Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Alan Wake był ostatnio za ok. 35zł na Greenmangaming. Nie wytrzymałem do wyprzedaży steamowej i kupiłem tongue_prosty.gif

Ja sobie zostawiłem kredytki za Disciples, więc Alan wyniósł mnie 18 zł :D

Skoro wszyscy piszą na co czekają, to ja napisze, że czekam na promocje -75% na Puzzle Quest 2, Bastion, AC:Brotherhood, SC:Conviction, Terrarię, F:NV Ultimate Edition i Risena. Jeśli trafi się coś więcej, to rozważę zakup, ale szanse na to, że wykroczę poza tę listę są prawie zerowe. Sama Terraria podobno daje zabawę na prawie 50 godzin.

Aha, żeby nie było zbyt offtopowo - w Biedronce są świetne ciastka "Hebatniki z kremem o smaku waniliowym zdobione granulkami" - smakują tak, jak smakołyki z poczatku lat 90tych i kosztują tylko 4 zł za paczkę :) Powrót do lat dzieciństwa gwarantowny.

Edited by buggeer
  • Upvote 2

Skoro wszyscy piszą na co czekają, to ja napisze, że czekam na promocje -75% na Puzzle Quest 2, Bastion, AC:Brotherhood, SC:Conviction, Terrarię, F:NV Ultimate Edition i Risena. Jeśli trafi się coś więcej, to rozważę zakup, ale szanse na to, że wykroczę poza tę listę są prawie zerowe. Sama Terraria podobno daje zabawę na prawie 50 godzin.

Aha, żeby nie było zbyt offtopowo - w Biedronce są świetne ciastka "Hebatniki z kremem o smaku waniliowym zdobione granulkami" - smakują tak, jak smakołyki z poczatku lat 90tych i kosztują tylko 4 zł za paczkę smile_prosty.gif Powrót do lat dzieciństwa gwarantowny.

Bastion w HIb 5 Zgubiłeś ?

żeby nie było offtopu: dla posiadaczy forzy 4 darmowe auto a konkretnie Viper GTS SRT 2013, czyli zacny wóz ^^

http://marketplace.x...46-430e5833a248

Bardzo miły gest ze strony Turn 10 Studios. Flagowy samochód i główny bohater promujący nadchodzącą Forza Horizon. Najśmieszniejsze jest to, że to auto nawet nie zostało oficjalnie zapowiedziane, ani na żadnych targach, ani oficjalnie przez producenta, ale trzeba przyznać, że Dodge sobie niezłą reklamę zrobił i jak dotąd niespotykaną. Swoisty ewenement, warty odnotowania.

Ja z chęcią kupił bym na wyprzedaży zestaw DLC do Borderlandsa i Alana Wake'a. No i może jakiegoś Risena. Ale na pewno kupię coś jeszcze, więc pewnie wpłacę sobie na kartę ze 100 zł, żeby być w gotowości. :P

No i mam nadzieję, że bez problemu będę mógł kupować przy pomocy mojego smartfona, bo będę akurat na wyjeździe przez część promocji. :/

Widać Electronic Arts ze swoim Origin na czele, poczuli zbliżający się się oddech konkurencji (Gabe Newella :trollface:) na plecach i w pośpiechu szykują promocje, co by nie być totalnym przegranym jutro (?) i w kolejnych dniach.

Poczuć może poczuli, ale ze swoją polityką cenową to za daleko to oni nie zajadą, ja już teraz wolę poczekać niż kupować premierówkę, bo po pierwsze ilość bugów wersji 1.00 jest przerażająca, a po drugie zawsze jest taniej, może od razu edycję ultimate?

Najgorsze jest to, że EA już nie wydaje edycji Ultimate. Gdzieś na tym forum wrzuciłem kiedyś wypowiedź deva z Bioware na ten temat. Po prostu zauważyli, że kiedy jest perspektywa edycji Ultimate wiele osób zrezygnuje z podstawki.

Na gamersgate -66% gra po polsku World War 2

Edited by buggeer

ja juz sobie wydrukowalem listy na promocje steam:

BioShock 2, Magicka, Fallout NV, Fallout 3 GOTY, Batman: Arkham Asylum, Borderlands, Neverwinter Night 2 Platinum, Sacred 2: Fallen Angel. Nie powinno mnie to kosztowac wiecej niz 40Euro, choc w swieta tez sobie obiecalem ze kupie tylko konieczne, no i wyszlo jak wyszlo (z 18gier w bibliotece na 82).

PS: No tak, zapomnialem o Risenie (1)

Edited by qweas123

To kiedy w końcu te promocje na Steamie, Originie i GOGu się zaczynają?

Na gogu już trwają ponad tydzień. Na Origin najlepsze już były, ale teraz też rzucili obniżkę na ochłapy. Zresztą w pudełkach też.

A na Steam podobno dzisiaj. Gamersgate ma wyprzedaż już od kilku dni. GMG niby też coś przecenia, ale im jeszcze daleko do Steama pod względem wyprzedaży na więcej niż 1 grę.

• Upvote 1

A ja mam pytanie. Jaka jest najlepsza forma zakupu na Steam (najszybsza)? Paypal?

Wg mnie PaySaveCard, o ile masz w poblizu pkt sprzedazy. Bardzo wygodna i szybka usluga.

Niechce nikogo martwic ale w tamtym roku wyprzedaz zaczela sie 30 czerwca. Chociaz mozliwe ze dzis bo w tamtym roku tez byl to czwartek

No tak, ale np kupując grę za 3 euro w PSC o nominale 20 zł zostaje mi parę zł, mogę potem tą resztą zapłacić za inny tytuł i "dopłacić" resztą z kolejnych kart?

Nie wiem, ja za wsze kupuję przy pomocy mojej karty kredytowej, wystarczy później odznaczyć ptaszka pytającego czy chcę zapisać informacje o karcie aby przyspieszyć kolejne zakupy, wtedy system informacji o niej nie przechowuje.

A z innej beczki, kupiłem wczoraj na GG The LAst Remnant, i niejako po drodze zauważyłem ciekawe aspekty tego portalu, otóż okazuje się że można wybrać avatara, za którego wybór otrzymuję się, podobne, zniżkę na typy gier które on reprezentuje, może mi ktoś powiedzieć czy to prawda? A druga sprawa mogliby to wrzucić na Steama, wiecie, zdobywanie levela za wykonywanie achivmentów jest całkiem fajne, nie tak jak dostawanie węgielków, ale zawsze coś :)

@rumbu

prawda. Czemu niby mieliby kłamać w opisie? Tyle, że nie zniżkę a bonus.

@up up up. Karta płatnicza (nie kredytowa). Doładowanie o każdej porze dnia i nocy z konta głównego. Brak prowizji i opłat za przewalutowanie. Korzystniejszy kurs euro. Każdy jest w stanie nauczyć się numeru na pamięć i robić zakupy z dowolnego miejsca na ziemi. Środki nie wygasają po roku. Dodatkowo jak na PSC zostanie jakieś 2 zł, to już z taką sumą się nic nie zrobi, trzeba kupić kolejną PSC, żeby to jakoś wykorzystać.

Edited by buggeer

Ja korzystam z Karty Internetowej BZ WBK i moim zdaniem jest to bardzo dobra metoda. Trzeba było zapłacić 1 zł za założenie i płaci się też 1 zł za doładowanie, ale tylko jeśli chce się otrzymać środki natychmiast. Można też doładowywać normalnym przelewem, wtedy nie ma opłat. Więc jest to tani i wygodny sposób.