Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

To fakt, trzeba mieć ogromne szczęście, choć mi na ponad 800 wejść udało się wygrać jeden raz. Jednak grę, która była warta tylu prób, a mianowicie Risen :D

W związku z tym, że uczestnictwo w losowaniach nie kosztuje nic, można próbować :)

Czy ktoś mi może pomóc w jednej sprawie? Chodzi o to, że chcę się zapytać EA o możliwość podpięcia Alicji do Origin zakupionej na GOLu przed chwilą. Skoro gry z Amazona podpinali (a ponoc nawet ze Steam - w koncu konkurencja), to czemu i nie tu? Tylko tak: wchodzę na odp. stronę, wypełniam co trzeba i jedyna możliwość to telefon. Pola e-mail i pozostałe są nieaktywne. Pytanie, dlaczego?

Ja, żeby wejść na Live Chat EA to robię tak: Wchodze do Origina, zmieniam język na USA, wchodzę w pomoc, i tam mam ikonkę połączenia się z chatem. Mam nadzieję, że pomogłem :P

Szkoda, że nie dali innych gier za 19, ale ta promocja też dobra.

Ej, dlaczego Origin mi ściąga aż 13 Gb jak instalka do Medala waży 7 Gb ? Od razu rozpakowaną grę ściąga ? Można jakoś instalkę nagrać z Origina ? Na steam gifts to wystarczy dołączyć i czekać na farta ?

Edited by maxyman42

Co do promocji gier EA na gry-online za 19 zł, nurtuje mnie jedna kwestia: "Zakupione kody należy wykorzystać do wtorku (10.07.) rano. Niewykorzystane kody zostaną zablokowane." - czyli co muszę ściągnąć grę do tego czasu, aktywować na Originie czy na ich stronie (nobox) ?

Guest

@ maxyman42 - wpisujesz na stronie nobox e-mail i klucz, po czym dostajesz klucz dający się aktyować na Origin. Lepiej aktywować ten klucz (do Origin) do wtorku, bo potem przepada i - chyba, z tego co czytałem - zwracają kasę. Ale na 100% pewny nie jestem, więc lepiej nie czekać. Sam już Alicję aktywowalem i jest OK. smile_prosty.gif

Edited by Prometheus

Ma ktoś konto na amazon.us? Kupiłbym ten square enix bundle, przelałbym komuś te 7,5 dolara... nie chcę przegapić tej promocji :/

Guest

@ Hellraiser - nie jestem pewien, czy nie ma jakichś ograniczeń co do ilości instalacji, bo ta cena podejrzanie niska coś jest, a do takiego wniosku doszliśmy z Yaperem. Tyle fajnych i świeżych tytułów za ~26 zł to jakby nie patrzeć, jak za darmo. :) Sam mam chętkę, ale raz, że nie mam możliwości (bo da się płacić chyba tylko kartą kredytową), dwa, nie wiem jak z tym DRM.

@up co do DRM to wynika z najbardziej pomocnego komentarza na amazonie, że:

"All of the games are on Steam except for the Tomb Raider: Underworld game. It is DRM Free!!!"

Edit: rzeczywiście, Underworld też jest podobno do aktywowania na Steamie, dla porównania niedawno sam Just Cause 2 był za cenę tej paczki :D

Edited by Mike189

Guest Mlekowygibas

http://www.gamersgat...orld-collection

Save the world Collection obniżone o 97%

Mozna kupić za 124 Blue Coins, więc jeśli ktoś wcześniej coś kupował na tym serwisie, tyle coinsów powinnien mieć

A jeśli ktoś ma zniżkę z IGN prime to kupi tą gręza 99 coinsów, za zakup dostanie się 5 coinsów więc cena tak jakby wynosi 94 coinsów, a jeśli jeszcze oceni się tą grę, to dostanie się kolejne 50 coinsów, więc całą tą grę można mieć za 44 coinsy xD

1 Coins jest warty w tej chwili 0.0008?

0.0008? * 45 = 0,036? = 3 euro centy ^^

Edited by Mlekowygibas

@Pawelek98

W dwóch miejscach jest napisane, że te wersje Bioshocków wymagają Steama. Jest też link do wersji "tylko" z Securomem.

Zablokować nie zablokują. Gorzej, jeśli klucz ma blokadę regionalną, wtedy nie aktywujesz gry. Wiem, że Mafia 2 ma taką blokadę, nie wiem jak z Bioshockiem.

Kupował ktoś Alicję na amazonie? Jest tam za 4,99 $, więc odrobinkę taniej, niż na GOLu. :P Tylko zastanawiam się, czy klucz nie ma jakiejś blokady regionalnej i bez problemu aktywuje się na Originie.