Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Gość Mlekowygibas

Przy zakupie na MUVE.pl tego DLC będziesz miał opcje wpisania tego kodu rabatowego bodajże

Czy wam też klucz z Dark Messiah Might and Magic Multi z CDA, który można było ściągnąć ze strony, przemienił się w pełną grę? xD

Mi też haha, świetnie :D

Edytowano przez Mlekowygibas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i Midweek Madness na Command & Conquer oraz Rock of Ages też się kończy w czwartek o 19:00 naszego czasu (czyli wtedy, kiedy zaczyna się albo promocja weekendowa i/lub kolejna dzienna albo może już wreszcie wakacyjna).

Ja do w.w. mam:

Oferta kończy się w piątek o 01:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gratka dla mnie dzięki że napisałeś. Zawsze chciałem w to zagrać!!!!

Tak poza tym na steamgifts jest Developer Giveaway: Dwarfs! polecam obczaić temat zawsze to dodatkowa szansa na wygraną +1 do steam na pewno większa niż zwykle ;D

Edytowano przez Zenithar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już chyba faktycznie jest coś na rzeczy z tym Steam Summer Sale. Użytkownik Pyronious z firmy WXP Games od gry Xotic ogłosił nowe DLC do niej zaplanowane na 6 lipca.

"We just got a release date for the Warp Field Expansion Pack. Look for it July 6th in the Steam Store!

https://www.facebook.com/XoticGame"

Potem napisał także "...just in time for the Steam Summer Sale...".

Jest to jego oficjalne konto, więc raczej nie ma mowy o tym, że ktoś się pod niego podszył. Najwyżej może trollować, ale wątpię, bo to raczej nie przyniosłoby mu pozytywnego wizerunku.

PS Link do forum Steam z tematem o DLC oraz Steam Summer Sale 6 lipca - http://forums.steamp....php?p=31507972

Link do ogólnego tematu, gdzie ludzie szukają poszlak związanych ze Steam Summer Sale oraz wylewają swoje żale itp. - http://forums.steamp...711515&page=913

PSS No, i jeszcze dodać do tego ten wczroajszy post Mike'a Blaszczaka z Valve (http://forums.steamp...postcount=12902)...

PSSS Chociaż w sumie kiedyś jakiś inny dev (nie od Xotic) pisał, że Steam Summer Sale będzie 12 lipca, ale jego post usunięto, więc w sumie nie wiadomo. Trzeba czekać.

PSSSS W sumie ktoś dobrze zauważył na tym ogólnym forum Steam, że ten od Xotic powiedział: "that is exactly what he is saying.

the expansion will get released on the 6th, and it is "just in time" (as in, BEFORE the summer sale). it doesn't mean the sale will be on the 6th...

but that is not trolling", więc już w sumie nic nie wiadomo.

Edytowano przez kamil950
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mlekowygibas

Co za gratka dla mnie dzięki że napisałeś. Zawsze chciałem w to zagrać!!!!

Tak poza tym na steamgifts jest Developer Giveaway: Dwarfs! polecam obczaić temat zawsze to dodatkowa szansa na wygraną +1 do steam na pewno większa niż zwykle ;D

Zacznie się dopiero za 12h :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też klucz z Dark Messiah Might and Magic Multi z CDA, który można było ściągnąć ze strony, przemienił się w pełną grę? xD

Serio? Bo wcześniej miałem rzeczywiście tylko multi, a teraz doszedł single? Jeśli tak to świetna wiadomość, od dłuższego czasu chciałem wrócić do tej gry, ale gdzieś zapodziałem płytę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.focus-home.com/index.php?rub=news&id=396 - "This is also the occasion for us to announce that Wargame: European Escalation will be, this very weekend, the subject of an exceptional offer on Steam, with an incredible discount of 50%! This incredible offer starts later today and will last till Monday 9th of July. This is definitely the perfect opportunity for everyone who was still hesitating, to step forward and acquire this exceptional strategy game!"

Czyli wygląda na to, że od dzisiaj do poniedziałku będzie tylko weekend deal na Steam. Może faktycznie 12 lipca wydaje się być najbardziej prawdopodobną datą (którą podał jakiś indie dev, a jego post usunięto z forum Steam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że Summer Sale 2012 może być ostatnią tego typu wyprzedażą na Steam. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zadecydował, że użytkownik ma prawo odsprzedać swoją kopię, teraz także w przypadku cyfrowej wersji. Ciekawe jakie Valve znajdzie rozwiązanie. Ceny zapewne wzrosną, a to nie będzie korzystne dla gracza. Pewnie trochę przesadzam i znajdą się jakieś luki w prawie i wszystko będzie jak dawniej biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Salami - no właśnie ciekawe co z tego wyniknie bo obecnie nikt nawet nie wie jakie przełożenie w rzeczywistości będzie miała ta decyzja. O ile odsprzedaż fizycznej kopii wielką filozofią nie jest, to jeśli wersje cyfrowe też będzie można odsprzedawać.... bye bye zniżki 75% na gry, bo niemal wszystkie serwisy dystrybucji cyfrowej mogą sobie pozwolić na tego typu akcje właśnie dlatego że nie dało się odsprzedać kupionej kopii gry. Chociaż akurat handel steam giftami kwitnie na allegro itp... krótko mówiąc, z jednej strony powinniśmy się cieszyć bo decyzja ta zwiększa nasze prawa jako konsumentów. Z drugiej - istnieje ryzyko że ceny pójdą w górę. We'll see....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne gry walczą aby być 40% off lub 60% off , Dziś Jest to Torchlight kontra ridDICK

http://www.torchligh...old-games-vote/ Torchlight prosi.

Bezpośredni Link :

http://www.gog.com/e...12_summer_promo

@Down

SteamGifts .com

Jest to strona gdzie jest szansa wygrać Steamgifty.

Steamgift = Gra w postaci gifta ( możliwość wymiany z kimś lub podarowanie znajomemu) Jak kupujesz gre na Steamie , Masz możliwość wyboru Albo dla Siebie albo jako Prezent = SteamGift dla kogoś wtedy ląduje Ci w "Ekwipunku"

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam gift to kopia gry ze Steam którą można podarować komuś (oprócz siebie rzecz jasna).

Są one przechowywane w ''ekwipunku'' Steam, można je wymieniać za inne gry, i posiadać po kilka jednego rodzaju.

Przy kupnie gry na Steam wybierając odpowiednią opcję można ją przenieść do wspomnianego ekwipunku, by potem dodać ją do biblioteki albo oddać komuś innemu.

Uprzedzając pytania- dużo bezpieczniejsza forma zakupu, przynajmniej wiesz, że to nie żadne ruskie klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ale są 4 rodzaje giveaway'ów:

Publiczne - udział może wziąć każdy i szanse na wygraną są minimalne, bo klucz/gift jest zwykle losowany pomiędzy ponad tysiącem osób

Contributor - dołączyć można tylko jeśli rozdało się gry warte minimum jakąś sumę, którą określa tworzący losowanie (np. rozdałeś paręnaście kopii Cthulhu Saves The World i były warte łącznie 30 dolarów, teraz, jeśli ktoś zrobi losowanie contributor 25, 20 czy dowolną liczbę spełniającą warunek 30 ? x możesz do niego dołączyć)

Grupowe - dostępne tylko dla członków danej grupy na Steamie (bez tego ciężko wygrać cokolwiek, sam jestem w The No i czasem dam coś od siebie, choć nie wygrałem nic od miesiąca to mimo wszystko mam 8 zwycięstw na koncie)

Prywatne - udział biorą tylko ci, którzy znają link (często używane do konkursów dostępnych na forum tego serwisu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, ale są 4 rodzaje giveaway'ów:

Publiczne - udział może wziąć każdy i szanse na wygraną są minimalne, bo klucz/gift jest zwykle losowany pomiędzy ponad tysiącem osób

Contributor - dołączyć można tylko jeśli rozdało się gry warte minimum jakąś sumę, którą określa tworzący losowanie (np. rozdałeś paręnaście kopii Cthulhu Saves The World i były warte łącznie 30 dolarów, teraz, jeśli ktoś zrobi losowanie contributor 25, 20 czy dowolną liczbę spełniającą warunek 30 ? x możesz do niego dołączyć)

Grupowe - dostępne tylko dla członków danej grupy na Steamie (bez tego ciężko wygrać cokolwiek, sam jestem w The No i czasem dam coś od siebie, choć nie wygrałem nic od miesiąca to mimo wszystko mam 8 zwycięstw na koncie)

Prywatne - udział biorą tylko ci, którzy znają link (często używane do konkursów dostępnych na forum tego serwisu)

Jak można dołączyć do tych grup, a przynajmniej do tej twojej? Chyba że public jest xd

Obawiam się, że Summer Sale 2012 może być ostatnią tego typu wyprzedażą na Steam. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej zadecydował, że użytkownik ma prawo odsprzedać swoją kopię, teraz także w przypadku cyfrowej wersji. Ciekawe jakie Valve znajdzie rozwiązanie. Ceny zapewne wzrosną, a to nie będzie korzystne dla gracza. Pewnie trochę przesadzam i znajdą się jakieś luki w prawie i wszystko będzie jak dawniej .

Steam ma za przeproszeniem wyje**ne bo oni są z tego co wiem z Ameryki, a więc nie zaliczają się do Unii Europejskiej i ich to nie dotyczy.

Edytowano przez Makuran
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crom3ll jedyne czego wymagają to konto Steam które ma wartość powyżej 50 $, każdy udział w rozdaniu (giveaway) gry kosztuje od kilku do kilkudziesięciu punktów ( w zależności od wartości gry - nowsze to np 60 punktów). Punkty dochodzą co jakiś niedługi okres czasu (za darmo oczywiście). W przypadku wygranej użytkownik, który stworzył losowanie przekazuje zwycięzcy grę, ale wygrana w takim publicznym losowaniu graniczy z cudem smile_prosty.gif. Tak jak powiedział Shortyy są jeszcze grupowe losowania (aby wziąć w nich udział trzeba należeć do odpowiedniej grupy na Steamie) oraz prywatne losowania ( można się do nich dostać tylko przez otrzymanie do nich linka od autora losowania).

Edytowano przez Mike189
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steamgifts już drugi raz robi losowania developerów. Wcześniej dev gry Faerie Solitiare dał tam losowanie na 25 tys. kopii kluczy (wygrałem jako jeden z wielu), teraz dev gry Dwarfs! wrzucił losowanie na tysiąc kluczy ( i tę mam nadzieję wygrać, choć już ponad 6 tysięcy wbiło na losowanie).

Na Steamgifts nie tylko możemy wylosować gifta. Czasem jest to klucz, który wysyłany jest zwycięzcy na email. Ja tak rozlosowałem 3 na 4 gifty dla swojej grupy (jeden kupiłem na promocji i był jako gift).

Wygrana faktycznie graniczy z cudem, ale tylko w tych najbardziej obleganych tytułach. Ja wygrałem spokojnie dwa publiczne losowania, gdzie jedno było oblegane przez 747 osób, a drugie przez 2262 osób. Kwestia szczęścia smile_prosty.gif

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...