Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Klucze te pochodzą z Rosji, lub innych krajów Azji, gdzie ceny gier są niskie, ze względu na niskie zarobki i wysokie piractwo. Klucze te mogą być zablokowane, do grania tylko w tych rejonach. Aktywowanie ich jest niezgodne z regulaminem Steam/Origin, przez co można zdobyć bana. Kupujesz i używasz na własną odpowiedzialność. A sprzedawca w cale nie jest dobrą duszą, jak pisze bugger, tylko osobą która chce zarobić na "przemycie" tych kluczy.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - buggeer, zdaje się, ironizował smile_prosty.gif ale tak, dokładnie tak jest - te DUŻO tańsze klucze są z przemytu, ale czasem można trafić na aukcje w których klucze pochodzą np. z likwidacji sklepu, wtedy klucze są odrobinę tańsze smile_prosty.gif

Ale jak ktoś sprzedaje ME3 za 5 dych i ma do tego kilkadziesiąt kopii... to jest to już podejrzane tongue_prosty.gif

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FabrykaKluczy o ile dobrze pamiętam sprzedała rosyjskie klucze ludziom do Diablo 3(podobno ich dostawca dał im takie, wydało się gdy Blizzard zablokował tym kluczom zmianę języka na inny niż rosyjski).

Nie oszczędzajcie tych 20-30 zł, bo po miesiącu może się okazać, że ani gry ani konta na np. Steamie już nie macie:) Strony typu keye.pl czy właśnie ta fabryka to jest jak dla mnie loteria. Być może klucze od nich są ok, ale ja bym nie ryzykował.

Edytowano przez SarKter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o klucze steamowe, to jedyną znaną mi, wypróbowaną i pewną alternatywą jest amerykański Amazon. Przy zakupie trzeba tylko podać adres jakiejś firmy z USA i grę kupujecie taniej i do tego za dolary, które stoją troszkę niżej od euro. I też mają okresowe promocje na wybrane tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GmG Alan Wake -66% i po zakupie dostaje się -15% na American Nightmare.

EDIT: Ktoś wie może czy Commandos 2 co ostatnio był darmowy na GmG będzie można wymienić na $ ? Bo narazie się nie da a niedawno darmowe Disciples 2 dało się wymienić na 5$.

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strony typu fabrykakluczy.pl również zaliczają się do takiego grona? Cena 55 zł tak jak powiedział Crom3ll jest podejrzana xD.

Słuchaj ja znam ludzi z fabryki kluczy , Mają każdą grę od dystrybucji w wersji Box ( oni robią skany z pudełek i sprzedają taniej) A pudełka albo wyrzucają albo wysyłają ludziom ( ty pokrywasz koszt wysyłki) I to są ceny samych kluczy , Np taki Battlefield3 Premium na Origin za 180 zł , w Empiku "pudełkowa wersja " gdzie jest tylko klucz 170 zł w Saturnie za 159.90 a u nich za 139.90 zł .

Tak samo było na początku jak wystartowała FabrykaKluczy (możecie znaleźć mnie tam pod nickiem Anty Panty) Cena MineCrafta (premium) była za 26 zł ja kupiłem mam po dziś dzień ale ludzie którzy nie wierzyli w cenę to administracją ją zwiększyła do 44.90zł a teraz jest w cenie 109.90 zł Sprawdźcie sami http://www.fabrykakl...y-klucz-65.html mój pierwszy komentarz i nie tylko ...

Co do strony polecam ją , ale czasami można wyłapać dane gry taniej , ale możecie być pewni wszystko jest od dystrybucji , cena jest mniejsza bo to klucz a nie pudełkowa wersja ( ale też jeżeli chcecie pudełko można pogadać z Marcinem, Michałem lub z Arkiem i można się dogadać na dosłanie pudełka , nawet gratis )

Oraz taki bonus wycinek z gg:

Marcin fabrykakluczy:

-ludzi wszystkich nie zadowolisz za drogo to nie kupia ,za tanio to tez problem

Anty:

za tanio to żę ruskie

Marcin fabrykakluczy:

-a nikt nie uzyje glowy i nie pomysli ze moze inni maja drogo i zarabiaj 50 pln na grze a nie 5

Anty:

-no

Edytowano przez AntyPanciak
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ AntyPanciak

Mnie takie tłumaczenie nie przekonuje - jeżeli opłaca im się sprzedawać "skan" klucza z oryginalnego pudełka, to równie dobrze mogą wystawić, w identycznej cenie, to samo, oryginalnie zapakowane, pudełko z kluczem. Fabryka kluczy zarobi dokładnie tyle samo - koszt wysyłki i tak pokrywa kupujący. I nie twierdzę, że każdy klucz/gra jest trefna, tylko że ja w tym przypadku nigdy bym nie zaryzykował np. utraty całego konta Steam.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacob2212 - jest szansa że pudełka sprzedają oddzielnie za kilkanascie złotych, bez kluczy, widziałem na allegro już parę takich aukcji. Jednakże nawet jeśli to robią to dalej nie jestem przekonany, jaki mają w tym interes. Bo co innego wyprzedaż towaru, by nie zalegał (jak przy likwidacjach sklepów) i jeszcze na szybko chociaż trochę zarobił, a co innego taka hurtowa sprzedaż.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tej fabryce kluczy to są właśnie takie dobre duszyczki, co za 159 zł kupują grę w pudełku i sprzedają za 139 zł bez? I co, te pudełka to potem kolekcjonują? A może autostrady nimi utwardzają? To akurat by tłumaczyło czemu pękaja po pół roku...

Nikt nie zakłada działalności po to, żeby na niej tracić...

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było na początku jak wystartowała FabrykaKluczy (możecie znaleźć mnie tam pod nickiem Anty Panty) Cena MineCrafta (premium) była za 26 zł ja kupiłem mam po dziś dzień ale ludzie którzy nie wierzyli w cenę to administracją ją zwiększyła do 44.90zł [...]

Z tego co czytałem, a mowa o wywiadzie z Notchem, to on nigdy nie udzielał jakichkolwiek promocji na Minecrafta i był zdziwiony, że ktoś po tak niskich cenach to sprzedaje...

Tak, czy inaczej te wszystkie argumenty za Fabryką Kluczy, jakoś mnie nie przekonują :) .

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jak patrze na profil np. keye.pl na allegro, to te 25 tysiecy pozytywów robi wrażenie. Podejrzewam, że gdyby ludzie dostawali trefne klucze to w końcu by ktoś z tak licznego grona rzucił negatywem za ban na steamie. Tym bardziej jednak ciekawi mnie, jak to działa - jakoś musi im się to opłacać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indie Gala

Będzie miała jakieś 8 gier wszystkie na steam

"post z Fb ;

IG6 is gonna have a bunch of really exciting games.. at least 8 of them will be Steam redeemable... "

66% zniżki na gre SR:3 http://www.impulsedriven.com/saintsrow3

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazon jest promocja na gry z serii Dragon Age (wszystkie można aktywować na Origin):

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...