Jump to content
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Recommended Posts

Taniej raczej go nie dorwiesz, ale czy warto? Jeśli lubisz strategie i podobało ci sie Total Annihilation lub pierwszy SupCom, raczej warto :)

I jak jest z multi w tej grze?

A jak ma być? Są ludzie i grają. Podobnie jak w jedynce, lwia część to starzy wyjadacze, więc raczej warto grać ze znajomymi.

Wpłaciłem sobie wczoraj fundusze na moją kartę internetową BZ WBK przez bluecash i do tej pory nie mam ich dostępnych... Pobierają opłatę za natychmiastowe przekazanie pieniędzy, a tutaj takie coś. Mam nadzieję, że kasa pojawi się do 19, bo mogę przez nich stracić jakąś fajną promocję. Wysyłałem maila do bluecash jak i do BZ WBK, oby pomogło. Miał już ktoś takie problemy? Jak szybko udawało się je rozwiązać? Dodam, ze pieniądze z konta bankowego zostały pobrane...

Doładowywałem wczoraj... Czytaj czyjeś posty, zanim będziesz kogoś krytykował. Wyraźnie piszą, że usługa działa od poniedziałku do piątku od 8 do 21.

• Upvote 1

Otóż misiu kolorowy, chciałbym zaznaczyć że pomiędzy księgowaniem pieniędzy na koncie a dodawaniem środków do bluecash jest WIELKA różnica. Banki mało obchodzi obrót wewnętrzny BC, liczy się kwota księgowana do 15 każdego dnia roboczego- w tym przypadku jeśli jej nie było wtedy, to nie będzie aż do popołudnia w poniedziałek.

PS: Polecam poczytać o ''krytyce zdrowego rozsądku'' zamiast pluć się do kogoś, że krytykuje czystą bezmyślność.

• Upvote 1

Po pierwsze, gdybym wiedział wszystko na ten temat, to bym się tutaj nie pytał. Więc jeśli możesz pomóc, to pomóż, a nie krytykuj kogoś, że czegoś nie wie i o to pyta.

Po drugie, doładowywałem już sobie to konto w sobotę i wtedy otrzymałem powiadomienie SMS i emali, choć kasa faktycznie wpłynęła po weekendzie. Teraz nie dostałem powiadomienia, ani nic w tym stylu.

https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

Zobacz sobie, co tutaj jest napisane o banku Pekao SA. Nie ma nigdzie informacji, że po 15 już nie przekazują pieniędzy, zresztą sam korzystałem z tego w późniejszych godzinach i problemów nie było.

I nie życzę sobie, żebyś nazywał mnie "misiem kolorowym".

• Upvote 1

Wiem, że to pytanie wyda się wam nudne, ale zapytam: będzie dzisiaj ta wyprzedaż Steama, czy nie? :trollface:

Hellraiser

Hamuj się. Jeśli nie umiesz dyskutować normalnie, to nie dyskutuj w ogóle. A jeśli jednak najdzie Cię ochota na poprawę, nie używaj pod adresem innych użytkowników lekceważących określeń. Inaczej za moją sprawą zrobi się "kolorowo", a Twój nick wyląduje w "BiO"

I z ewentualnymi dyskusjami na temat upomnienia zapraszam do właściwego tematu. NIE TU.

Nie - nie wiadomo kiedy będzie - wg. tamtego tematu PRAWDOPODOBNIE (napisałem capsem żeby nie było niedomówień :) ) 4 lipca będzie.

Przeca to takie miłe zdrobnienie :)

Jeżeli naprawdę wierzysz że pekao księguje w weekendy na podstawie tej tabelki (gdzie nawet PKO jako BANK POLSKI tego nie robi) to życzę Ci przyjemnej drogi poznawania prawdziwego życia. :)

I swoją drogą, o co tyle rabanu skoro wiedziałeś na podstawie doświadczeń że nie księgują przelewów w weekendy? Oo

Księgowanie w weekendy jest jak najbardziej możliwe, aczkolwiek do pewnego stopnia uzaleznione od banku. Podstawowy warunek jest taki, że bank z którego się wysyła kasę i ten który jest odbiorcą musi być tym samym bankiem :) Na takiej zasadzie działa właśnie blue cash. Najpierw wybieramy bank z którego wysyłamy i dopiero wtedy generowany jest numer konta pasujący do naszego banku.

Ogólnie przelewy wewnętrzne w ramach banku mogą być realizowane w czasie rzeczywistym, tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taki przelew się zrealizował podczas weekendu. Wszystko tu już zależy od wewnętrznych mechnizmów działania wybranego banku, czasem to się opóźnia i trzeba czekać na pierwszy dzień roboczy.

Więc Pawello jeśli nie dostałeś tej kasy po paru godzinach to pewnie do ponedziałku będziesz musiał poczekać. Żeby nie było, że herezję szerze, to 2h temu sobie robiłem przelew na paypala i - na teutatesa - doszedł :P

• Upvote 1

u mnie nigdy BZWBK nie dało rady zrealizować kontaktu z PayPalem, czy Steamem w trakcie weekendu, ani normalną drogą, ani tymi PayPalowymi wynalazkami za złotówkę. Nie wczytałem się za bardzo w Twój problem, Paweł, ale skoro o ten bank chodzi, to raczej do poniedziałku sobie poczekasz.

Zauważyłem że sporo osób pisało co chcieliby uszczknąć na wyprzedaży steam, więc również postanowiłem sobie to podsumować.

Przede wszystkim chciałbym dorwać Deus Ex, najlepiej z dodatkiem za mniej niż 50zł, oraz Saints Row 3, i Tropico 4 z planowanych to tyle, ale może się jeszcze na coś skuszę, zależy co dadzą.

Jest jeszcze jeden powód dla którego nie mogę się doczekaś promocji, są to przeceny DLC do Railworks, dodatków jest masa ale ustaliłem że na pewno muszę zdobyć WCML i Northeast Corridor(Amtrak) i coś jeszcze w zależności od tego jak duże będą obniżki.

Tak odchodząc od tematu to jest ktoś na forum kto gra w Railworks i też czeka na obniżki, pytam z czystej ciekawości ;)

@nano - dopiero co Deus Ex był na przecenie steam, chyba nadal jest po taniości na gamersgate.

Edited by Crom3ll

RailWorks, to gra dla totalnych kolejowych hardkorów trollface.gif . Sam może bym się kiedyś za nią zabrał, ale zawsze na horyzoncie jest tyle innych tytułów do ogrania, że po prostu doba jest dla człowieka za krótka. Kiedyś gdzieś wyczytałem, że wszystkie DLC do tej gry są warte prawie 1000 dolarów - to już świadczy o zaawansowaniu tej pozycji.

Co do wielkiej wyprzedaży, to czy było kiedyś tak, że się zaczynała w weekend? Dla mnie, to mało prawdopodobne, ale kto wie...

Moja Lista Życzeń ogranicza się w zasadzie do 3 pozycji:

- Iron Front: Liberation 1944

- Puzzle Quest 2

- Torchlight

...ale muszą one dostać rabacik co najmniej "-66%" trollface.gif .

Edited by Wuwu1978

ja mam już tego wszystkiego tyle, że liczę jedynie na to, że zniżka z raptr da się nałożyć na promocję steamową i uda się kupić Serious Sama BF3 za mniej niż 5?. Deus Exy, Bioshock'i, Jedi Knighty i inne cudeńka już mam od dawna nie tylko z promocji i po raz kolejny z pewnością nie dam złapać się na więcej, niż 2 tytuły.

http://forums.overcl....php?p=14507772 - wystarczy u góry poczytać (30 June - 9 July)

i solidna figa.

Jak dla mnie promocja jeśli się zacznie, nastąpi to raczej bo wygaśnięciu promocji weekendowej, a nie w jej trakcie.

Wiecie, najgorsza chwila to będzie, kiedy pojawi się już ta wyprzedaż i okaże się że nie widzicie nic ciekawego, wiecie o co mi chodzi. Kupa tytułów, które już masz lub którymi nie jesteś zainteresowany... To dopiero będzie uczucie smile_prosty.gif

A i swoją drogą:

http://www.gog.com/en/page/2012_summer_promo

Dzisiaj Witcher 1 kontra Two Worlds 1

Edited by rumbur

Na forum Steama stawiają na 4 lipca i na 12 lipca. Chyba sobie jeszcze poczekam...