Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dla miłośników starego dobrego North vs South (recenzja w nowym CDA):

http://www.bigfishgames.com/download-games/17379/the-bluecoats-north-vs-south/index.html

na tej stronie jest zniżka 30 % ALE - grę można kupić za ok 2.5 $ jeżeli to jest pierwszy zakup w tym sklepie. Zabijcie mnie, ale nie pamiętam dokładnie jak można było dostać tą zniżkę. Wydaje mi się, że ja ściągnąłem grę na 1h za free i pobrał mi się ichniejszy game manager. W tym game managerze była gdzieś opcja kupna 1 gry za 2,5$. (lewy dolny róg managera).

Gra jest całkiem niezła, jeżeli ktoś pamięta oryginał - zmieniło się sterowanie (sterowanie walki myszą), inne jest też zdobywanie fortów (całkiem fajne) i napady na pociągi (słabe i bardzo łatwe). za 2,5 dolara imo warto to zobaczyć, za pełną cenę - zdecydowanie nie.

P.S. Jeżeli się zdecydujecie - uważajcie!! program próbuje wcisnąć miesięczną subskrypcję (dużą - coś koło 10$). Odznaczcie tę opcję, a jeżeli ją przeoczycie - można ją anulować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników starego dobrego North vs South (recenzja w nowym CDA):

http://www.bigfishga...outh/index.html

Dawne wspomnienia z czasów komputera Amiga 500 odżyły, tylko jest jedno "ale" - ten ichni "manager plików", to coś w rodzaju spyware, który lubi się głęboko zagnieżdżać w systemie. Już miałem z nim kiedyś do czynienia i nie chciałbym do tego wracać.

Co do samej gry, to oczywiście rewelacja. Gdyby tylko pojawiła się na Steam, to brałbym bez wahania.

[DOPISEK]

Właśnie założyłem na forum Steama temat z requestem tej gry :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu rusza (ruszyła?) wakacyjna promocja, tym razem bardziej oryginalna, niż zeszłoroczna smile_prosty.gif. Za każdym razem dzień wcześniej będzie odbywało się głosowanie (dwie gry do wyboru), gra, która wygra, będzie przeceniona (przez 24 godziny od zakończenia głosowania) bardziej (60%), przegrana - mniej (40%). Na dzień pierwszy - Myst Masterpiece Edition vs The 7th Guest -> http://www.gog.com/e...12_summer_promo

EDIT Byłbym zapomniał, akcja trwa do 5 lipca :).

Edytowano przez Blackhand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 za darmo? I co jeszcze, Max Payne 2 z autografami? biggrin_prosty.gif

To jest jedno z bodajże trzech DLC do Risena 2.

@DOWN:

Nie wiem czy wiesz, ale jak edytujesz swój poprzedni post pojawia się dopisek "Edytowany przez deBug, Dzisiaj, 20:39.". Wcześniej wyglądał tak "risen 2 za darmo".

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że pytam w tym temacie ale wie ktoś czy jeśli zakupiłem na Originie ten dodatek Vietnam to będzie on już przypisany do mojego konta, czy też przyślą mi klucz, żeby aktywować go w menu gry? I jeszcze jedno, orientuje się ktoś ile może trwać taka transakcja? Bo wczoraj wysłałem im pieniądze przelewem i nie dostałem jeszcze żadnego info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...