Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Steam i tak już w tym roku przegrał. Na forum Steama był wątek o promocji na Amazon, no i się wrzucający promocje doigrał bana (ksywka Tony). Moim zdaniem Gabe jest sam sobie winien, że ludzie są "podkradani" przez konkurencję.

Gdyby był SSS już parę dni wcześniej, albo byłoby to 4-5 lipca ostatecznie, to jeszcze jakoś by się uratowali, a tak ludzie zamiast czekać do 12 lipca (albo nawet później, bo w końcu kto wie...), to idą do konkurencji i tam sobie spokojnie kupują gry po przecenach, a nie czekają na łaskawcę Gabe'a.

Ja akurat nie mogę skorzystać z innych ofert i czekam na SSS, ale jeśli będzie 12+, to mogę praktycznie nie zdążyć kupić wszystkiego, co chcę, gdyż najprawdopodobniej wybywam od 15 do końca miesiąca w miejsce z dala od neta.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Steam Summer Sale, to 4 lipca jest amerykańskie święto Dnia Niepodległości, a Valve to jednak amerykańska korporacja (oraz ogólnoświatowa w sumie też), więc może wtedy wreszcie zrobią tę wyprzedaż. W każdym razie tak między innymi spekulują na forum Steam (inna podawana data to 12 lipca, bo jakiś indie dev PONOĆ tak napisał na forum, a potem jego post szybko usunięto).

Rok temu przed wakacyjną wyprzedażą (chyba w jej dzień rozpoczęcia) zaczęto strasznie dużo dodawać tych crc, więc jak jutro też tak będzie, to może będzie właśnie wtedy (bo na razie jest tylko kilka dodanych).

@ Forby - Na Wielkanoc na Steam chyba nigdy nie było jakiś specjalnych wyprzedaży, tylko jakieś zwykłe np. weekendowe.

PS A, i jak ktoś jeszcze nie widział, to sprawa zaczyna robić się poważna z tą wyprzedażą. ;)

Edytowano przez kamil950
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało smile_prosty.gif

A mógłbyś powiedzieć ile czekałeś na kod? Bo ja czekam już trzeci dzień i powoli zaczynam tracić nadzieję, że jeszcze mi go podeślą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Oddania/Wymiane 75pkt do Cenegi(Kompania graczy) z gry Władca Pierscieni Wojna na Północy , dodatkowo dalej przyjmuje zamówienia na gry za 30 zł u mnie w Saturnie ( może 35zł > 30 zł gra 5 zł dla mnie na bilety i fatygę + koszt przesyłki pokrywasz ty) chyba że sam key ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl można za darmo otrzymać Risen 2: Mroczne Wody (PC) PL - DLC Świątynia Powietrza DIGITAL - Sprawdź jak otrzymać go za darmo! Nie wiem czy promocja jest ograniczona czasowo, nie wiem czy ktoś już o tym pisał. W razie czego podaje link do promocji http://muve.pl/digital/darmowe-gry

Ja przed chwilą dostałem kod, i mam już zainstalowany dodatek smile_prosty.gif

Pozdrawiam!

Ja dostalem od nich kod i zakupilem za darmo ten dodatek.

Wyslali mi na meila haslo do instalacji w steam ale jak uruchamiam ten ich muve downloader to za cholere nie wiem jak sciagnac ten dodatek.

W nim nie ma zadnych opcji do wyboru poza pustym polem z napisem "twoje gry" i "przejdz do sklepu".

Podpowiedzcie mi jak sciagnac ten dodatek bo mnie szlag trafi.

Edytowano przez dune2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dune2,

Aktywujesz go na platformie Steam i DLC przypisuje się do zakładki z Risenem 2, skąd można owe DLC pobrać. Proste i logiczne. Ja swój dodatek już dawno dostałem od muve, bez żadnych ceregieli i nie miałem problemów z aktywacją.

@AntyPanciak,

Dużo jeszcze tych gier jest na półkach w Saturnie? Planuję nawiedzić ten sklep dopiero za tydzień, jak finanse trochę podreperuję, ale nie wiem, czy jest sens się fatygować, jeśli może nie być co zbierać :D Głównie interesują mnie Władca Pierścieni i Saints Row 3, ale inne również, tylko nie pamiętam już całej listy promocyjnej.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz jakos jasniej ? Nigdy nie aktytowalem zadnego DLC na steam a jedyne co robilem to wpisywalem kod przy instalacji pudelkowej gry.Wiec bede wdzieczny za wyjasnienie krok po kroku smile_prosty.gif

Ok doszedlem dzieki :D

Edytowano przez dune2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam wgrac starszy zapis ? Troche to bezsensowne.

A wiec wgralem zapis przed walka z Mara i Patty mi powiedziala o starym przyjacielu Eldricu ktory jest na Antigui.A wiec tak sie zacznie ten dodatek.Moze komus sie to info przyda.Jeszcze raz dzieki za pomoc smile_prosty.gif

Edytowano przez dune2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne teorie spiskowe o letniej wyprzedaży Steam wprost z forum Steama. smile_prosty.gif

Na prawdę myślicie, że dobrali grę do dzisiejszej dziennej wyprzedaży z TAKIM screenshotem przypadkowo (chodzi o ostatnie zdjęcie do Earthworm Jim 3D)? http://cdn.steampowe...40.600x338.jpg? Oczywiście jmoże to oznaczać ten 12 lipca, jak podał Hellraiser wyżej, ale:

Wyprzedaż Codemasters -25%, która miała być do 12 lipca - ZNIKNĘŁA. Na przykład na DIRT 3 - http://store.steampo....com/app/44320/ - jeszcze dzisiaj widziałem jak była ta zniżka.

Zresztą chyba każda wyprzedaż wakacyjna zaczynała się w czwartek (tylko, że te poprzednie były zawsze od ostatniego czwartku czerwca).

No, i Midweek Madness na Command & Conquer oraz Rock of Ages też się kończy w czwartek o 19:00 naszego czasu (czyli wtedy, kiedy zaczyna się albo promocja weekendowa i/lub kolejna dzienna albo może już wreszcie wakacyjna).

Poza tym są jeszcze te wszystkie argumenty stąd, co już chyba podawałem - http://www.reddit.co...impending_sale/

Zresztą i tak jutro już chyba wszyscy się dowiemy. smile_prosty.gif I mam nadzieję, że jednak będzie ten 5 lipca (jutro, w czwartek).

Edytowano przez kamil950
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało smile_prosty.gif

A mógłbyś powiedzieć ile czekałeś na kod? Bo ja czekam już trzeci dzień i powoli zaczynam tracić nadzieję, że jeszcze mi go podeślą.

Wysłałem im email w sobotę a w poniedziałek otrzymałem odpowiedź z kodem :) Jeżeli spełniasz warunki promocji to myślę że odpiszą prędzej czy później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem im email w sobotę a w poniedziałek otrzymałem odpowiedź z kodem smile_prosty.gif Jeżeli spełniasz warunki promocji to myślę że odpiszą prędzej czy później.

Kurcze, to DLC mnie nie lubi =( Dostałem wreszcie tego maila, ale w nim jest dziewięciocyfrowy klucz (te aktywacyjne od Steama są zawsze dłuższe) i nie działa mi w zakładce "aktywuj produkt steam". W internecie wyczytałem, że to jakiś kod rabatowy, który trzeba wpisać przy zakupie DLC, ale ja tam nigdzie nie widzę okienka do wpisania żadnego kodu o_O Siedzę nad tym już z pół godziny.

Możecie mi pomóc z aktywacją tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...