Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

@Michal11118 Lokacje giermaszy będą znane kiedy zostaną ogłoszone. Póki co tylko Warszawa.

A o której najlepiej pojawić się na giermaszu tak, żeby faktycznie mieć szansę na kupienie czegoś ciekawego?

Mają limity ilości kupionych sztuk danego produktu czy może zdarza się tak, że handlarze allegrowi wpadają i kupują po 20 sztuk?

Na merlin.pl przecenili gry dla małych dzieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giermaszowych hitów część czwarta

Warhammer 40.000: Space Marine - krwawa gra akcji osadzona w uniwersum Warhammera 40.000

Dirt 3 Kompletna Edycja - kompletne wydanie znanej gry wyścigowej, składające się z podstawowej wersji i wszystkich DLC

Gry z serii Gothic i Total War - słynne tytuły, obowiązkowe dla każdego fana cRPG oraz strategi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie trochę inne pytanie. Poszukuję paru trudno obecnie dostępnych gier (zwłaszcza dodatku Powstanie do Red Alert 3). Przejrzałem już wszystkie znane mi sklepy internetowe, ale szczerze mówiąc nie mam w tym temacie za dużo doświadczenia (poza gram i allegro nigdy nic nie kupowałem przez neta) :tongue: i nie bardzo wiem gdzie jeszcze mógłbym szukać. Jakie sklepy, zwłaszcza te nietypowe, możecie mi polecić, gdzie da się jeszcze wygrzebać jakieś zapomniane przez bogów produkcje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale wrzucam. Nowy rzut w serii Premierowe Okazje za 39.99

Stalker: Zew Prypeci

Duken Nuken Forever

Sacred 2: Złota Edycja

Tomb Raider Ultimate Edition

The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów

LINK

Kurka, nabrałbym stalkera ale skoro CDA dało SoC i CS to może i CoP wrzucą.

Ponadto w edycji Premium Games za 69zł doszły nowe tytuły. M.in.

Deus Ex:Human Revolution

Fallout 3:GOTY

Fallout: New Vegas

Sacred: Wydanie Kompletne

Kane and Lynch:Wydanie kompletne

Mam wielką ochotę na fallouty i sacreda :D

//EDIT

fixed, dzięki sermaciej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Był ktoś w MediaMarkt, Empiku itp.? Są jakieś promocje z okazji dnia dziecka?

Wczoraj byłem i w MediaMarkcie i w Empiku (piotrkowskim jak ma to jakieś znaczenie) i bieda. W MM tylko promocja na gry z Almanachu Klasyki (weź 2 i za drugą zapłać połowę ceny) i jakieś pojedyncze promocje np. 50% na Tropico 4 czy Hard Reset. W Empiku tylko i wyłącznie FIFA 2012 i UEFA Euro 2012 za 50 zł sztuka. Więc nie opłaca ci się, chyba że w większych miastach są inne promocje, no ale nie sądzę. Wszystko na PC, na promocje konsolowe nie patrzyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/s...aign=sklep_gram

Jakby kogoś interesowało. Topseller, kup jedną druga gra za 1 zł. W sklepie gram.pl

Mam pytanie odnośnie TopSellera, a dokładniej takich gier, jak 'Darksiders', 'Split / Second: Velocity' i 'Tropico 4'. Czy pod tekturką TopSellera są premierowe okładki? Czytałem kiedyś, że różnie z tym bywa, a chciałbym się upewnić. Jeśli tam są rzeczywiście premierówki to nie lada okazja do podreperowania swojej kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne wydanie TopSellera ma rzeczywiście pod tekturką okładkę bez żadnych oznak reedycji. Poprzednie wydania tej serii miały chyba podwójną okładkę, którą można było sobie obrócić (z jednej strony z logo TopSellera, z drugiej bez).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nolaan no własnie nie. Przed zmianą, Topseller składał się z tekturki topseller i premierowego pudełka. Jeszcze wcześniej była podwójka okładka. Teraz może nie jest fajnie, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma smile_prosty.gif

No i Stryj ma tu rację. Dopiero Sonic Generations i Hard Reset nie mają premierowej okładki, pozostałe mają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...