Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Hellraiser

Hamuj się. Jeśli nie umiesz dyskutować normalnie, to nie dyskutuj w ogóle. A jeśli jednak najdzie Cię ochota na poprawę, nie używaj pod adresem innych użytkowników lekceważących określeń. Inaczej za moją sprawą zrobi się "kolorowo", a Twój nick wyląduje w "BiO"

I z ewentualnymi dyskusjami na temat upomnienia zapraszam do właściwego tematu. NIE TU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to takie miłe zdrobnienie :)

Jeżeli naprawdę wierzysz że pekao księguje w weekendy na podstawie tej tabelki (gdzie nawet PKO jako BANK POLSKI tego nie robi) to życzę Ci przyjemnej drogi poznawania prawdziwego życia. :)

I swoją drogą, o co tyle rabanu skoro wiedziałeś na podstawie doświadczeń że nie księgują przelewów w weekendy? Oo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowanie w weekendy jest jak najbardziej możliwe, aczkolwiek do pewnego stopnia uzaleznione od banku. Podstawowy warunek jest taki, że bank z którego się wysyła kasę i ten który jest odbiorcą musi być tym samym bankiem :) Na takiej zasadzie działa właśnie blue cash. Najpierw wybieramy bank z którego wysyłamy i dopiero wtedy generowany jest numer konta pasujący do naszego banku.

Ogólnie przelewy wewnętrzne w ramach banku mogą być realizowane w czasie rzeczywistym, tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań żeby taki przelew się zrealizował podczas weekendu. Wszystko tu już zależy od wewnętrznych mechnizmów działania wybranego banku, czasem to się opóźnia i trzeba czekać na pierwszy dzień roboczy.

Więc Pawello jeśli nie dostałeś tej kasy po paru godzinach to pewnie do ponedziałku będziesz musiał poczekać. Żeby nie było, że herezję szerze, to 2h temu sobie robiłem przelew na paypala i - na teutatesa - doszedł :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nigdy BZWBK nie dało rady zrealizować kontaktu z PayPalem, czy Steamem w trakcie weekendu, ani normalną drogą, ani tymi PayPalowymi wynalazkami za złotówkę. Nie wczytałem się za bardzo w Twój problem, Paweł, ale skoro o ten bank chodzi, to raczej do poniedziałku sobie poczekasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że sporo osób pisało co chcieliby uszczknąć na wyprzedaży steam, więc również postanowiłem sobie to podsumować.

Przede wszystkim chciałbym dorwać Deus Ex, najlepiej z dodatkiem za mniej niż 50zł, oraz Saints Row 3, i Tropico 4 z planowanych to tyle, ale może się jeszcze na coś skuszę, zależy co dadzą.

Jest jeszcze jeden powód dla którego nie mogę się doczekaś promocji, są to przeceny DLC do Railworks, dodatków jest masa ale ustaliłem że na pewno muszę zdobyć WCML i Northeast Corridor(Amtrak) i coś jeszcze w zależności od tego jak duże będą obniżki.

Tak odchodząc od tematu to jest ktoś na forum kto gra w Railworks i też czeka na obniżki, pytam z czystej ciekawości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RailWorks, to gra dla totalnych kolejowych hardkorów trollface.gif . Sam może bym się kiedyś za nią zabrał, ale zawsze na horyzoncie jest tyle innych tytułów do ogrania, że po prostu doba jest dla człowieka za krótka. Kiedyś gdzieś wyczytałem, że wszystkie DLC do tej gry są warte prawie 1000 dolarów - to już świadczy o zaawansowaniu tej pozycji.

Co do wielkiej wyprzedaży, to czy było kiedyś tak, że się zaczynała w weekend? Dla mnie, to mało prawdopodobne, ale kto wie...

Moja Lista Życzeń ogranicza się w zasadzie do 3 pozycji:

- Iron Front: Liberation 1944

- Puzzle Quest 2

- Torchlight

...ale muszą one dostać rabacik co najmniej "-66%" trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam już tego wszystkiego tyle, że liczę jedynie na to, że zniżka z raptr da się nałożyć na promocję steamową i uda się kupić Serious Sama BF3 za mniej niż 5?. Deus Exy, Bioshock'i, Jedi Knighty i inne cudeńka już mam od dawna nie tylko z promocji i po raz kolejny z pewnością nie dam złapać się na więcej, niż 2 tytuły.

http://forums.overcl....php?p=14507772 - wystarczy u góry poczytać (30 June - 9 July)

i solidna figa.

Jak dla mnie promocja jeśli się zacznie, nastąpi to raczej bo wygaśnięciu promocji weekendowej, a nie w jej trakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, najgorsza chwila to będzie, kiedy pojawi się już ta wyprzedaż i okaże się że nie widzicie nic ciekawego, wiecie o co mi chodzi. Kupa tytułów, które już masz lub którymi nie jesteś zainteresowany... To dopiero będzie uczucie smile_prosty.gif

A i swoją drogą:

http://www.gog.com/en/page/2012_summer_promo

Dzisiaj Witcher 1 kontra Two Worlds 1

Edytowano przez rumbur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crom3ll

Wiem i nie skorzystałem bo mam nadzieję że na wyprzedaży będzie jeszcze tańsza, co do Gamersgate to niestety, ale korzystam tylko ze steam jakoś nie mogę się przełamać co do innych serwisów, poza tym płacę prawie wyłącznie Paysafe kartą.

@Wuwu1978

Railworks to bardzo dobra gra, o ile interesujesz się pociągami dla "normalnego" gracza będzie nudna jak flaki z olejem, tym niemniej jeśli będzie przeceniona to możesz spróbować(na święta była za 3?) gorąco polecam!

Wszystkie DLC kosztują aktualnie ponad 1600?, jest ich około 110, dochodzi nawet do takich absurdów że najnowsze dodatki trzeba wyszukiwać ręcznie, bo steam nie przewiduje dłuższej listy zawartości do pobrania dla jednej gry, że nie wspomnę o "promocji" przy której za zakup wszystkich DLC po pełnej cenie otrzymywałeś czapkę do TF2!

Sorry za taki mały offtop.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I swoją drogą, o co tyle rabanu skoro wiedziałeś na podstawie doświadczeń że nie księgują przelewów w weekendy? Oo

Przecież pisałem, że doładowywałem w piątek jeszcze. wallbash.gif

@ Hrabula & RIP: Jak na razie kasy cały czas nie ma, więc pewnie faktycznie muszę czekać. Tylko, że zawsze jak doładowywałem faktycznie w weekend, to potwierdzenie SMSem i mailem przychodziło, stąd moje obawy. No ale na szczęście promocje się jeszcze nie zaczęły, więc nie ma takiej straty. :P Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy tematach płatności, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy za zapłatę za gry na Steamie poprzez PayPal ponosi się jakieś dodatkowe opłaty, nie licząc opłaty przeliczenia walut? Niby pisze, że za zakupy nie ponosi się żadnych opłat, ale zawsze wolę się upewnić.

@down Dzięki wielkie za informacje :)

Edytowano przez Mike189
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli naprawdę wierzysz że pekao księguje w weekendy na podstawie tej tabelki (gdzie nawet PKO jako BANK POLSKI tego nie robi) to życzę Ci przyjemnej drogi poznawania prawdziwego życia. smile_prosty.gif

PKO księguje 24/7 nie wiem skąd masz takie informacje, kiedy chcę to wpłacam kasę na paypala przez blue cash, i dochodzi po 3 minutach.

Jak już jesteśmy przy tematach płatności, czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy za zapłatę za gry na Steamie poprzez PayPal ponosi się jakieś dodatkowe opłaty, nie licząc opłaty przeliczenia walut? Niby pisze, że za zakupy nie ponosi się żadnych opłat, ale zawsze wolę się upewnić.

https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_display-fees-outside, z tego co tu pisze to tylko płacisz w przypadku przewalutowania (przy zakupie).

Edytowano przez WalteroDim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...