Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

ja juz sobie wydrukowalem listy na promocje steam:

BioShock 2, Magicka, Fallout NV, Fallout 3 GOTY, Batman: Arkham Asylum, Borderlands, Neverwinter Night 2 Platinum, Sacred 2: Fallen Angel. Nie powinno mnie to kosztowac wiecej niz 40Euro, choc w swieta tez sobie obiecalem ze kupie tylko konieczne, no i wyszlo jak wyszlo (z 18gier w bibliotece na 82).

PS: No tak, zapomnialem o Risenie (1)

Edytowano przez qweas123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w końcu te promocje na Steamie, Originie i GOGu się zaczynają?

Na gogu już trwają ponad tydzień. Na Origin najlepsze już były, ale teraz też rzucili obniżkę na ochłapy. Zresztą w pudełkach też.

A na Steam podobno dzisiaj. Gamersgate ma wyprzedaż już od kilku dni. GMG niby też coś przecenia, ale im jeszcze daleko do Steama pod względem wyprzedaży na więcej niż 1 grę.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jaka jest najlepsza forma zakupu na Steam (najszybsza)? Paypal?

Wg mnie PaySaveCard, o ile masz w poblizu pkt sprzedazy. Bardzo wygodna i szybka usluga.

Niechce nikogo martwic ale w tamtym roku wyprzedaz zaczela sie 30 czerwca. Chociaz mozliwe ze dzis bo w tamtym roku tez byl to czwartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja za wsze kupuję przy pomocy mojej karty kredytowej, wystarczy później odznaczyć ptaszka pytającego czy chcę zapisać informacje o karcie aby przyspieszyć kolejne zakupy, wtedy system informacji o niej nie przechowuje.

A z innej beczki, kupiłem wczoraj na GG The LAst Remnant, i niejako po drodze zauważyłem ciekawe aspekty tego portalu, otóż okazuje się że można wybrać avatara, za którego wybór otrzymuję się, podobne, zniżkę na typy gier które on reprezentuje, może mi ktoś powiedzieć czy to prawda? A druga sprawa mogliby to wrzucić na Steama, wiecie, zdobywanie levela za wykonywanie achivmentów jest całkiem fajne, nie tak jak dostawanie węgielków, ale zawsze coś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rumbu

prawda. Czemu niby mieliby kłamać w opisie? Tyle, że nie zniżkę a bonus.

@up up up. Karta płatnicza (nie kredytowa). Doładowanie o każdej porze dnia i nocy z konta głównego. Brak prowizji i opłat za przewalutowanie. Korzystniejszy kurs euro. Każdy jest w stanie nauczyć się numeru na pamięć i robić zakupy z dowolnego miejsca na ziemi. Środki nie wygasają po roku. Dodatkowo jak na PSC zostanie jakieś 2 zł, to już z taką sumą się nic nie zrobi, trzeba kupić kolejną PSC, żeby to jakoś wykorzystać.

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Karty Internetowej BZ WBK i moim zdaniem jest to bardzo dobra metoda. Trzeba było zapłacić 1 zł za założenie i płaci się też 1 zł za doładowanie, ale tylko jeśli chce się otrzymać środki natychmiast. Można też doładowywać normalnym przelewem, wtedy nie ma opłat. Więc jest to tani i wygodny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dnia z tygodnia Square Enix:

Deus Ex: Human Revolution ?4.98 (-75%, podpina się do Steama)

Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition ?6.23 (-75%, podpina się do Steama)

Rozpoczął się Men of War Weekend i 75% taniej są:

Men of War: Assault Squad ?6.24 (klucz aktywuje się na Steamie)

Men of War: Vietnam ?7.49 (klucz aktywuje się na Steamie)

Men of War: Assault Squad / Vietnam Gold Collection ?13.74 (klucze z obu gier aktywują się na Steamie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam mniej więcej przemyślane co kupić i ile wydać. Biorąc pod uwagę, że zostały mi jeszcze do przejścia tytuły z ostatniej wyprzedaży wydam, a przynajmniej mam zamiar wydać najwyżej 70zł. Ja radzę już zacząć pobierać TF2, bo na pewno aczik będzie związany z tą grą. Pewnie podobnie z Tribes: Ascend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...