Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Heh, coś mi się zdaje, że aktualny Be Mine może być ostatnim. Najpierw dyskusyjny "bonus" za wpłatę $6+, potem Postal 2 Complete za przekroczenie 40k (obniżone do 29k - mogli dla przyzwoitości obniżyć do okrągłych 30k), dwukrotna wpadka z filmem Cordoba Nights (najpierw było "resource temporarily unavailable", potem wgrano uszkodzony plik), a do tego jeszcze ten pomysł na nagonienie klientów - kto kupi bundle'a do piątku, dostanie bonus, który zostanie ujawniony 2 lipca (zagrywka dość niskich lotów). Czy oni chcą do siebie zrazić potencjalnych klientów (pytanie retoryczne)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptr rozdaje kupony zniżkowe 75% na Serious Sam 3: BFE, ważne od 19 czerwca do 1 sierpnia 2012. Jeśli kupon będzie można użyć podczas wyprzedaży to będzie to całkiem niezła oferta (chociaż z samym kuponem cena robi się znośna, bo ok. 7 Euro).

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz konto, podajesz swój Steam ID, Raptr zeskanuje twój profil i jeśli dostaniesz rangę Amator w którejś z wymienionych na podanej przeze mnie wcześniej stronie gier, to dostaniesz klucz, który po aktywacji na Steamie da Ci kupon zniżkowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jestem zalogowany na Steamie i wszystkie gry mi dodało (przecież dostałem maila z kluczem do logowania). Nawet te niezainstalowane. Tylko bez czasu i acziwmentów. Zresztą mam dostęp do czatu i wszystkich znajomych.

EDIT/ Włączyłem na chwilę SS: TFE i już się zsynchronizowało, mam zniżkę.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Ja już mam sporo tych bonusów, poczynając od starter packów na jakieś MMO Pandora, po kody na zakup sprzętu do PC od Logitecha.

Kod już parę godzin temu zdobyłem i czekam na wyprzedaż. Sam grę mam, ale z pewnością komuś giftnę smile_prosty.gif

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaciłem sobie wczoraj fundusze na moją kartę internetową BZ WBK przez bluecash i do tej pory nie mam ich dostępnych... Pobierają opłatę za natychmiastowe przekazanie pieniędzy, a tutaj takie coś. Mam nadzieję, że kasa pojawi się do 19, bo mogę przez nich stracić jakąś fajną promocję. Wysyłałem maila do bluecash jak i do BZ WBK, oby pomogło. Miał już ktoś takie problemy? Jak szybko udawało się je rozwiązać? Dodam, ze pieniądze z konta bankowego zostały pobrane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż misiu kolorowy, chciałbym zaznaczyć że pomiędzy księgowaniem pieniędzy na koncie a dodawaniem środków do bluecash jest WIELKA różnica. Banki mało obchodzi obrót wewnętrzny BC, liczy się kwota księgowana do 15 każdego dnia roboczego- w tym przypadku jeśli jej nie było wtedy, to nie będzie aż do popołudnia w poniedziałek.

PS: Polecam poczytać o ''krytyce zdrowego rozsądku'' zamiast pluć się do kogoś, że krytykuje czystą bezmyślność.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gdybym wiedział wszystko na ten temat, to bym się tutaj nie pytał. Więc jeśli możesz pomóc, to pomóż, a nie krytykuj kogoś, że czegoś nie wie i o to pyta.

Po drugie, doładowywałem już sobie to konto w sobotę i wtedy otrzymałem powiadomienie SMS i emali, choć kasa faktycznie wpłynęła po weekendzie. Teraz nie dostałem powiadomienia, ani nic w tym stylu.

https://bluecash.pl/info/obslugiwane_banki

Zobacz sobie, co tutaj jest napisane o banku Pekao SA. Nie ma nigdzie informacji, że po 15 już nie przekazują pieniędzy, zresztą sam korzystałem z tego w późniejszych godzinach i problemów nie było.

I nie życzę sobie, żebyś nazywał mnie "misiem kolorowym".

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...