Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na osłodę:

http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_363780162_2?ie=UTF8&docId=1000812791&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=right-2&pf_rd_r=05M8V3PAM9A3JGQH1Z4Z&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1375148102&pf_rd_i=979455011

Wielka wyprzedaż letnia na Amazonie.

Z ciekawszych tytułów: The Darkness 2 za 12,50, było już kilkakrotnie ale jest szansa że ktoś jej jeszcze nie ma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że na letniej wyprzedaży przecenią mocno gry z serii lego :) nie grałem w to jeszcze nigdy ale z chęcią spróbuję.

Jest jeszcze kilka innych tytułów którymi z chęcią zainteresowałbym się, także mam nadzieję że na dniach rozpoczną się w końcu te wyprzedaże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś pomoże ale byłem dziś w Galerii Krakowskiej w Saturnie i tam Większość gier które się podpina pod steam ( tak wersje pudełkowe) Są Za 30 zł ( 29.99)

Podam te najciekawsze

Saints Row 3 PL

Gothic Arcania PL

WH 40k Dawn of War 2 Autologia ( czy jakoś tak zawiera 2 + dodatki Chaos Rising i Retribution) PL

Shogun 2 Total war PL

Wh 40k Space Marines PL

Deus Ex Bunt Ludzkości PL

Fallout New Vegas PL

Fallout 3 Goty PL

Borderlands Goty PL

Ss 3 : BFE PL

Dead Rising 2 Off Recording PL

Rage PL

Blink PL

Metro 2033 PL

Disciples 3

Napolon Total War PL

i tak dalej... tongue_prosty.gif

I jeszcze Władcy Pierścieni Wojna o północy PL

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu1987 - standardowo nie, wiem, bo sam mam, ale z tego co wiem jest możliwość "przekształcenia" klucza na klucz Steam. Sami twórcy ponoć wprowadzili taką możliwość. Nie korzystałem z tego, jakoś jeśli mam możliwość, wolę mieć wersję tradycyjną.

EDIT:

To w takim razie sie przeslyszalem najwyrazniej.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometheus, a masz jakieś źródło, które to potwierdza? Ja do tej pory sądziłem, że GOTY w pudełku jest non-steam (na pudełku choćby nie ma znaczka steamworks), a dodatki ściągamy ze strony producenta (tak też słyszałem i czytałem).

Jeśli to prawda, co piszesz, to kupiłbym kiedyś to wydanie, ale tak samo, jak Wuwu, ja również chcę się upewnić.

Edit: Poszukałem na forum Gearboxu. Oto odpowiedź na pytanie o wersję retail (którą pewien gracz chciał połączyć z kontem Steam). Odpowiedź jest z 21 maja tego roku:

"You can't register your retail borderlands with Steam. Unlike DNF and Borderlands 2, the retail versions don't use Steamworks."

Jeszcze tak apropo listy w poście AntyPanciaka. Otóż Fallout 3, Dead Rising 2, Disciples 3 i Gothic: Arcania nie podpinają się na steam. Fajna lista, ale jak widać parę błedów jest (dodatkowo z tej listy tylko Dead Rising 2 podpina się do konta, ale nie jest to Steam, lecz GFWL [F3 jest wykastrowany z tej opcji]).

Dodatkowo Disciples 3 również został w pudełkowej wersji pozbawiony Steama i ma inny DRM.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już moich 2 znajomych nie z Krakowa wpłaciło mi kasę abym im Kupił Władców Pierścieni wink_prosty.gif A gdy ich zapytałem jak im mam wysłać oni na to " Wyślij sam key pudełko sobie zatrzymaj " A ja kminie po co mi 3 pudełka ? Bo sobie też kUpie biggrin_prosty.gif

@Down

Tego nie wiem , ale jednak to są dobrzy znajomi ze steama ( są to bracia ) i tyle godzin na tsie razem spędziliśmy ( ts jest podany w mojej sygnaturze) W sumie Co-op w tej grze wygląda fajnie a mój limit 100 zł na grę ( co miech) ustalony przeze mnie będzie ok , 30 zł Władcy 70 zł Torchlight 2 ;P

Dodam że na Amazonie jest Jakaś tam promocja na gry paradoxu ;p

http://www.amazon.com/gp/product/B008G0ZVLE/ref=s9_al_ft_g367_ir02?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=1J7Q691E533NJA71FTZ9&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1375147202&pf_rd_i=1000812791

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim Saturnie promocja na pewno nie obowiązuje. Byłem dzisiaj sprawdzić czy są jakieś fajne promocje, ale niestety nic nie ma oprócz powrotu diablo III na półki sklepowe smile_prosty.gif za jedyne 199zł haha a w dniu premiery kupiłem w tym samym Saturnie za 169zł .

Edytowano przez Baczek1990zg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl można za darmo otrzymać Risen 2: Mroczne Wody (PC) PL - DLC Świątynia Powietrza DIGITAL - Sprawdź jak otrzymać go za darmo! Nie wiem czy promocja jest ograniczona czasowo, nie wiem czy ktoś już o tym pisał. W razie czego podaje link do promocji http://muve.pl/digital/darmowe-gry

Ja przed chwilą dostałem kod, i mam już zainstalowany dodatek :)

Pozdrawiam!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas

Aby otrzymać kod rabatowy umożliwiający darmowe pobranie DLC Risen Świątynia Powietrza wyślij do nas maila na adres sklep@muve.pl dodając zdjęcie lub skan karty rejestracyjnej Kompanii Graczy z gry Risen 2 (PC). Jeżeli kupowałeś Risen 2 (PC) w naszym sklepie wyślij nam numer swojego zamówienia.

:<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby otrzymać kod rabatowy umożliwiający darmowe pobranie DLC Risen Świątynia Powietrza wyślij do nas maila na adres sklep@muve.pl dodając zdjęcie lub skan karty rejestracyjnej Kompanii Graczy z gry Risen 2 (PC). Jeżeli kupowałeś Risen 2 (PC) w naszym sklepie wyślij nam numer swojego zamówienia.

:<

Dlaczego zmartwiona minka? Jeżeli kupowałeś oryginalną grę w wersji pudełkowej w polskiej wersji językowej to masz na milion procent kartę rejestracyjną kompanii graczy, jeżeli w wersji cyfrowej to ratuje cię tylko i wyłącznie zamówienie z muve.pl

Mi się udało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim temacie. Wyprzedaż letnia Steam już niebawem, założyłem sobie wreszcie konto PayPal, powiązałem z numerem konta bankowego i mam potwierdzić podając kwotę, jaką PP wpłacił mi na konto. Tyle, że od weekendu dalej nic na koncie nie ma... ile zazwyczaj na to czekaliście?

EDIT:

No to trochę późno się za to wziąłem, gdybym wiedział, że wszystko to tyle trwa, założyłbym konto z tydzień przed. :)

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...