Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Empik oferuje nam UEFA EURO 2012 (PC) za 49,99. W tej samej cenie tez Fifa 12. W porównaniu do innych sklepów gdzie te gry w paczce jednej sprzedawane są po 120 zł. To jest to teraz bardzo dobra oferta.

Chociaż do tego co oferuje dodatek, można się spierać czy 50 zł to już tanio, czy aż tak drogo nadal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up niedawno na stimie bylo po ok 10zl

Ja właśnie kupiłem Metro 2033 za niecałe 11 zł. Więc pewnie chodzi nam o to samo :smile: Tak szczerze, nigdy nie widziałem lepszej okazji. Nie kupić wymienionej gry za takie pieniądze to grzech!

Tylko tym razem w trakcie wakacji będzie organizowany w wielu miastach w kraju.

Bardzo mnie to cieszy, bo może wreszcie uda się upolować coś ciekawego na Giermaszu w Gdańsku (błagam, niech tu przyjadą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2real4game, Giermasz zawsze był organizowany w Warszawie + paru innych miastach (gdzie są sklepy BARD, bo w Wawie już w siedzibie robią). Tylko w poprzednim roku Wiedźmin 2 pomieszał szyki i zdecydowali się na jeden Giermasz. To tak apropo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl pojawiło się znów parę perełek tak powiedzmy ;):

Red Faction: Armageddon - Edycja Specjalna 49,90 zł - komix marny... bo cieniutki. Ale koszulka nie złej jakości.W 100% godna zainteresowania edycja.

Homefront - Edycja Specjalna 49,90zł - po prostu jest, jeśli kogoś interesuje :tongue:

Saints Row The Third 59,90zł - pudełkowe wydanie gry, w ... fajnej nawet cenie. Ale ES można dorwać już od jakiegoś czasu za 99zł. // Tylko że na gramie, raz jest dostępna, a raz nie ( mówię o ES )

@DOWN

Jeżeli zakładamy że mamy w swojej okolicy punkt do którego możemy zamówić grę. To koszt wysyłki wynosi zaledwie 4 zł... ;) Sprawa dyskusyjna. Ale o tym że wchodzi już nie długo do platynowej kolekcji nie czytałem jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z FA wybiera się na tegoroczny Giermasz w Wawie? CD Projekt opublikował listę gier dostępnych na Giermaszu, którą będzie aktualizował. Jak na razie:

UFC 3 Undisputed, Saints Row: The Third.

Jeśli ktoś się wybiera i mógłby mi (po wysłaniu pieniążków) kupić Saint 's Row: The Third, bardzo proszę o kontakt :). Dorzucę parę groszy za fatygę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś została opublikowana kolejna część giermaszowych tytułów:

Total War: Shogun 2

Wiedźmin 1 i 2

Ciekawi mnie tylko cena i czy będzie giermasz też na śląsku i zagłębiu (Sosnowiec,Katowice lub Chorzów). Jeśli któreś z tych miast to jadę na pewno

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...