pijawką.

3) Członek musi stworzyć giveaway/e o wartości przynajmniej 15P na każde dwa miesiące. Te losowania mogą zostać zrobione w dowolnym momencie trwania tych dwóch miesięcy.

4) Staraj się być aktywnym na czasie, handlowanie jest dozwolony. Bądź wdzięczny w giveaway'ach.

5) Jako członek możesz tylko ogłaszać swoje giveaway'e (wszelkie inne ogłoszenia będą usuwane).

6) Admini mają prawo wyrzucić cię z grupy bez ostrzeżenia.

Żeby dołączyć do grupy musisz spełnić dwa warunki:

1) Musisz posiadać przynajmniej 40 gier na Steamie

2) Musisz mieć zainwestowane minimum 50$ w giveaway'e na Steamgifts.com (czym większa kwota, tym większa szansa na dostanie się)

Do publicznych też można dołączać i też mają swoje giveaway'e, ale skoro są publiczne to zwykle mają po parę tysięcy członków.

@maxyman42 - nie możesz wystawić gry ze swojej biblioteki, obecnie steam nie przewiduje transferowania gier z konta na konto. Z tego co pisali poprzednicy wynika jednak, że nie musisz mieć giftu w ekwipunku, skoro ludzie wystawiają też nieaktywowane klucze.

Tak, ale klucze muszą pochodzić z wersji "retailowych", które działają w każdym regionie albo zakupionych w innych punktach dystrybucji cyfrowej (GamersGate, itp.), klucze z bundli i z Allegro nieznanego pochodzenia nie wchodzą w grę.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze z bundli wchodzą w grę, ale jako unused url (i to wszystkich gier z danego bundla). Wtedy wchodzisz na stronę HiBa i dostajesz swoje kody. Takie zasady są dla publicznych losowań bundli.

W grupach można wrzucać pojedyńcze kody z bundli [jakbyś miał już daną grę i nie potrzebował duplikatu], ale coraz więcej (w tym moja) grup woli pełne HiBy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na Alicję, choć wolałem ją mieć w pudełku... cena jednak kusiła, a pudełko zrobi się samemu. smile_prosty.gif

EDIT:

@ down - klientem, tym samym, z którego pobierasz po raz pierwszy. Logujesz się na uprzednio założone konto tutaj. Część kluczy da się podpiąć pod Origina.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może pomóc w jednej sprawie? Chodzi o to, że chcę się zapytać EA o możliwość podpięcia Alicji do Origin zakupionej na GOLu przed chwilą. Skoro gry z Amazona podpinali (a ponoc nawet ze Steam - w koncu konkurencja), to czemu i nie tu? Tylko tak: wchodzę na odp. stronę, wypełniam co trzeba i jedyna możliwość to telefon. Pola e-mail i pozostałe są nieaktywne. Pytanie, dlaczego?

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] ale wygrana w takim publicznym losowaniu graniczy z cudem smile_prosty.gif.

Zgadza się. Sam kiedyś brałem udział w publicznym losowaniu, gdzie łącznie ze mną zapisanych (nie wiem, jakim cudem) były tylko 4 osoby. Miałem teoretycznie 25% szans na wygranie tego kodu. Niestety, nie udało się :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może pomóc w jednej sprawie? Chodzi o to, że chcę się zapytać EA o możliwość podpięcia Alicji do Origin zakupionej na GOLu przed chwilą. Skoro gry z Amazona podpinali (a ponoc nawet ze Steam - w koncu konkurencja), to czemu i nie tu? Tylko tak: wchodzę na odp. stronę, wypełniam co trzeba i jedyna możliwość to telefon. Pola e-mail i pozostałe są nieaktywne. Pytanie, dlaczego?

Ja, żeby wejść na Live Chat EA to robię tak: Wchodze do Origina, zmieniam język na USA, wchodzę w pomoc, i tam mam ikonkę połączenia się z chatem. Mam nadzieję, że pomogłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dali innych gier za 19, ale ta promocja też dobra.

Ej, dlaczego Origin mi ściąga aż 13 Gb jak instalka do Medala waży 7 Gb ? Od razu rozpakowaną grę ściąga ? Można jakoś instalkę nagrać z Origina ? Na steam gifts to wystarczy dołączyć i czekać na farta ?

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do promocji gier EA na gry-online za 19 zł, nurtuje mnie jedna kwestia: "Zakupione kody należy wykorzystać do wtorku (10.07.) rano. Niewykorzystane kody zostaną zablokowane." - czyli co muszę ściągnąć grę do tego czasu, aktywować na Originie czy na ich stronie (nobox) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...