Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Skyrima nie kupisz na steam w Polsce (blokada regionalna, nawet nie pokazuje się w wynikach wyszukiwania...), chyba że na allegro (ale na własne ryzyko, nigdy nie wiadomo który sprzedawca jest uczciwy, a który nie) lub impulsedriven (sprawdzałem, przyjmuje mi grę do koszyka i przechodzi do płatności, więc chyba jednak nie podlegamy u nich pod "Eastern Europe" tongue_prosty.gif ) no i oczywiście w dystrybucji pudełkowej. Smutność.

Ogólnie to nie ma co zgadywać, na pewno będzie cała masa gier przecenionych, więc jest szansa.

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzić trzeba tylko że L.A. Noir wymaga GfWL, co skutecznie mnie zniechęciło do gry po jej zakupie, ale cóż, jakoś odżałuję te pięc dolców,

@ Exclusive - o ja Skyrima kupię, po prostu martwię się czy go w ogóle, dadzą teraz, czy dopiero w zimowej promocji.

A Amazonie:http://www.amazon.com/Rockstar-Games-40925hip-Edition1-Bully/dp/B006YVXDYE/ref=sr_1_7?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1340732769&sr=1-7

Bully - Scholarship Edition za 5.17 dolara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przede wszystkim liczę na -75% na Audiosurf. To jest mój cel nr 1.

W drugiej kolejności C&C 3 + Red Alert 3 z dodatkami, ale też tylko jeśli będzie -75%.

A potem, jeśli coś pojawi się naprawdę godnego uwagi, to sobie sprawię.

Hellraiser - Gothic w języku innym niż polski to nie Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że uda mi się kupić jeśli nie wszystko, to albo większość, albo przynajmniej połowę z listy życzeń. Obecnie mam na niej 40 pozycji (wliczając dodatki większe [jak ten ostatni do Civki], jak i mniejsze do gier, które posiadam).

Z ciekawszych wymienię: Adventures of Shuggy, Bejeweled 3, Botanicula, Game of Thrones (RPG), Krater, Half-Life, Puzzle Quest 2 czy Rune Classic.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja coś czuję że podczas tej wyprzedaży jak obniżki będą spore to kasy też trochę pójdzie bo mam zamiar kupić kilka tytułów z mojej listy życzeń biggrin_prosty.gif Czyli: Mafię II, oba Bioshocki, DiRT 3, WH40k: Space Marine, dlc do Magicki, jak będzie dobra cena to Sniper Elite V2 i chyba tyle, ewentualnie jak coś się jeszcze nawinie... tongue_prosty.gif. Zapowiada się fajne spędzanie deszczowych ( lub upalnych) dni w wakacje biggrin_prosty.gif A i portfelik schudnie troszkę , ale to szczegół wink_prosty.gif

żeby nie było offtopu: dla posiadaczy forzy 4 darmowe auto a konkretnie Viper GTS SRT 2013, czyli zacny wóz ^^

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/2013-SRT-Viper-GTS-Bonus-Pack/939feb91-acb9-4f9a-8546-430e5833a248

Edytowano przez BigToMo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy piszą na co czekają, to ja napisze, że czekam na promocje -75% na Puzzle Quest 2, Bastion, AC:Brotherhood, SC:Conviction, Terrarię, F:NV Ultimate Edition i Risena. Jeśli trafi się coś więcej, to rozważę zakup, ale szanse na to, że wykroczę poza tę listę są prawie zerowe. Sama Terraria podobno daje zabawę na prawie 50 godzin.

Aha, żeby nie było zbyt offtopowo - w Biedronce są świetne ciastka "Hebatniki z kremem o smaku waniliowym zdobione granulkami" - smakują tak, jak smakołyki z poczatku lat 90tych i kosztują tylko 4 zł za paczkę :) Powrót do lat dzieciństwa gwarantowny.

Edytowano przez buggeer
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy piszą na co czekają, to ja napisze, że czekam na promocje -75% na Puzzle Quest 2, Bastion, AC:Brotherhood, SC:Conviction, Terrarię, F:NV Ultimate Edition i Risena. Jeśli trafi się coś więcej, to rozważę zakup, ale szanse na to, że wykroczę poza tę listę są prawie zerowe. Sama Terraria podobno daje zabawę na prawie 50 godzin.

Aha, żeby nie było zbyt offtopowo - w Biedronce są świetne ciastka "Hebatniki z kremem o smaku waniliowym zdobione granulkami" - smakują tak, jak smakołyki z poczatku lat 90tych i kosztują tylko 4 zł za paczkę smile_prosty.gif Powrót do lat dzieciństwa gwarantowny.

Bastion w HIb 5 Zgubiłeś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było offtopu: dla posiadaczy forzy 4 darmowe auto a konkretnie Viper GTS SRT 2013, czyli zacny wóz ^^

http://marketplace.x...46-430e5833a248

Bardzo miły gest ze strony Turn 10 Studios. Flagowy samochód i główny bohater promujący nadchodzącą Forza Horizon. Najśmieszniejsze jest to, że to auto nawet nie zostało oficjalnie zapowiedziane, ani na żadnych targach, ani oficjalnie przez producenta, ale trzeba przyznać, że Dodge sobie niezłą reklamę zrobił i jak dotąd niespotykaną. Swoisty ewenement, warty odnotowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią kupił bym na wyprzedaży zestaw DLC do Borderlandsa i Alana Wake'a. No i może jakiegoś Risena. Ale na pewno kupię coś jeszcze, więc pewnie wpłacę sobie na kartę ze 100 zł, żeby być w gotowości. :P

No i mam nadzieję, że bez problemu będę mógł kupować przy pomocy mojego smartfona, bo będę akurat na wyjeździe przez część promocji. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuć może poczuli, ale ze swoją polityką cenową to za daleko to oni nie zajadą, ja już teraz wolę poczekać niż kupować premierówkę, bo po pierwsze ilość bugów wersji 1.00 jest przerażająca, a po drugie zawsze jest taniej, może od razu edycję ultimate?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że EA już nie wydaje edycji Ultimate. Gdzieś na tym forum wrzuciłem kiedyś wypowiedź deva z Bioware na ten temat. Po prostu zauważyli, że kiedy jest perspektywa edycji Ultimate wiele osób zrezygnuje z podstawki.

Na gamersgate -66% gra po polsku World War 2

Edytowano przez buggeer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...