Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Zdaje się, że w Sosnowcu, w plejadowskim Carrefourze usuwają dział z grami. Co prawda większość nie jest obniżona (lub obniżona o kilka złotych, nie znam wszystkich cen, we wszystkich sieciach), mimo że leży w koszu z przecenami przy wejściu, to jednak można znaleźć kilka perełek, które kosztują grosze. Mnie udało się dziś dorwać premierowe Tropico 3. Może nie ma dodatków, poprawiających rozgrywkę, ale za 8 złociszy mogę być nawet zabugowanym dyktatorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gryonline.pl -> Medal of Honor: Tier 1 X360 za 39,90

Quake 4 PC 19,90

WRC: FIA World Rally Championship PC 29,90

ModNation Racer PS3 za 39,90

Burnout Paradise: TUB PC i Crysis: Warhead PC za 19,90

na gram.pl -> Duke Nukem Forever X360 za 19,90

Saints Row The Third PC: Edycja Specjalno-kolekcjonerska za 99,90

Dawn of War II: Retribution - Edycja Specjalna 49,90

HP i Insygnia Śmierci cz.1 PC, C&C 4: Tyberyjski Zmierzch i The Saboteur PC za 19,90

Osobiście wczoraj zamówiłem DNF z gol-a i już śmigam na konsoli + ES DoW2: Retribution - za taką cenę to grzech chyba jakiś ;) , czekam jeszcze na paczkę z Medal of Honor

EDIT:Jeszcze jest ostatnia sztuka Bulletstorm na PC za 19,90 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Komputroniku gra Uefa Euro 2012 za cenę niższą, niż na Originie - 64,30 zł. Gra nie jest warta nawet tych pieniędzy, ale to zawsze mniej niż 75 zł. Poza tym to wersja pudełkowa, czyli namacalna pamiątka z Euro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl gra Risen 2 jest z darmową wysyłką kurierską, w praktyce oznacza to tyle, że jeśli kupimy jakieś gry i wśród nich będzie Risen 2, to wysyłkę i tak mamy za darmo (wziąłem do tego jeszcze Risena 1).

http://muve.pl/pc/role-playing-rpg/risen-2...-kurierska/4275

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, choć ta śmiechowa figurka nęci... a nawet jeśli będzie promo na Steam, to zawsze jest też obniżka na wszystkie DLC, więc same dodatki będzie można dokupić bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie zawsze. Jak kiedyś był DD na Majesty 2, to dodatki nie były przecenione, innym razem przy promocji na DNF obniżoną cenę miał pierwszy DLC, drugi był w normalnej. Tak więc nie jest to generalna zasada, że automatycznie przy promocji na "podstawkę" jest też promocja na dodatki. Choć często jednak tak jest :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tesco jak zawsze promocje wielkich hitów w dniu premiery. Diablo 3 15 maja będzie kosztować 184,99 zł, a jak ktoś ma jeszcze kupon rabatowy, to zapłaci "jedyne" 166,49.

Handlarze znów rzucą się, jak sępy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie z cyklu Szaleństwo w środku tygodnia! jeszcze przez 25 godzin można kupić Portal 2 za 5.09 euro lub dwie kopie za 8.49 euro.

\/\/\/\/ Racja Yeti. Przepraszam. Dobry deal i pomyliłem tematy. We właściwym informacja już jest więc można post usunąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raho Tutaj piszemy o grach w sensie "namacalnym"- istnieje odrębny dział dot. promocji cyfrowej.

Niemniej jednak: DZIĘKI! Nie ma to jak świetny deal na dobrą grę, jak ma się doła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl dość specyficzna oferta z okazji dnia dziecka (Dragon Age: Origins, God of war 3 czy Space Marine. klik

Drogo strasznie (zwłaszcza na konsolach gdzie ceny są nawet 2x wyższe niż normalnie), ale może ktoś coś dla siebie znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie błądzę po necie i zajrzałam na 3kropki.pl, a tam:

Far Cry 2 za 19,99 (taniej niz jedynka)

Tension za 18,99

The Saboteur za 21,00

Prototype za 21,00

Risen 2 za 96,99

Alan Wake za 39,99

Jest tego więcej w naprawdę rozsądnych cenach. Trzeba jednak przeglądać całość, albo szukać tytułami, bo to nie jest jakaś sezonowa wyprzedaż. Polecam włączyć filtr "tylko dostępne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna promocja w Cerffurze. Jedna gra z nowego premium games za 62.99 plus druga za grosz. Oferta bardzo fajna (cena gier z tej reedycj krąży wokół 60 zł z sztuke) co prawda u mnie w sklepie nie było wszystkich gier ale i tak znalazłem dwie świetne gry a mianowicie Bordelasn GOTY i GTA EFLC. O promocji dowiedziałem się z marklof.pl ale jest też w gazetkach reklamowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...